Doodzonde eigenlijk. Zien ze dan zelf niet dat het ze er echt mooier op maakt? Kijk naar Lindsay Lohan toen en nu. van een onwijs knappe meid naar ééntje waar je geen stuiver voor zou geven.
Ja erg he, en na die plastische chirurgie gaan ze ook nog is allemaal op elkaar lijken met die 'duckfaces'. Echt zonde ik vond haar leuk eruit zien in de eerste serie en daar deed jij me ook een beetje aan denken opde foto. Ze heeft echt een mooie bouw idd, mooi lang. Pff, arme Lindsay Lohan.. Die ziet er echt uit als een junkie inmiddels.
Ik lijk op niemand, heb mezelf even bestudeerd. Kan zo op geen enkele celebrity komen waar ik ook maar iets van weg zou hebben!
kelly clarkson schiet me zo te binnen, wel in de iets dunnere fase van haar wat ze wisselt nogal hihi