16 - 30 April 2013 Mama's (Deel twee)

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Bloemmm, Dec 16, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wondertje1985

    wondertje1985 Fanatiek lid

    Jan 28, 2011
    1,123
    0
    0
    Noord-Brabant
    Zo had een hoop bij te lezen gisteren thuis hard gewerkt om alles een beetje op orde te krijgen maar met een zieke man en rondlopende dreumes gaat dat allemaal niet zo snel.

    @vluchttas die staat bijna klaar de laatste dingen strijken en er nog in stoppen en dan staat hij klaar.

    @Moon fijn om te horen dat het stapje voor stapje beter gaat met Daan

    @monica spannend

    @pool dat als 1e butterfly 2 juul 3 bfg en als laatste skatje.

    @datum ik ga denk ook overtijd heb van begin af aan geroepen dat de kleine op 26 april zou komen.
     
  2. butterfly12

    butterfly12 Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    1,146
    0
    0
    NULL
    Ik heb dat helemaal niet, dat mijn zorgen zakken. Begint juist steeds meer te komen...
    Ben met 36,4 bevallen en ze had echt opstart problemen. Heeft 14 (of12:() dagen in het ziekenhuis gelegen omdat ze te zwakjes was.
    Ze woog ook maar 2460gram....
    Nu ik vorige week te horen heb gekregen dat baby nu ook ineens niet goed groeit, ben ik zooi bang om te bevallen omdat ik gewoon bang ben dat de geschiedenis zich herhaalt.

    Als ik zal weten dat hij goed groeit en op gewicht is dan zal ik veel meer relaxt zijn....
     
  3. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mone het gaat idd beter. We zijn allebei moe maar das niet erg. Hij doet zijn best wat vaker boven te komen, ik ga wat vaker nu naar beneden. Merk dat ik nu wat meer ga doen. Wil het nog niet overhaasten. Dus vandaag weer merendeel in bed.

    Ik ben echt weer meer aant genieten. Fijn he elina!! Stress kan zoveel met je doen en met je relatie he. Vsndaag aan onze to do lijst werken en zo krijg ik ook steeds meer rust...

    Pfff ik hoop het zeker nog een week vol te houden!!
     
  4. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL

    Bij jou is dat net andersom kan me voorstellen. Wij hebben veel geluk dat niek het met 30 weken zo geweldig deed. Hij kon zelfstandig ademen etc. Deze heeft nu ook 2 x longrijping gehad en het schijnt echt te schelen.

    Wanneer krijg je weer groeiecho? Hebben ze enig idee waarom de kindjes ineens niet meer goed groeien?
     
  5. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    Mar 9, 2008
    4,888
    1
    38
    Zaanstreek
    mooie foto's Elina.
    De eerste is echt een super aandenken aan je dikke buik.
     
  6. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    Mar 9, 2008
    4,888
    1
    38
    Zaanstreek
    joepie, aangifte is weg.
    Nu nog andere financiele ellende regelen.
    Ik ben daar echt slecht in. Kan er ook altijd zo boos om worden dat het allemaal zo ondoorzichtig is.

    Eerst maar ff op de bank liggen want het zitten achter de laptop is niet zo fin voor mijn SI-gewrichten.
     
  7. butterfly12

    butterfly12 Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    1,146
    0
    0
    NULL
    Nee...de gyn. Weet het ook niet...
    Dinsdag heb ik weer echo, als kindje niet is bijgegroeid dan gaat hij de navelstreng doormeten.... Ik hoef echt geen 10ponder of zo hoor maar baal er wel van.
    Ben meteen gestopt met roken toen ik wist dat ik zwanger was, let heel goed op mijn voeding, eet zelfs fruit haha....
    Ben heel benieuwd hoe het verder gaat....

    @ Frommel, heb je al nieuws van de gyn??
     
  8. monica076

    monica076 Actief lid

    Jun 18, 2008
    267
    0
    0
    koerier
    druten
    de harde buiken blijven komen ik hoop zelf dat de kleine nog sowieso een week blijft zitten dan is het geen prematuur meer
     
  9. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Zo, ik heb vanochtend om 9.00 heeeeeeerlijk de koelkast gesopt! Wat voelt dat lekker zeg, haha!

    Ben met vlagen een beetje misselijk, dat is wel vervelend. Maar goed, lekker op mijn kont op de bank.

    Morgen ga ik met ml en de jongen en een vriendin van mij met haar dochter lekker naar het zwembad in Oss. Dat is zo leuk daar voor die kids! Zo'n zin in! Scheelt dat we met z'n drietjes zijn, dan kan ik zoveel mogelijk lekker blijven zitten.

    Vandaag of morgen even mijn vluchtkoffertje inpakken. Ml denkt nu dat ze vroeger gaat komen maar dat denk ik niet.
     
  10. butterfly12

    butterfly12 Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    1,146
    0
    0
    NULL

    Worden ze ook steeds pijnlijker?
     
  11. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Uhm dat je dat nog kunt skatje haha. Nouja verschil moet er zijn ;)

    Monica ben je nu int zh?
     
  12. tumtum

    tumtum Bekend lid

    Mar 23, 2012
    904
    0
    0
    NULL
    NULL
    #4352 tumtum, Mar 21, 2013
    Last edited: Mar 21, 2013
    ff nog wat ongerlateerde onrust met jullie delen:

    Mijn zusje is dus in Tanzania, en die had nogal een slechte start, heb ik hier vorige week ook over gehad. (midden in de nacht alleen op een vliegveld, niet afgezet waar ze moest zijn, etc.) Nou was het inmiddels wel duidelijk dat ze daar bepaald niet op een fijne plek zat, dus gister hebben we samen een alternatief gevonden, een hostel gerund door een australische. Daar is ze ook wezen kijken, was erg prettig daar en veel meer vrijwillgers, dus ze zou er vandaag heen verhuizen met al haar bagage. Nu heb ik haar vanmorgen om7 uur gesproken, toen zou ze terug naar haar huidige hostel, koffers pakken, taxi nemen en naar de nieuwe plek. En dan zou ze me sms'en. En dat is dus nog steeds niet gebeurd, en ik heb haar al een paar keer geporbeerd te bellen, maar ze neemt haar telefoon niet op (gaat wel over). Ik zie al allemaal scenario's voor me van een gekidnapt, beroofd, verkacht zusje, en ben inmiddels toch wel ongerust, ze zou toch echt binnen 5 uur wel van de ene kant van de stad naar de andere moeten kunnen komen. Ik weet eigenlijk niet zo goed wat ik nu moet doen, durf mijn onrust ook niet met mijn moeder te delen, dat is al een overbezrogde kip. En gezien ik de enige ben die ze uberhaupt normaal kan bereiken weet ik vrij zeker dat haar vriend of vriendinnen toch ook niet veel wijzer zijn...:(

    waar ze nu zit bleek een vrij onveilige buurt te zijn, en waar ze naar toe zou verhuizen is een plek met beveiligers en waakhonden, misschien moet ik maar eens die mevrouw van haar nieuwe hostel bellen om te horen of ze wel is aangekomen of of die ook nog niets gehoord hebben...aaargh zwangerschapshormonen halen moedergevoelens los zeker!
     
  13. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh pfff kan me je zorgen helemaal voorstellen meid. Zou niet weten wat je moet doen... Je kunt niet zoveel doen als afwachten... Ik hoop dat ze snel iets laat weten. Knuf
     
  14. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Tumtum: ja daar zou ik ook niet zo gerust op zijn! Hopelijk is ze gauw waar ze wezen moet.
     
  15. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    Mar 9, 2008
    4,888
    1
    38
    Zaanstreek
    Tumtum, ik zou mij ook zorgen maken als mijn zusje in dee situatie zou zitten.
    Misschien nog ff een paar uurtjes afwachten en dan het hostel bellen? Het gaat natuurlijk allemaal op zijn afrikaansdus niet zo vlotjes.
     
  16. tumtum

    tumtum Bekend lid

    Mar 23, 2012
    904
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik hoop t ook, de mevrouw van t hostel was daar nu niet, maar ze beloofde me t hostel te bellen en hen te vragen of ze tegen mn zusje wilden zeggen contact met me op te nemen, en verzekerde me dat het telefoonnetwerk regelmatig te wensen overliet. Dat zal ook best maar ik ken mijn zusje, en die zorgt er doorgaans goed voor dat ze op de een of andere manier laat weten dat alles goed is :( Nou ja, als ik over 2 uur nog steeds niets gehoord heb bel ik dat hostel nog wel een keer.
     
  17. butterfly12

    butterfly12 Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    1,146
    0
    0
    NULL
    Jee tum tum, wat vervelend zeg.
    Ik zal ook erg ongerust zijn hoor.
    Probeer op dit moment maar vooral te denken dat het netwerk niet goed bereikbaar is....
    Sterkte meis
     
  18. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    Aug 12, 2012
    1,638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat fijn dat het zo goed gaat en dat hij goed reageert op de behandeling en de medicatie! Lijkt me inderdaad wel heel naar en vreemd om zonder baby naar huis te gaan. Sterkte met de hele situatie Moon!

    Ja herken het wel een beetje. Ik krijg ook last van armen en schouder, vooral s nachts als ik lang in dezelfde houding heb gelegen. Maar ik heb er meer last van mij mn benen. Continue onrustige benen, ook overdag. Ik hou geen vocht vast maar pijnlijk is het wel, en ook veel krampen.

    Uitslapen gaat hier ook niet zo. Ook niet als man opstaat voor de kinderen, wat we nu omste beurt doen.

    Ben ook benieuwd! Doe groeiecho's zijn toch ook een stressding he. En hleft van de tijd klopt er niks van.... Nou zet em op meid!

    Nou lekker bezig hoor! Klinkt goed allemaal.

    Heel mooie foto's! Vind de bovenste het mooiste!

    Ja begrijpelijk meid. Dat is ook heel wat wat je vorige keer hebt meegemaakt. Zo zie je maar weer inderdaad; ook met een goede termijn kan het nog lastig zijn. Wat dat betreft heb ik dat zorgen maken ook hoor. Dat is echt niet minder geworden.

    Nou dan ben je al verder als ik! Mijn aangifte moet nog gebeuren......


    @scheren; sja, ik ga hier ook maar voor de kale look, op de tast. Het zal er wel niet uitzien, maar dat zijn ze vast gewend denk ik dan maar........
    Benen scheren doe ik al heel lang niet meer trouwens en teennagels gaat nog net.

    @nesteldrang; errug aanwezig, maar tegelijkertijd heb ik er geen energie en tijd voor. Op de een of andere manier ben ik iedere keer met vanalles en nog wat bezig, behalve met wat ik wil.........

    Dan heeft manlief weer een schroefje, boutje, leiding weet ik veel uit de bouwmarkt nodig. Dan moet zoon weer naar de dokter. Ben verwezen naar de kinderarts, dus daar moeten we volgende week weer naartoe. Toen moest zoon nog gevaccineerd worden. Dus dat hebben we ook weer gedaan. Zoon en dochter moesten allebei naar de kapper. Dochter ook weer op controle bij de kinderarts. Ondertussen is even de trap van een nieuwe vloerbedekking voorzien, was nodig. En eind van de maand krijgen we nieuwe kunststof kozijnen & deur. De levering was vertraagd, daar zijn ze straks ook weer 2 dagen mee bezig.... Toennnnn bleek manlief zn paspoort verlopen en die hebben we binnenkort nodig..... Dus hup naar gemeentehuis en natuurlijk eerst foto's maken. Weer een etentje hier, lunchdate daar. Boodschappen doen, weer op controle. En mijn man kan heel veel dingen niet doen omdat hij niet kan autorijden (heeft geen rijbewijs).
    Af en toe denk ik, mennnnnnnn wat is dit toch. Echt alles komt tegelijk ineens.

    De babykamer is wel helemaal klaar trouwens. Maar nu is onze eigen slaapkamer ondertussen een puinhoop. Op de kamer van zoonlief kom ik liever even niet meer, wordt ik spontaan depressief van, echt n rotzooi. Hij moet het toch echt zelf opruimen want hij is al 9! Maar mn handen jeuken......

    @vluchttas; lijstjes zijn gemaakt. Babytas en maxi-cosi staan klaar. Nu mijn eigen tas nog inpakken, ga ik zo maar even doen. Is zo gedaan.
    Daarna de laatste kleertjes strijken.
    Ik hoop dat ik vandaag nog de slaapkamer kan doen. Het is op op zich niet veel werk, even opruimen en de kast een sopje geven. Dan is de bovenverdieping in elk geval helemaal schoon en op orde.
     
  19. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    Aug 12, 2012
    1,638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje mina, in de tijd dat ik aan het typen ben, is er weer n pagina bij. Even lezen hoor......
     
  20. tumtum

    tumtum Bekend lid

    Mar 23, 2012
    904
    0
    0
    NULL
    NULL
    zo, contact gehad :) pffff hehe, veilig aangekomen gelukkig, pak van mijn hart, en dan kan ik me nu weer op mn werk concentreren. (en op jullie, lees weer van alles over harde buiken)
     

Share This Page