Ik ben een beetje van de kaart

Discussion in 'Zwangerschap' started by Strijkkraal, Mar 12, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lotte1986

    Lotte1986 Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,140
    0
    0
    Wauw super gefeliciteerd! En dat na 11 jaar!
     
  2. mw21

    mw21 VIP lid

    Oct 24, 2010
    5,173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    Pppffff wil je ons niet meer zo laten schrikken! !!!!!!!!!!!
     
  3. grietje 77

    grietje 77 Bekend lid

    Feb 7, 2010
    857
    273
    63
    Female
    Wat een opluchting! :) Genieten nu!
     
  4. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,474
    4,930
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Pffff, wat een geruststelling!
    En nu niet meer van die enge dingen doen he! ;)
     
  5. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Pfff en ik kon het topic eerst niet direct terugvinden....haalde me van alles in mijn hoofd! Niet meer doen he? ;)
     
  6. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Ik heb bij alle 5 zwangerschappen gebloed in het begin, en ze konden nooit een reden vinden. En 3 keer ging het goed en 2 keer niet, dus er is ook geen peil op te trekken of het een voorbode is van een miskraam of niet. Soms denk ik dat het het best bewaade geheim is van zwanger zijn, pas als je hoort bij de groep van mensen die zo maa in eens gaat bloeden, soms erg, soms met stolsels, dan pas hoor je van anderen dat het heel veel voorkomt.

    Ik ben echt super blij voor je, en hoop dat het niet weer gebeurt want de stress is echt killing, en het papiertjes turen op de wc ook :)
     
  7. Tines mam van 2

    Tines mam van 2 Bekend lid

    Feb 11, 2013
    973
    0
    0
    wauw wat bijzonder.
    al zo lang bezig en het wil maar niet en dan leg je je erbij neer en dan toch nog....

    van harte gefeliciteerd!!!
    ik hoop van harte dat het allemaal goed mag gaan en dat jullie een gezond kindje zullen krijgen.
     
  8. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    ik beloof plechtig dat ik zal proberen jullie niet meer de stuipen op het lijf te jagen ;) - word ik zelf ook wat rustiger van namelijk.
     
  9. Vivian22

    Vivian22 Actief lid

    Apr 7, 2012
    182
    128
    43
    Zo heb net heel het topic doorgelezen wat een WONDER!! Super gefeliciteerd!! Bij mij lijkt het dit keer ook goed te gaan (ondanks bloedingen) maar ik blijf super onzeker. Dus snap dat jij je na zo'n lange tijd helemaal druk maakt bij elk dingetje.
    Ik hoop voor je op een plakbeeb!!
     
  10. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    Jun 8, 2011
    3,405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    wat ben ik blij voor jullie gefeliciteerd!
     
  11. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    Aug 26, 2010
    6,659
    212
    63
    Pfffff wat een schrik, * spreekt frummel streng toe laat jij je mama niet meer zo schrikken en goed blijven vasthouden*

    Fijn dat alles goed was!!
     
  12. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    Apr 29, 2009
    4,486
    57
    48
    Dag lieve Suzy!

    Na jouw lieve berichtje op mijn topic gisteren, kom ik weer even bij jou aanwaaien en meis, wat kan ik me jouw schrik voorstellen!
    Ben zelf ook door ons spontane wonder nog mega onzeker... En al probeer ik te genieten, vind het erg moeilijk. Mijn misselijkheid komt met golven. De ene dag meer dan de andere. En pas sinds anderhalve week last van gevoelige borsten. Vorige week had ik zoiets doms, alvast een advies wat je vooral niet moet gaan doen, maar had uit onzekerheid nog mijn laatste kruidvat testje gedaan. Wat denk je, amper een streepje te zien. Schrok me wild! Was toen trouwens 8w+4d. Dus ik gelijk de gyn gebeld en mocht die dag om 12u langskomen. Alles was in orde en een fotootje van onze frummel mee. Wat was ik opgelucht.

    Over bloed verlies in de zwangerschap lees je veel en het schijnt inderdaad te kunnen. Maar op jouw echo waren geen rare dingen te zien, dus het was vermoedelijk iets eenmaligs. Zelf had ik tot 7 weken een paar veegjes beige per dag. Ook dat vond in doodeng, maar tot op heden niets meer. Maar, net als jij controleer ik altijd het wc-papiertje... Zelfs als ik daar 's nachtslot het licht voor aan moet doen!

    Ook heb ik nog altijd het idee dat deze zwangerschap niet mij, maar een ander betreft. Heel stom, maar het is zo onwerkelijk om na al die jaren spontaan (lees: homemade) zwanger te zijn geworden...

    Moet zelf echt die 12 weken afwachten!

    Maar lieve Suzy, jullie kleintje ligt hartstikke mooi op schema, bewoog al en had een mooi hartje! Ik duim met alle lieve meiden hier mee, dat het allemaal goed blijft goed gaan!

    Zorg goed voor jezelf, geef toe aan vermoeidheid en laat je vertroetelen door je man!

    Liefs,xxx

    PS dat van van dat lachen na elkaar, dat herken ik ook! Vol ongeloof... Een waar wonder der natuur! Dat zijn natuurlijk alle kindjes, maar je snapt wat ik bedoel!
     
  13. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    Apr 3, 2010
    11,110
    3
    0
    wat een super nieuws! Geniet ervan en ik hoop dat je over een week of 32 een mooi wondertje vast mag houden! :)
     
  14. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    @Juulzon: dank je wel voor je lieve berichtje. Ik ga ook niet meer testen. Heb ermee in mijn handen gestaan, maar bedacht mij op het laatste moment dat het misschien niet zo'n top idee was.

    Ik moet zeggen dat de echo van vanochtend me wel iets meer besef heeft gebracht, ik begin het langzaam te geloven. Het is zo bijzonder, er zit iets daar, ruim 1 cm groot, MET een hartslag en begint langzaam bewegen. Als je er zo over nadenkt is het echt een wonder van de natuur. En inderdaad dat dat nog eens spontaan en op de "ambachtelijke" manier :D. Nooit kunnen dromen dat dat zou gebeuren.

    Ik ga mij nog niet laten verleiden tot het bezoeken van sites, kijken naar kinderkamers, kleding en allerlei andere dingen. Ik durf niet, ga dat pas doen na week 12. De verleiding is groot, maar ik doe het niet!

    Nou, ik ga mijn nachtrust inhalen van afgelopen nacht ... trusten allemaal xxx
     
  15. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    Aug 26, 2010
    6,659
    212
    63
    Weltrusten en na de 12 wkn heb je daar nog tijd genoeg voor, tot je iedere webwinkel wel kan dromen !!
     
  16. Lucia

    Lucia VIP lid

    Sep 6, 2005
    12,287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Wauw, echt wel heel bijzonder...
    Van harte gefeliciteerd!! :)
     
  17. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    Goh - 8 weken staat er op de ticker ... zover zijn we nog nooit geweest!! :):). Ik ben er stiekem wel een beetje trots op.

    Ik heb vakantie! Maandag vertrekken we, maar ik moet nog een hoop doen en kopen. Huis aan kant maken, koffers klaarleggen en de eerste spullen erin leggen, naar de Kruitvat om zonnebrand, shampoo's en andere cremetjes te halen. Kijken of ik nog dingen mis.

    Moet eerlijk zeggen dat ik me heel erg verheug op de vakantie, we zijn er echt aan toe, maar ik zie een beetje op tegen de vliegreis. Het is zo stom, ik heb helemaal geen vliegangst of ben bang voor reizen, ik reis regelmatig voor mijn werk, en ook vaak alleen. Maar nu op de een of andere manier ben ik bang dat de vliegreis een effect op de kleine zal hebben. Slaat echt nergens op, maar het zullen de hormonen wel zijn. En het feit dat onze vorige MK ook op vakantie is gebeurd, zal ook niet echt bijdragen aan mijn geboel. We waren 2 dagen in het hotel, toen ik opeens bloedingen kreeg, en ik 2 nachten later het vruchtje verloor.

    Ik heb manlief al geïnformeerd gegeven dat ik mij om ga kleden in het vliegtuig, geen strakke spijkerbroek o.i.d. Ik ga mijn huispak meenemen, kleed me om in het toilet en daar doen ze het maar mee :D. Gelukkig hebben we premium stoelen geboekt, dus meer been- en stoelruimte, alle drankjes inclusief en normaal te eten. Dus de stewardess kan de flesjes water alvast klaarzetten voor mij :D
     
  18. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    Jun 5, 2011
    5,097
    503
    113
    Gefeliciteerd met het behalen van deze mijlpaal! :D

    Uiteraard een hele fijne vakantie toegewenst!!
     
  19. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    Apr 29, 2009
    4,486
    57
    48
    Lieve Suzy,

    Waar gaan jullie naar toe? Lang vliegen? En hoe lang blijven jullie nu weg?
    Wel heerlijk hoor. Wat je anders kunt doen is je gyn eventueel nog bellen om te vragen naar het noodnummer en je 'zenuwen' ivm je verleden uitleggen. Dat als het nodig is, je mag bellen. Gaat natuurlijk niet nodig zijn. Misschien stelt het je ook gerust om even uit te zoeken waar het dichtstbijzijnde ziekenhuis is op je vakantielocatie. Gewoon, voor het idee.
    Het is denk ik met name die slechte ervaring, de flashbacks van toen, die je dit gevoel geven. Zou ik ook hebben...

    Maar, bedenk je maar dat alles dit keer anders is: dit wordt misschien wel de laatste vakantie samen voorlopig, bedoel, je mini-me is natuurlijk mee in je buik, maar misschien is de volgende echte vakantie wel met buggy in het bagageruim :). Dit keer zit er een beebje in je buik wat op wonderbaarlijke wijze, zelfgemaakt, is ontstaan! Dit kindje is een doorzetter en heel eigenwijs. Wil heel graag bij jullie blijven! (Niet dat de andere kindjes * dat niet wilden, die hebben ook gevochten, maar dit kindje is alweer 8 weken!).

    Wanneer heb je weer een echo als je terugkomt?

    Lieverd, geniet ervan. Het wordt een bijzondere vakantie. Enne, smeer je maar goed in. En te lang in de zon (te warm) dat schijnen baby's in buiken niet zo fijn te vinden....

    Mocht je daar internet hebben, hou ons af en toe maar op de hoogte!

    Liefs en happy holiday!

    X
     
  20. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    We gaan naar Curaçao, dus het is wel ff vliegen, uurtje of 11. We blijven een weekje. Dus het is niet zolang, maar genoeg om gewoon even onze rust te hebben. We waren en zijn daar zo aan toe.

    Ik weet ook dat er zat vrouwen zijn die vliegen als ze zwanger zijn. Mijn vorige baas deed het regelmatig en zij was zwanger van een tweeling. Collega's die ook gewoon op zakenreis gaan en het vliegtuig in stappen. Mijn zusje is toen ze zwanger was van de 1e, ook gewoon op vakantie gegaan. Het is gewoon een gevoel, maar ik weet al dat rationeel nadenken momenteel echt gewoon nihil is bij mij :D

    We komen 2 april terug, en 4 april hebben we weer een afspraak bij de gyn.

    En ik ga mij zeker insmeren. ik kan sowieso niet in de volle zon liggen (teer blank huidje) dus net als vorige keer zal ik voornamelijk onder parasols vertoeven. Vind ik zelf ook veel comfortabeler. Het waait namelijk altijd op Curaçao, dus je voelt de zon niet zo hard branden ...
     

Share This Page