Chiggy: Dankje!! Brechtje: Wauuw, mooi! ( prachtige foto ook ) Dat losse vlechten vind ik ook zo mooi, maar dat lukt me niet? Ik vind het bijv mooi als een vlecht aan de zijkant hangt, zijn daar nog tips voor?
Rond is vanaf 1 kant bijplakken ipv 2. Als de vlecht aan dd zijkant zit maak ik meestal een scheiding in het midden en dan maak ik er gewoon twee.
Kan niet wachten tot dat onze dochter ook zulk lang haar heeft! Ik kom nu nog niet verder dan 2 mini staartjes en een speldje. Die ze et helaas continu uitrekt
Jeetje! Wat knap! Verder dan gewoon invlechten kom ik niet. Houden jullie de kinders ondersteboven ofzo tijdens het vlechten?! waar hou je het haar en aan welke kant begin je?
Hihi die is leuk!! ik lees mee al heeft mijn dochtertje nog heel weinig haar ondanks dat ze al 4 jaar is...