September 2013 mama's

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Bellybell, Dec 30, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    Jul 24, 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam
  2. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    Jul 24, 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam
    Wat een heerlijk ventje zeg@!

    Nog gefeliciteerd met hem!
     
  3. cjjm2012

    cjjm2012 Bekend lid

    Nov 24, 2012
    628
    0
    0
    Dank je wel.... ❤❤

    Nee heb niet veel meer jeuk als normaal... Gelukkig...
    Ik heb trouwens bij die site heel veel gehaald, snelle levering, en een goede service..
     
  4. mamajojo79

    mamajojo79 Fanatiek lid

    Jun 2, 2012
    1,443
    6
    38
    Beneden NL
    Heey hoop berichten ineens =)

    Aislin welkom meid, 16 weken alweer, gefeliciteerd, ook tweede kindje, leuk! SPannend volgende week geslachtsecho, veel doen dat he, is dat omdat je 20 weken te lang vind? of ben ik nou zo stom dat ik denk dat ik dat met 20 weken kan zien? =) ach en anders moet ik het alsnog doen,. bij me dochter liep dat heel andes

    Kwaaltjes zijn hier ook minder, moe niet meer altijd en misselijkheid helemaal niet, wel dat ik dingen ineens niet meer lust zoals sla, gebakken ei enzo....dat vlindertje voel ik idd ook maar ben zelf te onzeker nog om er vanuit te gaan dat het me kindje is =)

    CJJM: ja idd zoals ik dus hierboven al zei, ik spreek mezelf weer tegen hihi. Met me docher had ik, toen ik eenmaal voelde, voelde ik tot 38 weken, hele dagen, elke dag, dus hoop dat dit ook weer druk kindje word ;)


    Glekko" fijn dat je minder misselijk bent, jij werk fulltime? pff logisch dat je dan brak bent voor hier komen hoor.....Stokke is idd erg duur, wel mooi. Ik heb een drie-wieler met mijn eerste dochter geerfd, hele goedkope van de gamma, maar doet het heel goed en gaat nu met de 2e gewoon weer gebruikt worden, is wagen voor baby en later buggy....en idd jeuk heb ik ook meer, ineens weer tussen tenen en heb hele kapotte handen.

    hier naar de tandarts geweest en ik was BANG, maar de verdoving en de behandeling niets geen pijn, helemaal niets, meer even dat boren is rot, maar zelfs de prik voelde ik niet, was gebeurd voor ik erg in had, wel eens anders meegemaakt.
    verder voel ik me steeds beter dus voel me ook minder zwanger, ben natuurlijk wel dikker maar of dat dan gewoon aangekomen of zwanger is, is overdag moeilijk te zeggen...draag gelukkig wel tekst kleding ;) vaak zien mensen ook wel aan je postuur dat er " iets is" is dan niet in verhoudding tot je buik haha
    ben gewoon mega onzeker maar daar heb ik apart topic voor =-)

    Liefs
     
  5. Aislin

    Aislin Actief lid

    Dec 2, 2010
    280
    0
    0
    NULL
    Westervoort
    mamajojo79: Ja zeker spannend. Bij de eerste hebben we wel gewacht tot de 20 weken echo..maar dat was meer omdat ik toen helemaal niet wist dat het ook eerder kon. Ik ben veel te nieuwsgierig naar wat het wordt haha. nog 1 weekje!! hihi

    Ik dacht eerst ook van nou dat zal hem/haar vast nog niet zijn..zo vroeg!.. maar ik heb het aan mijn verloskundige gevraagd toen ik controle had en ze vertelde dat het best kan omdat het de 2e is (dus je weet een beetje waar je op moet letten) en daarbij heb ik mijn postuur ook mee (weeg nu 55 kg) ben maar een klein meisje..schijnt dat je het dan ook eerder voelt ofzo. En misschien dat de placenta aan de achterkant ligt waardoor het kindje meer naar voren zit:)

    Ik voel me ook helemaal niet zo zwanger eigenlijk..maar wordt inderdaad wel dikker:) Je begint het nu echt wel te zien:)
     
  6. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    Jul 24, 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam
    Hi aislin... welkom!!

    Vandaag geslachtsbepaling en mijn gevoel klopt. Het is een meisje :)
    Volgens de echoscopist zal ik het kindje binnenkort ook gaan voelen want ik ben slank en placenta ligt achter ofzo ? Spannend
     
  7. cjjm2012

    cjjm2012 Bekend lid

    Nov 24, 2012
    628
    0
    0

    Oooow wat leuk een meissie...
    Klopt als de placenta voor ligt kun je je kindje later voelen, had ik bij me zoontje.. Zo bijzonder om je kindje te voelen.. Ik kan niet wachten..

    Ik zag dat je nu 15 weken zwanger bent, dan zijn ze bij jullie vroeg met een geslachtsbepaling, hier pas vanaf 17 weken.. :( dus ik moet nog even wachten.. Volgens bb vandaag 15+1 weken..

    Ik dacht in het begin echt stellig dat we een meissie kregen. Maar sinds een paar weken ben ik er van overtuigd dat het een binkie word.. Haha.. We zullen zien, het maakt ons niet uit.. Als het maar gezond is.. ❤❤
     
  8. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    Jul 24, 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam

    Ik het geen idee hoe het voelt dus hopelijk herken ik het....

    Geslachtsbepaling kan al vanaf 15 weken...
    Ach ja 2 weken wachten kan geen kwaad toch :p

    Je gevoel heeft het vaak goed hoor , dus ik gok voor jullie een meisje Haha
     
  9. Rica

    Rica VIP lid

    May 16, 2008
    7,521
    105
    63
    Female
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Hier morgen met 14,6... vond ook vroeg. vrouw had foutje gemaakt maar ze zei dat het vaak al kan zien. zoniet mag ik gratid weerkomen.

    hoe gaat het verder?

    manajojo las je topic.. herken je gevoel deels wel eigelijk..vooral het gevoel dat je soms zo onzeker kan maken.

    nou ben weer weg..zit in bad hmmmmmmm
     
  10. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    Jul 24, 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam
    Bij ons had ze het eigenlijk al gezien bij ons12.3, maar was niet zeker.
    Voorspellingo klopte achteraf wel.. een kleine meid :)

    Ach het het steeds meer de goede kant op.
    Heb gisteren wel echt heel de dag in bed gelegen.
    Maar voelde lekker ff niets doen...

    Heerlijk hoor in bad liggen.. jjaloers :p
     
  11. Dooo88

    Dooo88 Bekend lid

    Oct 19, 2012
    856
    0
    0
    Dag meiden

    Sorry dat jullie bijna niets van me horen maar hebben alleen nog de iPad pc is kapot en als ik er even op kan zit ik 'meestal even op fb :)

    Ik hoop dat alles goed met jullie gaat!!! Heb al gezien dat er een meid wordt verwacht!!! Proficiat alvast meis!!!

    Wie kent er nog het geslacht??

    Wij verwachten een zoon en men gevoel klopte ook vanaf het begin gek he?

    Ik wens iedereen nog een fijne zw toe en ik ga proberen vaker te komen piepen!!!


    Heel veel liefs Dooo!! X
     
  12. mamajojo79

    mamajojo79 Fanatiek lid

    Jun 2, 2012
    1,443
    6
    38
    Beneden NL
    Hey
    Mis me eigen stukje volgens mij haha, nou even alsnog.

    Aislin: jaa ik ben ook klein en idd voel nu ook steeds meer uit herkenning, lekker is dat he.
    je mag bijna he voor de geslachts echo, spannend.

    nee raar he je voelt je zo goed en heb alleen je buik en dan soms bewegingen en maagzuur, nou moeten we maar van genieten na 3 maanden misselijk en moe ;)

    Glekko: gefeliciteerd een meisje!! wow

    Rica, bad hmmm die sla ik helaas over, vind 38 te koud en 40 te gevaarlijk dus wacht wel weer tot ik bevallen ben en dan heerlijk na 6 weken in bad als weer winter word ;) mag manlief oppassen ;).....en idd ik was mega onzeker, nu voel ik " hem" wel eens per dag, bijna elke dag, alhoewel dat denk ik ivm me ervaring met me dochter, dus word wel weer iets zekerder =)

    Doooo hee meis,=)

    Ja hier ook gevoel van een jongen en meestal klopt moeder gevoel wel volgens mij, idd bij Doo maar ook bij andere meiden en lees wel vaker.

    zo dochterlief ligt op bed, nog wel even te spelen, ach heel soms mag ze blokken of pop mee, dan speelt ze even en gaat daarna slapen, maar niet altijd hoor. vanmorgen wezen fietsen met eerste eer acherop, was wel erg spannend. maar te koud dus nog even fiets in schuur, voel me wel echt mama met 2 zitjes, 1 voor en 1 achter. Ga even de was doen en dan maar even slapen, ben nog wel te moe voor hele dag met kind sjouwen zonder slapen, op werk red ik wel hele dag maar heb daar geen kind, thuis ben ik dan echt kapot dus heb even nodig even rusten, kindje vraagt veel energie =)..kan uren over me kind praten maar zal niet doen ;)

    lIEFS
     
  13. Aislin

    Aislin Actief lid

    Dec 2, 2010
    280
    0
    0
    NULL
    Westervoort
    @ mamajojo79: ja bijna!!! vrijdagavond! Lijkt nog zo lang te duren!!! kan echt niet wachten
    Heb jij een voorgevoel wat het wordt?
     
  14. cjjm2012

    cjjm2012 Bekend lid

    Nov 24, 2012
    628
    0
    0
    even een buikfoto van vandaag

    View attachment 314556

    en me binkie is helemaal trots hij kan op de baby zitten..
    View attachment 314557

    Woensdag weten we hopelijk wat het word een, een meissie of een binkie... <3 spannend.. :)
     
  15. Rica

    Rica VIP lid

    May 16, 2008
    7,521
    105
    63
    Female
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Hier overduidelijk een jongen!!!! Het was prachtig!!!!
     
  16. cjjm2012

    cjjm2012 Bekend lid

    Nov 24, 2012
    628
    0
    0
    Aah een meissie en nu een binkie...
    Was zijn piemeltje duidelijk te zien.. Hihi..

    Bij me zoontje zeiden ze toen,
    Jha mevrouw ziet u t ook... Het ene staat en het andere hangt.. Aaaaah...
     
  17. Dooo88

    Dooo88 Bekend lid

    Oct 19, 2012
    856
    0
    0

    Spannend !!! Wat zegt je gevoel? :)
     
  18. Dooo88

    Dooo88 Bekend lid

    Oct 19, 2012
    856
    0
    0

    Wat leuk!!!
     
  19. cjjm2012

    cjjm2012 Bekend lid

    Nov 24, 2012
    628
    0
    0
    Me gevoel zei in het begin stellig een meissie..
    Maar sinds een paar weken denk ik een binkie.. Haha..
    Dus jha wat zegt me gevoel... :s
     
  20. mamajojo79

    mamajojo79 Fanatiek lid

    Jun 2, 2012
    1,443
    6
    38
    Beneden NL
    Rica: jee wat leuk gefeliciteerd.

    CJJM spannend he, hier ook gevoel van een jongen, voor ons nog even spannend Volgens mij ben ik de enigste die tot 20 weken wacht?
     

Share This Page