Ja toch wel spannend Zou eigenlijk willen gaan slapen maar durf niet goed heb schrik dat alles dan weer stopt... Maar langs de andere kant als het wel begint heb ik mss nog een paar uurtjes geslapen... Moeilijk
Ik heb vanmiddag nog n uurtje ofzo geslapen, maar ga zometeen toch ook wel naar bed, alle beetjes slaap zijn mooi meegenomen!
Ja dan ga ik dat ook maar doen. Zal als het serieus is wel blijven duren dan denk ik Ben benieuwd wat de nacht zal brengen! Succes jij ook
Gefeliciteerd alle mama's van nieuwe baby's!! Wat een mooi nieuws. Mama's met weeën.. zet m op! @ kahlen.. jij bent ook lekker bezig met voorbereiden op wat komen gaat. Dan komen er zoveel vragen naar boven. Raar hè, zon eerste kindje. Het is gewoon niet voor te stellen. Hier al 1,5 week last van wat gerommel en krampjes. Maar echte weeën die komen en gaan nog niet gespot. Voel me wel een beetje down de laatste twee dagen en ben niet zo vrolijk meer. Buik is vol, maagzuur, voetjes tegen mn ribben, misselijk, geen zin in dingen ondernemen; gewoon niet lekker in m'n vel. Is dat herkenbaar? Hoort dat er allemaal bij? Slaap lekker iedereen
ik geloof dat het strippen niks heeft uitgehaald.. ben gewoon nog naar verjaardag geweest en heb niks geen krampje gehad. jammer hoor nu vanacht en morge hebben mijn favo vk dienst. woensdag niet meer.. dus hoop dat het wel komt morgen. maar ben bang van niet,grr.. hoop dat ik vanacht wel kan slapen en de kleine iets rustiger is.
Hier ook veel buikpijn, mega harde buiken en uberrrrr drukke baby! Ben benieuwd!! Suc6 dames waar het ook rommelt, hopelijk zet t door!!
Dames mag jullie verblijden met beeb nieuws ? op mijn uitgerekende datum zijj wij om 19.44 trotse papa en mama geworden van onze bink Thymo het was heel heftig begon om 9.45 om half 4 hebben ze mijn vliezen gebroken en na een flinke knip was hij er eindelijk zo verliefd en zooo onwerkelijk . nu toch maar een dutje doen net als mijn 2 mannen wat een heerlijk gevoel dit , meiden die bezig zijn heel veel succes en sterkte jullie kunnen het !!!!!
Gefeliciteerd! Hier maar weer uit bed en op de bank gaan zitten. Weeën zijn geloof ik weg.. voel er iig niks meer van. In bed liggen werd ik misselijk van, dus maar vertoeven op de bank.. zucht!
Gefeliciteerd! @Rommelende dames: Veel sterkte gewenst, en ga maar lekker slapen. Als het 'echt' is, dan zet het wel door, en alle rust die je nu kunt pakken is mooi meegenomen
Gefeliciteerd. Hopelijk lukt de dut . Ik had na bevallingen altijd nog zoveel agrenaline dat ik de eerste 24 uur echt niet kon slapen. Geniet ze.
@ bamjolan GEFELICITEERD!! @ claudje GEFELICITEERD!! wat gaat het lijstje nu ineens hard hier weer slecht geslapen. opzich geen kramp maar steeds op slot schitende liezen.. heel irri. vanmorge om 6:47 dat ik een wee te hebben ( rugwee) en om 7:17 dacht ik er weer 1 te hebben. daarna enkel ongie gevoel.. dus zal wel geen weeen geweest zijn. ben nu wel uit bed want kon niet meer slapen.. heb nu steeds aan 1 kant steken in mijn buik. lekker grrr.. heb vanacht trouwens wel veel naar de wc geweest en veegde steeds roze slijm af. zou dat slijm van de slijmprop zijn wat los is gekomen na het strippen?
tsss nu snap ik helemaal niks meer van mijn lichaam. heb af en toe een kort samentrekkingskrampje. duurt echt maar zon 15 sec. wat is dat nou weer..
Hahaha wat moet ik me voorstellen bij stinktepels? Zure melk lucht?? Ik kam me zo voorstellen dat er dadelijk doorlopend zo'n zure geur om me heen hangt haha. En op al mn kleding spuugvlekjes en lekvlekjes ter hoogte van de tepels... Mama zijn is zooo sexy
Bedankt allemaal! Prachtigwonder, zou best een begin kunnen zijn. Mijn weeën verschilde ook en hielden ook niet allemaal lang aan. Toch nadat ik een paar heftige kreeg, had ik al meteen persdrang. Mijn meisje heeft tijdens de weeën ook flink bewogen, ik werd daar echt helemaal naar en kriegel van, ik vond het vreselijk haha maar ben er gelukkig weer doorheen en nu genieten van mijn mooie Tirsje De kids zijn ook helemaal gek op haar! Ik zal mijn verhaal vertellen, ik kopier hem even vanaf mijn Babysite. Zondag voelde ik de kleine niet meer bewegen, of iig heel licht. Verloskundige kwam even langs voor een checkup. Dit was allemaal in orde. Maar voor de zekerheid werd ik doorgestuurd voor een CTG. De kleine was tijdens de CTG erg rustig en vertrouwde ze het niet. Ik heb bijna anderhalf uur aan het CTG gelegen. In ieder geval wilde ze me niet meer laten gaan, en hebben ze besloten de bevalling op te wekken. Dat viel echt rauw op mijn dak! Bij 3 kinderen spontaan bevallen, en dan bij mijn 4e kindje een inleiding?? Dat voelde rot! Maar was voor de kleine meid het belangrijkste! Vriendin ging thuis mijn spullen halen, want ik mocht niet meer weg omdat ze bang waren dat het kindje het niet zou redden? Ze namen geen risico's. Om 16.25 gaven ze me een tabletje om de baarmoedermond te rijpen, ik had toen nog maar 1cm ontsluiting. Dit was namelijk nog niet het geval, de baarmoedermond was nog niet rijp. Om 20.25 zou ik een nieuwe krijgen maar besloten ze dat liever niet te doen zodat ik nog even nachtrust had. Uiteidelijk kreeg ik veel harde buiken, waar de kleine meid ook niet goed op reageerde en werd ik een beetje voorbereid op een spoedkeizersnee. Haar hartje dipte namelijk naar de 90. Uiteindelijk hebben ze nog even gewacht, ik werd naar de verloskamers gereden en heb s nachts flink weeën gehad maar die stopte ook weer. Om 07.07 kreeg ik een nieuw tabletje ingebracht. Ik had nog steeds 1cm. Om 9 uur kwam een andere vriendin even langs, zij werkt op de OK dus dat was een eitje voor haar haha. Om 11.10 werden de vliezen gebroken, ik had toen 2/3cm. De weeën namen gelijk toe. Om 13.00 kwam vriendin weer even langs na haar werk en uiteindelijk is ze gebleven tot na de geboorte. Rond 13.30/14.00 zat ik op 4cm. Ik werd aangesloten op de wee opwekkers. Ik vond het vreselijk! Heb vreselijke weeeën gehad, ik kon niet meer, niet wetende dat ik er al bijna was! Op een gegeven moment komt de verpleegkundige binnen met de vraag of ik al wat aandrang had maar dat had ik niet. Toen kreeg ik een flinke wee en meteen persdrang er achter aan. Het hoofdje kwam ook al meteen. Het was zwaar, het voelde zo anders de uitdrijving, dit kindje bleek ook iets groter te zijn als de andere kinderen! En ze had de navelstreng los om haar nekje. Om 15.18 is T.hyrza Y.eleni W.illemijn geboren. T.hyrza is 3375 gram en maakt het goed, net als mama die wat uitgescheurd is maar gelukkig zonder hechtingen!