Leuk cadeau voor een tweeling?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Luna92, 26 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Luna92

    Luna92 Lid

    19 feb 2013
    19
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi!

    Wie heeft er een leuk idee voor een cadeau voor een tweeling?
    Overal zie ik wel de manden vol dingentjes en de luiertaarten maar ik wil wat orgineels geven.

    Het geslacht weet ik niet, willen ze geheim houden
     
  2. macy77

    macy77 Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.239
    1
    0
    Wij hebben echt heel veel plezier aan dit "simpele en goedkope" cadeau gehad. Leuk als je tzt de namen van de kindjes weet.
    Speenkoord.com
     
  3. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Op baby-hebbedingen staan leuke dingen! De dame maakt alles zelf en veel kan ook met naam. De labeldoekjes zijn erg leuk! Heb net zelf een badjasje voor mijn zoon besteld met naam.
     
  4. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Verplaatst naar 'baby en dreumes'
     
  5. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.911
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik zou in ieder geval even bij de aanstaande ouders navragen of ze de kindjes hetzelfde willekleden of niet. (Bij hetzelfde geslacht dan.) Onze tweeling is helaas niet geboren, maar we waren daar wel onmiddelijk over eens zodra we hoorden dat het een eeneiige tweeling was: niet dezelfde pakjes aan. Andere ouders vinden dat juist fantastisch. Dus als je iets met kleding wil, zou ik dat navragen. Zonde als iets niet gebruikt wordt anders.
     
  6. Jessi79

    Jessi79 Fanatiek lid

    4 jan 2012
    4.815
    2.674
    113
    Een vriendin van me heeft veel plezier van haar tweelingzwemband: Tweelingzwemband
     
  7. juf85

    juf85 Niet meer actief

    die band ziet er leuk uit
     
  8. adi

    adi Niet meer actief

    eens..

    wij hebben ontelbare precies gelijke dingen gekregen voor onze meiden, terwijl de meisjes totaal niet op elkaar lijken (niet 1eiig) en wij ze heel bewust niet hetzelfde willen kleden.

    ts: het is heel persoonlijk, maar mijn ervaring is dat je meerlingouders kunt scheiden in 2 groepen: ouders die hun tweeling als een tweeling behandelen en dit ook benadrukken in dezelfde of bij elkaar passende kleding/speentjes/mutsen/tasjes enz
    en ouders die willen benadrukken dat ze 2 aparte kinderen hebben gekregen, dus niks op elkaar willen aanpassen.

    ik zou dit eerst nagaan voordat je een kado gaat kopen. Mij zou je bijv gelukkigst maken met voor elk kindje een klein apart kadootje, speciaal voor dat kindje (net zoals je het bij een eenling zou doen)
     
  9. sannie30

    sannie30 Fanatiek lid

    24 jan 2011
    1.050
    9
    38
    Niet direct iets voor de kindjes (voor de kindjes evt kleding-bonnen), maar voor de ouders een dagje oppassen zodat ze even een keertje bij kunnen komen van het zorgen voor een tweeling....

    Verder is die tweelingband erg handig. Had 'm graag willen hebben als ik er vanaf had geweten..
     
  10. Emmeken36

    Emmeken36 Bekend lid

    Ik was blij met de luiertaarten en de bonnen die we kregen voor de twins. Maar wij hadden er natuurlijk al 1 dus hadden al een hoop speelgoed en babyspul, dat hoefde alleen maar aangevuld te worden.
    Merk wel dat mensen toch snel de neiging hebben om hetzelfde te geven, terwijl het heel verschillende kinderen zijn. Soms varieren we wel op een thema qua kleren (de een een rood elmo shirt en de ander een blauwe met koekiemonster bv) en heel soms trekken we ze voor de grap ook wel eens hetzelfde aan, maar dat benadrukt het verschil tussen de twee alleen maar meer. Maar over het algemeen matchen ze voor geen meter.

    In de toekomst zou ik er niet zo blij mee zijn als ze omdat ze een tweeling zijn op verjaardagen automatisch hetzelfde krijgen of samen 1 cadeau, tenzij het iets is wat ze allebei echt heel erg leuk vinden en je weet dat ze elkaar de tent uitvechten als de een het wel krijgt en de ander niet. Nu zijn ze nog zo klein dat hun kleren en speelgoed nog bijna allemaal van hun samen is (op hun knuffels in bed na en kleertjes met naam etc.). Al zie je wel al voorkeuren voor bepaalde speeltjes. En zijn er kleertjes die de een vaak aan heeft en de ander bijna nooit, omdat het de een beter staat dan de ander, dat zal als ze groter worden alleen maar meer gaan uitsplitsen.
     
  11. Janneke1979

    Janneke1979 Actief lid

    23 dec 2011
    448
    1
    16
    NULL
    NULL
    Gezien de drukte die ze straks krijgen zou ik denk ik kiezen voor lekkere badspulletjes voor moeder zelf en het aanbod om een keer te komen helpen. Als het goede vrienden zijn dan he :) Wil je toch iets voor de kindjes zou ik een paar rompertjes kopen in een klein maatje, want veel tweelingen komen toch wat aan de vroege kant en dan is maat 50 vaak te groot. Niet origineel, wel handig.
     

Deel Deze Pagina