Wat gaan jullie doen met koninginnedag? Wij zitten te denken om een dag naar kernwasser wonderland te gaan met overnachting maar dit kost toch nog aardig wat dus alle tips zijn welkom! Geen zin in vrijmarkten enzo maar echt een dag voor de kids.
Wij gaan wel naar de vrijmarkt. Wilde eerst naar de dierentuin maar denk dat het mega druk is op 30 april haha
Wij zullen op koninginnenacht wel uitgaan -tenzij ik dan zwanger ben- en dan slapen we op 30 april uit.. Dan halen we onze zoon op en gaan we nog naar een vrijmarkt of kermis
Ik ga helemaal IN MIJN EENTJE naar de rommelmarkt hier in het dorp. Geen gezanik aan mijn hoofd (mamaaaaaa ik wil dit, ik wil dat, ik wil vooral dat en dàt wil ik al helemaaaaaaal en wel nuuuhuuhhuu), mijn eigen paadje lopen, na zeven jaar weer eens langer dan twee seconden bij een sieradenkraampje staan en ook weer eens naar de plaatselijke nieuwe aanwas kijken qua bandjes zonder continu aan mijn jas getrokken te worden. HEERLIJK!
Mijn verjaardag vieren, wordt 25 op 30 april. Wilde eerst naar het Vondelpark, maar nu ik in verwachting ben denk ik dat we hier in het dorp naar de vrijmarkt gaan, en daarna even naar de speeltuin ofzo. Misschien nog een verjaardag, zoontje van goede vrienden wordt 1 jaar.
Tot grote frustratie van mijn oudste, De kroning kijken op tv! En dan ligt het er aan hoe lang dat ons kan boeien of we nog het park in gaan voor een markt maar eigenlijk hoop ik dat het lekker weer is dan en dat we dan lekker in de ardennen zitten.
Met de kids even naar de Kermis, rommelmarktjes vermijd ik op deze dagen, en als het lekker weer is gewoon een heerlijke wandeling maken op het strand of in het bos.
Wij zouden 's morgens vroeg naar de rommelmarkt gaan met de kids en daarna de kroning kijken. maar het wordt naar Rotterdam toe voor een dag met gesprekken en onderzoeken ter voorbereiding van de operatie die de volgende dag gaat plaats vinden.
Vorig jaar waren met dochter, toen 2,5, en opa en oma in het Vondelpark. 's Ochtends was het leuk, maar s middags echt te druk. Denk dat we dit jaar naar een kleine markt gaan.
beide dagen werken, 300 procent uurloon per dag, sneller rijk worden kan bijna niet! oh foutje ik dacht dat de titel 30 maart was
Eerst s'morgens hier in het dorp meedoen aan de fietstocht voor de kinderen en bijkletsen met iedereen onder het genot van een hapje en een drankje. Daarna, als het mooi weer is, op de boot van schoonouders de troonswisseling bekijken. Ik heb er nu al zin in!
Heb daar helemaal nog niet over nagedacht. Duurt nog 6 weken ofzo? Weet nog niet eens wat ik morgen ga doen
Mijn moeder komt hier naartoe en wij gaan heerlijk met de meiden over de vrijmarkt struinen, I LOVE IT. Dit jaar zelfs twee keer want bij mijn moeder in het dorp vieren ze op 27 april al koninginnedag dus daar ga ik de 27ste heen, haha. En ik ga er vanuit dat het zonnig is en ga dus vooral NIET de hele dag achter de tv hangen en de kroning kijken. Dat zie ik 's avonds wel.