@ Shirley: ik woon in Schiedam Maar het huisje wat te koop staat is op 4 hoog en een soort studio. Dus niet geschikt voor baby's @Jackie: wat een leuke verrassing! En die reactie is ook leuk!! @all: ik ben echt dom... wil ik gisteravond een ovutest doen... Heb ik dus schijnbaar 10 zwangerschapstesten besteld voor 5,50 hahaha! Nu dus maar snel nieuwe bestellen hahahaha!
@keef: hihi van die testen, hopelijk heb je ze niet alle 10 nodig hé, of doe je er veel opnieuw telkens ter bevestiging eens je zwanger bent @jackiest: wat leuk die cadeautjes!
@ Shirley jups! jij ook toch? Ben vandaag vrij, lekker boekje aan het lezen, radiootje aan. Voel me beroerd...echt heel last van mn buik en duizelig. Tijdens 5 jaar mirena werd ik niet ongesteld, nou dat heb ik de afgelopen maanden wel al weer ingehaald.
Zo even weer reageren.. @cupcake: Wauw, ben echt blij voor je dat dit er uit is gekomen, en niet iets ernstigers. Zou geweldig zijn als het lukt straks . Natuurlijk wel even laten weten hoe alles gaat. @koekenpan: hmm, balen dat je je zo slecht voelt.. Hoop voor je dat het volgende maand wel raak is als alles een beetje meezit met het werk van je man. @keef: haha, dat is inderdaad een beetje dom. Nou hoop in elk geval dat je ze kan gebruiken einde van de maand!! Hier word er van t voorjaar ook flink geklust.. Voortuin (is een oerwoud) word aangepakt, en er komt een boompje en een plantje in en lekker simpel onderhoud.. Achtertuin staat een blokhut, daar zit een klein overkappinkje voor, die word even langer gemaakt, kunnen we in de zomer lekker onder zitten. (gelukkig is manlief timmerman, kan dus alles zelf!!) en er komt een stuk kunstgras in dus geen vieze broekjes voor dochterlief (scheelt mama in het wassen). En dan de nieuwe slaapkamer voor M. nog even aanpakken, moet nog laminaat in wat we nog hadden even sausje erop, en dan is het wel klaar ongeveer. En dan nadat we weten of het een jongetje of een meisje word, leuke kleertjes en prutjes scoren.
@mamavM1 ooo ook lekker bezig dus, leuk he...Wij willen die dingen al een paar maanden maar ja is bud weer dus niet echt tijd voor..Ook sinds ik gestopt ben met de pil er nog meer zin in om het al klaar te hebben voor ik ooit zwanger wordt, dan hoeft dus alleen de baby kamer gedaan te worden... Volgens mij ben ik de enige uit Gelderland hier??? Hier is alles goed dag 11 van mijn cyclus en druk aan de klus zonder het moeten want zonder de pil ben ik niet te stoppen hahahah
Jaaa, heb ik wel zin aan hoor. Hooop dat het in de zomer al klaar is, de achtertuin sowieso, dat onze kleine er lekker kan spelen enzo. En op een gegeven moment is het ook wel goed geweest, dan moet je gewoon de stap zetten anders dan word het alleen maar uitgesteld. ahah, als enige..? Er zijn er wel zowieso 3 uit overijssel. En 2 hagenezen, hihi
Ja inderdaad van uitstel komt af stel toch. Hahahha aaaaarmeeee ikke...nee hoor Kaatje woont vlakbij geloof ik... Ja echt heel erg hahaha ML zei t van de week hadden we eerder moeten doen hahaha...Bespring hem zowat elke dag joh echt heel erg...nou ja niet erg maar je snapt hem denk ik wel...Jij ook meer zin nu???
En vergeet mij niet als nep-rotterdammer haha! Ik merk ook dat ik veel meer zin heb... Alleen had ik daar sowieso nooit al heeeeel erg veel last van haha! VL vindt het wel leuk, maar zijn ook zo druk aan het klussen, dat we 's avonds ook weleens gewoon neerploffen en het slapen geblazen is haha! Gisteravond alvast geklust en vanavond wordt het hem niet denk ik... Morgenavond weer en dit weekend nog een keer proberen. hoop morgenochtend de ovutesten in huis te hebben... Nu wel de goede besteld haha! (denk ik )
Ja klopt, gewoon op een punt zeggen, nu begin ik. en dan is het ook zo klaar. anders word het al gauw een 5 jaren plan.. haha Ja, zwolle woont ze, is nog in overijssel hihi. Och arme arm jij idd. Hahah, je man zeker helemaal in het paradijs beland, hier is ie niet echt hoog hoor. Manlief die werkt ook hartstikke veel, dus die is ook gauw moe 's avonds. Hij gaat z'n bed uit om 5 uur, en ik ben blij als die er om 5 uur ook weer is. En tja met de zwangerschap, mn hoofd staat er nog niet echt na moet ik eerlijk zeggen.. Maar dat komt gauw genoeg terug dacht ik.
mijn libido is zeker wel hoger zonder spiraal Vriend vindt dat niet zo erg...hahaha ik ben blij.....mn volgende vruchtbare periode valt denk ik weer precies in een weekend dat mn vriend er is
@keef nee inderdaad niet geschikt voor baby's. @koekepan HA! Wat leuk! Ik woon dichtbij de haagse markt ik zoek nieuwe huis nog... Maar zo hard to find.
Zo dames, weer lekker aan de klets vandaag zie Koekenpan dat zou fijn zijn als je vruchtbare dagen in het weekend vallen! Dan kun je er optimaal gebruik van maken Verder... weet ik niet meer wat jullie allemaal hebben gekletst hahaha Ik ben trouwens ook de enige brabander hier volgens mij? Ja simoontje ook maar die heb ik al een tijdje niet meer voorbij zien komen geloof ik.
oh ik aan de andere kant van de stad, richting westland. Wij zijn er ook over aan t denken om ons huis te koop te zetten. Maar vind het een beetje eng ja zou zeker fijn zijn....we zijn dan ook een weekendje weg (wel met familie, maar dan duiken we gewoon af en toe ons huisje in ) Of ergens in de bossen
Hallo dames! Weet niet meer wie wat gezegd heeft hoor. Ik kom trouwens uit barendrecht dus dichtbij de Rotterdammer en schiedammer @koekenpan: wat fijn dat hij dit keer in t weekend valt!! @all: ben zo nieuwsgierig wat t wordt!!!! Meningen zijn hier verdeeld. Misschien maar eens op zoek naar een pendel
ja vorige rondes viel eisprong net op maandag of dinsdag, nu dan precies in het weekend als de berekening klopt. Jeansflower ik denk dat je een meisje krijgt
Koekenpan. Er denken nu 5 mensen een jongen en 3 een meisje. Nog 7,5 week wachten en dan weten we t' 13 mei pretecho gepland voor geslacht, kan toch niet wachten haha