Staat in de gebruiksaanwijzing van de pixie. Maar volgens mij moet je dan op het lungo knopje blijven drukken tot jij vindt dat het genoeg is. Als je dan loslaat is het ingesteld.
Zo de buren kwamen hem brengen, daar was ie afgeleverd. Ik heb de titanium kleur en vind hem mooi! Lekker strak, modern en stoer en leuk formaat, waterreservoir is dan ook niet supergroot maar dat past wel bij het totale formaat, snoer vind ik ook wat kort maar bij ons is dat geen probleem. Verder alvast wat koffie geprobeerd en de oranje en rood vond ik lekker, mijn man had de zwarte op en was in de 7e hemel! Hij is zo blij ermee. Misschien nog een nadeel; best wat herrie tijdens het koffiezetten maar daar staat weer tegenover dat ie best snel warm is! Op zich is de herrie dan maar even maar toch best storend voor zo'n mooi apparaat! Zou me niet tegenhouden om hem te kopen maar altijd een beetje jammer..
Ik heb een rode en helaas...inderdaad de cupjes die over datum zijn. Mijn man vond zijn bakkie gisteren al zo tegenvallen... Ik zelf ga het wel proberen, maar ben geen echte koffieleut, dus ik heb me er nog niet aan gewaagd...
Nog een keer.. Op de site kun je een enq.uete invullen. Dit geldt alleen voor de rode en bruine koffieapparaten. Je krijgt dan zsm een nieuw pakketje koffiecapsules thuis.
Wij hebben de aluminium versie gekregen. Ik vind de herrie nog wel meevallen hoor. Een machine die bonen maalt dat maakt pas herrie Vind de koffie ook lekker, tis een snel en gemakkelijk apparaat, maar ja, de cups zijn best prijzig. Dat vind ik denk ik het grootste nadeel.
Ik vind de oranje nieuwe cups wel oké maar niet echt bijzonder! Inderdaad echt een kopje om 's ochtends de dag mee te beginnen maar niet om bewust, rustig van te genieten. Daar kies ik persoonlijk een ander smaakje voor, lief kiest (nog) voor de Senseo dus voorlopig nog 2 apparaten op het aanrecht
Ik ben heel blij dat ik hem mag testen, want ik denk niet dat ik hem ga houden. Ik vind de koffie lekker, maar niet het allerlekkerst. T.o.v. de senseo is het zeker een goede koffie, dat wel. Ik vind hem ook wel herrie maken, maar dat zou geen reden zijn om wel of niet overgaan tot aanschaf. Ik ben bang dat deze koffie, net als de senseo, op termijn ook saai gaat worden. Ik vind het echt goede koffie hoor, dat zeker wel. Mooi model. Maar inderdaad; duur koffiedrinken is het wel. Hier gaan minimaal 21 cups per week door het apparaat.. dus dat is al iets meer dan zeven euro koffie per week. Dat vind ik best veel.
Ik vind de koffie echt heerlijk, en ach die herrie.. Tis maar voor eventjes toch? Geniet iedere keer van een lekker bakkie. Dus ik ben helemaal blij dat ik em testen mag hoor.
ja ik ben een koffiewatje hoor, ik drink amper koffie , het is meer aan mijn man besteed MAAR een cappuchino lust ik in het weekend bv wel. Wat ik lekker vind aan de nespresso is dat ie vol van smaak is (en sterk)zonder "verbrand" te proeven zeg maar, dat heb ik bij de senseo bv wel, verbrand en waterig tegelijk De Dulco Gusto vond ik wel gaan, best lekker!!
Dames, hoe vinden jullie de koffie? Ik vind em heerlijk, nu alleen nog mijn man overhalen dat ik em na de testperiode mag aanschaffen.
ja lekker! Vind alleen de linizio niet de lekkerste.. Een iets vollere smaak ben ik meer van. Maar zag net op de nespreso site dat het met melk weer wat andere smaken naar voren haalt.. Dus dat vanavond maar eens proberen! Zag trouwens dat er op die site een hoop leuke recepten staan met hun koffie