wie weet wat dit kan zijn? plek op onderarm met foto

Discussie in 'De lounge' gestart door mammievan2, 18 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mammievan2

    mammievan2 Fanatiek lid

    31 mrt 2012
    1.207
    0
    36
    Ik heb nu al een tijdje een plek op me onder arm en hij gaat steeds meer jeuken ga morgen zo ie zo de dokter maar is bellen voor een afspraak maar misschien weet iemsnd hier wat het kan zijn
     
  2. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    Dat lijkt op eczeem
     
  3. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    exceem denk ik?
     
  4. Tjilpje

    Tjilpje Fanatiek lid

    3 mrt 2010
    1.950
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik denk een allergische reactie ergens op.
     
  5. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Eczeem was ook het eerste waar ik aan moest denken..
     
  6. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.270
    6.800
    113
    Ja eczeem of een allergische reactie

    Zo kijkend naar de foto denk ik aan contacteczeem ( is een reactie op een product of een stof waarbij je een huidreactie krijgt in de vorm van eczeem)
     
  7. Smile

    Smile Fanatiek lid

    11 sep 2008
    4.358
    0
    0
    Lijkt idd op exceem
     
  8. Mango26

    Mango26 Fanatiek lid

    10 aug 2010
    4.220
    62
    48
    around the corner
    Het zou ook een vorm van schurft kunnen zijn...
     
  9. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Zo ziet mijn exceem er ook uit. Ik heb crème van de ha. Helpt goed:)
     
  10. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Als ik het zo zie zou ik zeggen een allergische reactie. Kan dus best zijn dat het morgen weer weg is, maar even de huisarts bellen en er naar laten kijken kan geen kwaad natuurlijk.
     
  11. mammievan2

    mammievan2 Fanatiek lid

    31 mrt 2012
    1.207
    0
    36
    Het zit er al een paar weken maar gaat niet zo weg word gewoon gek van de jeuk ik krabbel het kapot
     
  12. Mango26

    Mango26 Fanatiek lid

    10 aug 2010
    4.220
    62
    48
    around the corner
    Wordt het ook steeds groter, of blijft het echt alleen bij die plek?
    Misschien heb je last van een allergische reactie op nikkel bijv., ik weet niet of je een armband of horloge draagt?
     
  13. mammievan2

    mammievan2 Fanatiek lid

    31 mrt 2012
    1.207
    0
    36
    Het word steeds groter nee draag geen sieraden
     
  14. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Eczeem... ziet er bij mij precies zo uit.
     
  15. o0melis0o

    o0melis0o Actief lid

    29 jun 2012
    471
    6
    18
    Vrouw
    Dierenartsassistente Paraveterinair - in wording
    Heerlen
    Dat ziet er uit als eczeem, spreek ook uit ervaring heb het zelf helaas ook..EN DIE JEUK!! Ik heb het vorig jaar voor de zwangerschap zo erg gehad dat ik s zomers niet meer zonder truitje met lange mouwen kon lopen (en dat in 32 graden) omdat ik de armen zo rood van de plekken had :( En bij mij verspreidt het zich op een gegeven moment ook. Krijg ook plekjes op de benen of in mijn nek, brr.. Enige wat bij mij goed helpt is consequent smeren. Ik heb hormoonzalf een vettige vaseline zalf. Hormoonzalf(al gebruik ik dat liever zo min mogelijk) werkt super, en hoef ik ook minder te gebruiken als het ver weg is en dan tussendoor gebruik ik de vettige zalf om het vochtig te houden.
    Tijdens de zwangerschap heb ik vooral de laatste maanden eigenlijk geen last meer gehad van de eczeem (in de beginnende maanden werd de jeuk soms juist erger).. 2 weken na de bevalling begon het weer terug te komen :(
     
  16. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Eczeem idd. Idd even langs de huisarts voor een zalfje. Hier kids met eczeem. De hormoonzalf smeer ik alleen als het echt erg is. Niet te warm douchen en niet verstoppen onder kleding. Goed vet houden en niet krabben! Van krabben wordt het erger omdat je nagels nooit schoon zijn en je dus bacteriën erin krabt en dan krijg je kleine ontstekinkjes. Met dat je het dan natuurlijk steeds openhaalt en het niet de kans krijgt te genezen.
     
  17. Prins03

    Prins03 Fanatiek lid

    13 nov 2012
    3.695
    2
    0
    Eczeem denk ik ook.. zo zag het er bij mij ook uit.. Ik heb zalf van de HA gekregen. Heeft erg goed en snel geholpen!
     
  18. MamaVanGilani

    MamaVanGilani Niet meer actief

    Ik had deze uitslag tot vorge week in mn gezicht. Heb bij de apotheek pillen gehad voor hooikoorts ( zit een bestandje in tegen allergie ) en t verdwijnt als sneeuw voor de zon!
     
  19. Apenijn

    Apenijn Bekend lid

    17 dec 2012
    741
    0
    0
    Ander wasmiddel gekocht? Of n vestje/kleedje voor 's avonds op de bank? Ziet eruit als exzeem door allergie.
    Succes ermee!!
     
  20. El1983

    El1983 Fanatiek lid

    19 sep 2012
    3.561
    0
    0
    Verzorgende IG
    My little castle
    Het is waarschijnlijk geen schurft, want deze openbaard zich idd in dat soort plekjes maar er horen dan ook gangetjes te zijn, een beetje moeilijk uit te leggen zo, maar schruft heeft hele specifieke kenmerken en een daarvan is gangetjes en nog n kenmerkt is dat het voornamelijk op de buik/polsen/voeten en enkels zitten.

    Ot ik denk eerder een allergische reactie of idd eczeem
     

Deel Deze Pagina