hahah ik ken het probleem ik ben ook al aan de positiebroeken advies die van de h&m zitten echt heerlijk (en stiekem vind ik het ook wel handig dat ik mijn rits en knoopje niet meer dicht hoef te doen hahah)
ja dat klopt! ik heb me opgegeven bij een opleiding voor echopisten moet je even google gratis echo's
ooo vandaar hihi ..wist helemaal niet dat dat ook nog kon> gratis echo's= IDEAAL haha Zo dus jij ben ook al aan de positiebroeken..tjonge ..gaat snel zeg!
al 2 weken hahaha gaat heel snel ook die kwaaltjes gaan mij te snel vooral die misselijkheid yak maar ik vind dat ik een buikje krijg eigenlijk wel heel leuk hoor draag die positiebroek graag zit zoooooo lekker!! en ik bedoel ik ben zwanger mag er best trots op zijn mijn bolle buikje
Zal straks ook even een foto van mijn buik maken. Nu nog niet veel te zien maar dat duurt vast niet lang. Vorige keer met 6 weken ook al positiebroeken aan.... Dus Lovely, ik snap je helemaal!
haha laat maar komen al die buikjes ja eigenlijk mogen we niet zeuren he , we hebben we wat we allemaal willen we zijn zwanger!!!!! hihi
ja..ik zou ook wel al vast een buikje willen hihi....tenminste ik heb wel een klein buikje, maar die zat er al hahaha
Mag ik mee kletsen 27 maart eerste echo bij de gyn Ivm dat vorige zwangerschap een mola was En als die goed is ga ik een afspraak maken bij de verloskundige En met mvm
Wat leuk al die zwangerschaps verhalen en de vele echo's die er aan gaan komen. Ik heb gisteren mn eerste gehad, erg spannend als je i.e.i niks in dat zwarte gat lijkt te zien zitten!! Gelukkig zag het kennersoog een klein ukkie waarvan het hartje leek te kloppen... Ik kan met mn telefoon niks in kleur toevoegen maar 2 april mag ik terug voor de volgende echo!! Voor verdere intake is nog geen afspraak gepland. Spannend allemaal, heeeel erg spannend zo'n ukkie in je buik. En zo'n mega opgezette buik wat gelukkig alleen nog maar darmen zijn anders bracht ik het niet tot 40 weken hoor, megadik is ie hier al!!
zo effe bijgelezen! hehe zeg pfieuw welkom ook aan de nieuwe meiden! ik ben vandaag bloed laten trekken bij de huisarts en morgenavond mag ik bellen voor te zien of alles in orde is en hoever ik precies ben. Ben wel heel nerveus want ik voel vandaag zo weinig. de vorige twee dagen was krampjes en heel duidelijk precies een knoop gevoel in de onderbuik. nu is het nog allemaal wel te doen en dan denk ik direct dat het dus een miskraam is ofzo... want ja ik ben spontaan en natuurlijk zwanger geworden zomaar ineens,dus dan moet er wel iets foutlopen,ken je dat gevoel? mijn bloeddruk was wel veel te laag maar dat is altijd zo geweest sinds mijn maagverkleining. ik ben morgen normaal gezien 5 weken ver maar is het normaal dat ik sinds gisteren soms wat misselijk ben? vandaag twee broodjes gegeten en fruitsap en viel ook direct in slaap hier haha nu komt die lichte misselijkheid weer opzetten zeg...en zo een opgezet gevoel in de maag. er wordt veel gebabbeld over buikjes hier hier nog niets te zien maar heb ook niet zo een mooi buikje,ben wat afgevallen en je ziet toch een beetje los vel op de buik dus helaas denk ik dat het effe duurt is er nog iemand hier die last heeft(heel hard) van warmtegolven? echt ineens warm in je gezicht enzo? zit de hele tijd met papier te wapperen groetjes!
Wij vinden het ook erg vervelend. Onze intake is op 11 april om 10:45 uur (8 weken) en de eerste echo pas op 1 mei om 14:30 uur (11 weken) Wij willen ook zooooo graag bij 7-8 weken een echo Op dit moment kan ik gewoon nog niet ECHT blij zijn. Ik maak mijzelf ook gek.
Anais, die misselijkheid is normaal hoor! Bij de eerste twee zwangerschappen ook al snel misselijk. En die vermoeidheid heb ik vandaag ook. Pffffff!
Bij ons is het andersom. Bij 8 weken eerste echo, keer erop intake en 2e echo. Voorheen deden ze een echo bij 10 weken en de keer erop een intake. Nu dus wat eerder een echo.
dat is idd wel om gek van te worden!je bent dan al onzeker want het is pril en je wilt toch graag wat zien enzo ik ben ook zo,ik heb pcos en endo dus ik wil zo snel mogelijk zien of het vruchtje juist zit en goed vast @ mamsieM oef toch normaal dan. nuja word er gek van! zeker die warmtegolven dan die ik nu weer heb. maar als ik dan iets eet gaat de misselijkheid (tijdelijk) weg maar ja dan word ik weer moe haha