16-31 december 2012 mama's - deel 3

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by jessyd, Jan 14, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    Jan 22, 2012
    1,811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ben weer terug van een weekendje weg zonder Saar. Was vrijdag wel even moeilijk maar de rest van het weekend ging best goed! Wel veel contact gehad met vl. Het was wel echt lekker om even met vriendinnen eruit te zijn. Heb nog niet echt veel geslapen want ben dat niet meer gewend :)

    Wat een superleuke taarten!!!

    @speentje: Volgens mij ben ik hier een van de weinige die de speen veel gebruikt. Voor ons was het echt het hulpmiddel voor het slapen en huilen... Zal wel verkeerd zijn maar wij hebben er echt veel aan...
     
  2. azucena

    azucena Fanatiek lid

    Feb 28, 2012
    2,366
    1
    36
    Vogeltje, hier is de speen ook echt een must hoor. Denk dat hij overdag vaker met, dan zonder ligt. Op de nicu was dat echt een troostmiddel voor hem. Zodra hij de fiep kreeg was het goed. Liever een tevreden mannetje, dat fiepen leren we wel weer af!
     
  3. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    Feb 11, 2012
    1,947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    Kyan heeft geen speen maar duimt. Hij duimt nu voordat hij gaat slapen en als hij wakker wordt. Dan sabbelt hij overdag ook nog eens de hele tijd op zijn vingers en handjes.
    Dat wordt lastig afleren straks
     
  4. Swiebertje

    Swiebertje Actief lid

    Apr 15, 2012
    322
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ speen
    Gebruik ik eigenlijk nooit meer. Duimpje smaakt gewoon ook veel lekkerder en raak je minder snel kwijt. :)

    @ slapen
    Hier ook nog bij ons op de kamer - lekker knus nog in het wiegje, direct naast mijn hoofdeinde. Denk alleen dat ik haar over 1 à 2 weekjes over ga leggen in het ledikantje (ook direct naast ons bed), want de ruimte wordt langzaam aan wel steeds beperkter in het (vrij kleine) wiegje. Ze blijft zowieso bij ons op de kamer tot we gaan verhuizen van de zomer. Doe haar dan wel gelijk bij d'r broer op de kamer, want dan eerst nog een maandje of 2-3 bij ons en dan naar d'r broer schiet ook niet echt op, dan beter gelijk. Maar zal het dan wel missen, hoor, wakker worden met zo'n lief brabbelstemmetje naast je en zo'n olijk gezichtje dat je door de spijlen ligt aan te kijken. *inlove*

    @ kinderwagen
    Hebben zo'n zachte reiswieg. Past ze nu ook nog maar net in. Toen ze 's ochtends nog sliep als we weg moesten, had ik d'r met slaapzakje onder het dekbedje van het wiegje en dan nog het dekje van de reiswieg er overheen. Zit geen matrasje in, maar de bodem is goed gepolsterd en ze kwam er altijd heerlijk warm uit. Nu is ze meestal wakker en heb ik haar in de draagdoek mee, maar als we met de wagen gaan trek ik nu wel nog een jasje extra aan, omdat ze dan op d'r ruggetje ligt en d'r armpjes vaak boven de deken wurmt.

    @ doorslapen
    Dat varieert heel erg van kind tot kind, hoor! Hier momenteel een zooitje wat betreft drinken. Overdag zit er vaak tot wel een uur of 6 tussen, 's nachts eigenlijk nooit meer dan 3... Laatst heeft ze eens maar 3 voedingen gehad tussen 00:00 en iets van 18:00, daarna als een gek geclusterd 's avonds en sindsdien komt ze 's nachts altijd wel weer een keer of 2 (meestal rond 01:00/02:00, 04:00/05:00 en dan 06:30 weer).

    Deze week maar eens een afspraak maken bij de ka voor de volgende controle. Ben wel benieuwd hoeveel ze is gegroeid...

    Hier trouwens ook al een poosje zelf willen zitten en idd steeds naar voren komen als ze op schoot tegen je aan zit. ook heeft ze al veel interesse aan vast voedsel (vooral als het bij 1 van d'r broers in de mond verdwijnt, haha!), maar zolang ze tevreden blijft op de BV wil ik daar nog mee wachten.
     
  5. IngridE

    IngridE Fanatiek lid

    Oct 31, 2011
    1,214
    0
    36
    Brabant
    Hier weer 2:20-6:30. Vanmiddag naar CB voor de prikken en omdat we de vorige keer al "konden stoppen met de nachtvoeding", vroeg ik ML om 2:20 om S niet op te pakken maar alleen over zijn rug te aaien. Stijn ging echt keihard krijsen. Daarna in 10 mins de borst leeggeklokt...
     
  6. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    Jan 3, 2009
    4,937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Hier voor de tweede nacht op rij geen nachtvoeding.

    Xavi begon wel weer met babbelen om 5 uur. Voorheen ging ik er dus meteen uit om er een fles in te stoppen voordat de sirene zou gaan. Maar ook vannacht werd het weer vanzelf stil.

    Om 7:30 vond ík het welletjes :D en toen ik hem uit bed wilde halen, trof ik meneertje druk duimend aan. En denk maar niet dat hij met het duimen wilde stoppen...

    Ik ga nu proberen om hem vandaag 5x 200cc te geven. Vanwege het afschaffen van de nachtvoeding schat ik de kans groot dat ik Xavi op 5 grotere voedingen kan krijgen, ipv van 6x175 en dan te snel weer honger hebben.
     
  7. KiRaSeSe

    KiRaSeSe Fanatiek lid

    Sep 10, 2012
    3,187
    0
    0
    Noord Holland
  8. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    Jan 3, 2009
    4,937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Haha, wat scheetig!

    Hier ook voetjes ontdekken. Als ík over zijn voetjes strijk, zie ik Xavi denken: 'Verrék... dat voel IK!'
     
  9. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    Apr 30, 2012
    1,547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha hier hetzelfde met dat duimen Luc is daar 's morgens ook zo druk mee bezig dat die er echt niet mee wil stoppen zo schattig..
    En zo is het bij ons met de nachtvoeding ook gegaan.. En slaapt nu "afkloppen" al 2 weken na fles van 22 uur tot 7 uur ongeveer..
     
  10. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    Jan 3, 2009
    4,937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Nu moet ik zelf weer leren doorslapen... :D
     
  11. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    Apr 30, 2012
    1,547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook zo met die voetjes.. Flink naar aan het kijken.. Maar dingen echt vastpakken niet hoor.. Wel proberen maar ti's meer niet interressant genoeg als hij bij iemand zit denk ik want als ik hem in box leg met speeltje gaat die er wel mee vrotten haha
     
  12. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    Jan 25, 2012
    3,497
    2,220
    113
    @voetjes, hier nog niet "ontdekt, maar hij gaat in de wipstoel nu steeds rechtop zitten en zn voetjes gaan ook omhoog en die zweven dan voor zn neus. Dus denk niet dat het lang gaat duren.

    @Kirasese, hahaha, te komisch die foto's in combinatie met jou onderschrift

    @Kat, dat heb ik ook gedaan. Hij had overdag te weinig maar kreeg nog een nachtvoeding. Toen ben ik gewoon 5x200 gaan geven ongeacht of hij nog om een nachtvoeding kwam. Hij is toen nog 2x 's nachts geweest en daarna niet meer. M.u.v. toen hij ziek was.

    @IngridE, sta je er afwijzend tegenover om eens een speentje te proberen te geven?? Beslis bijv. vooraf dat je hem 3x het speentje teruggeeft en dat hij dan alsnog de voeding krijgt als hij nog huilt. Vaak kun je in het begin max. een uurtje rekken maar wordt soms al snel langer. Zo "help" je hem een beetje de nacht door.

    Hier weer een heerlijk nachtje 22:30-9:00. DL ook lekker geslapen tot 8:00. Zelf was ik 7 uur klaarwakker, dus er maar uit gegaan om lekker aan de poets te gaan. Heb alweer veel gedaan vanochtend. Nu een bakkie koffie met een stroopwafel.
     
  13. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    Jan 25, 2012
    3,497
    2,220
    113
  14. Jkuil01

    Jkuil01 Bekend lid

    May 6, 2012
    828
    0
    16
    NULL
    NULL
    Echt leuk hoe de kleintjes zich aan het ontwikkelen zijn!
    Leuk filmpje sweatdreams! Zo schattig.

    @ voeten hier nog niet ontdekt.

    @zitten, hier ook al een aantal weken echt niet dat ze nog wil liggen ook fles drinken moet recht op anders word madam boos haha. Ook hele tijd benen strekken tot staan op mamma s schoot en een lol dat ze dan heeft.

    Merk echt dat e in een makkelijkere fase terecht komen. Lana is echt een super vrolijk meisje huilen is er bijna niet meer bij i m in love!!:D
     
  15. KiRaSeSe

    KiRaSeSe Fanatiek lid

    Sep 10, 2012
    3,187
    0
    0
    Noord Holland
  16. Versluis

    Versluis Fanatiek lid

    Jul 10, 2011
    1,924
    0
    0
    Filiaalmanager
    Zeeland
    Ik zit al 2 dagen aan huis gekluisterd met 2 zieke kindjes. Zo zielig zijn ze!

    Ik doe dat ook altij kirasese, elk jaar een album, heb er 5 liggen van Bezhan, echt leuk om te doen en te hebben.
     
  17. marijke88

    marijke88 Fanatiek lid

    Dec 29, 2008
    1,996
    0
    36
    kop van n-h
    @versluis, beterschap voor je mannetjes!

    @kirasese, oooo zoo leuk die foto;s!

    @voetjes, nog niet ontdekt hier

    @zitten, zit hier ook graag

    @voeding, wat hebben jullie kleintjes al veel!! hier 5x165 en daar gaan er 3 helemaal van leeg en de andere 2 soms

    @nacht, 23-7 is hier ongeveer standaard op t moment soms 7.30 maar vroeger niet.

    @jkuil, heerlijk he die verandering! hier ook een mannetje wat bijna niet meer huilt

    vanmorgen was fysio er weer.
    moeten maar doorgaan hoe t nu gaat al wilt meneer absoluut niet op ze zij in bedje dus ga hem er ook niet meer mee tijsteren komt vanzelf wel goed als ze wat minder liggen. Mees was veel platter en is ook vanzelf goedgekomen.

    Ze was wel supertevreden over hoe goed hij ze hoofdje omhoog kan houden nu zonder te mopperen en heeft allemaal kleine oefeningetjes gedaan om ze nekje sterker te maken. T arme schaap heeft t 45 min volgehouden en toen was hij echt helemaal gesloopt en is na wat mopperen op schoot in slaap gevallen helemaal knock-out was hij
     
  18. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    Feb 11, 2012
    1,947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    @sweetdreams, leuk filmpje!

    @Kirasese, stoere foto's. Leuk idee met die foto albums. Dat wil ik ook gaan doen. Hoop alleen dat ik het volhoud elk jaar ;)
    Ik heb een dagboek bijgehouden in de zwangerschap en die heb ik in een boek laten drukken. Incl. echo foto's en buikfoto's. Dat is echt een leuke herinnering voor later.

    @voetjes, hier nog niet echt ontdekt. Wel als ik eraan kriebel, dan komt er een glimlach. En na het verschonen eet ik zijn voetjes altijd op...begint hij toch te lachen!:)

    @versluis beterschap voor je mannen!

    @zitten, Kyan wil ook graag zitten, dan ziet hij veel meer. Omdat we hem veel rechtop houden ivm reflux vind hij het prima zo.
    Maar bij iemand op schoot zitten wilt hij niet meer vaak of lang. Dan gaat hij mopperen en overstrekken. In de wipstoel of op de Doomoo is het prima. De box is weer te ver weg, hij wilt er wel graag bij zitten.
    Hij heeft echt al een eigen willetje.

    @nacht, hier weer 21.00- 00.00 - 2.00 -4.00 (wakker maar niet gevoed, alleen even geknuffeld) - 6.30 - 10.00

    Dit is op zich wel vol te houden zo. Maar omdat Kyan zoveel draait en woelt, en dus flink naar beneden schuift en met zijn benen opgepropt ligt, wordt hij vaker wakker snachts dan alleen als hij honger heeft. Ik leg hem dan weer goed en dan gaat hij weer duimend slapen.
    Iemand een tip hoe ik kan voorkomen dat Kyan niet zo naar beneden schuift?
    Zijn bedje staat ivm reflux 30graden schuin.

    @Jkuil en marijke, fijn dat jullie nu tevreden kindjes hebben! Kyan kan de hele dag door ook lachen. Zelfs onder het spugen lacht hij :)
    Het wordt steeds nog leuker. Ik wist niet dat dit kon :)
     
  19. IngridE

    IngridE Fanatiek lid

    Oct 31, 2011
    1,214
    0
    36
    Brabant
    Babyzwemmen, the sequel!

    Vanmorgen werd Stijn om 6:30 wakker voor de ochtendvoeding (na 2:20 in de nacht). Om 'm goed te laten rusten voor de 2e zwemles bij me in bed genomen en naast me liggend aan de borst laten drinken en tuttelen totdat de wekker ging om 7:30. Zwemluier en zwembroek aan en daarover het pakje van de dag. Nog even drinken bij mama om de druk op de andere borst te verminderen en in de auto naar het zwembad. Kreeg van ML nog complimenten over hoe handig ik het kinderwagen onderstel in de auto deed :D.

    Bij het zwembad aangekomen waren we niet de eerste, maar omdat wij zo slim waren om onze zwemkleding al onder onze kleding aan te doen (zowel Stijn als mama) wel als eerste in het zwembad. En dat was maar goed ook want terwijl we in het zwembad stappen voel ik dat Stijn's zwembroekje zeiknat is... zeiknat indeed... waardeloze zwemluier. Ontaarde moeder deed ze niets doorhad en snel gingen we het water in :D.

    Les ging voor ons allebei beter dan de vorige, ik had beter door hoe ik S het beste kon vasthouden en Stijn was weer sterker geworden met zijn hoofdje en had er meer plezier in, maar werd na een kwartier wel wat moe.

    10 minuten voor het einde deden we weer een onderwateroefening. Vorige keer vond ik S nog te klein om onderwater door een hoepel door een vreemde zwemjurffrouw getrokken te worden dus hadden we deze oefening overgeslagen. Nu was het de bedoeling dat de ouder aftelde en zelf het kind onderdompelde. Leek me beter voor beginneners en voor de zekerheid vroeg ik nog even aan de juf of ik nog ergens op moest letten. Waarop ze S overnam, naar mij toedraaide en voordat we het allebei doorhadden, trok ze S zo onderwater. Toen ie bovenkwam en mij aankeek was het BRULLEN! O wat voelde ik me een ontaarde moeder. S werd niet meer rustig door 5 mins voor tijd weer het bad uit. Stijn werd net weer rustig toen we langs de douches liepen en toen dacht moeders, ook met oog op CB bezoek vanmiddag, nog even het chloor van de baby te moeten afspoelen.

    En wat doe ik, druk op de knop en samen die douche onder; ijskoud water, harde straal, Stijn GILLEN! O wat voelde ik me slecht, welke ontaarde moeder laat zijn kind onder dompelen én voelt niet eerst aan de douche hoe warm/koud ie staat....

    Volgende week geen zwemles ivm Pasen... hebben we een weekje rust...
     
  20. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    Feb 11, 2012
    1,947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    hahaha Ingrid, die verhalen moet je opschrijven voor later! Echt zo grappig. :)

    Maar wat een **** die zwemjuf!!!!!
     

Share This Page