Hoe staan jullie tegenover Utrogestan?

Discussie in 'Miskraam' gestart door Betty Barclay, 2 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Hahaha zou het? Dat zou echt bizar zijn, als het dan ook echt gebeurt :D
    Ben benieuwd of we morgen van Sophy horen of het zover is!!
     
  2. betties

    betties Fanatiek lid

    24 feb 2011
    1.954
    168
    63
    Nou het hoge woord is er uit! Ik heb bij mijn leidinggevende aangegeven dat ik het niet aankan op dit moment. Mijn naderende ontslag, het loopbaantraject, de aankomende IVF en de werkdruk van de afdeling, gaat niet goed samen. Hij heeft meteen ingegrepen om mij ruimte te geven. Dat het goed gaat met mij is veel belangrijker dan het werk. Dus nu afgesproken dat ik ma, di en woe werk, op een laag pitje. Dat ik geen verantwoordelijkheid heb voor de projecten maar bijspring voor klussen. En dat ik op donderdag thuis ben voor mijn loopbaandingen. En als dat nog steeds niet goed gaat, dan kijken we verder. Super fijn! Wat een opluchting. Heb al drie huilbuien gehad vandaag, maar voelt echt als een last van mijn schouders.

    En Hip, rommelt het al? Krijgt je vriend gelijk? Ach je jeht nog tot 23.59!
     
  3. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0

    Oh fijn meid!! Wat een opluchting. Kun je je lekker op jezelf concentreren en je aankomende traject.
    Heel goed!!
     
  4. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Ben ook benieuwd hoe t met Hip is... Hihi
    Sophy ons wel meteen inlichten als je een sms hebt he? ;)

    Betties, wat fijn dat je nu minder kan werken. Je gezondheid is zeker belangrijker dan het werk, gelukkig ziet je werkgever dat ook in. Kan me voorstellen dat er een last van je schouders is gevallen nu dit gesprek geweest is.

    Hier n zwaar nachtje gehad, wakker geworden van maagzuur ... Misselijk er van ... En oefenweeen (denk dat het maagzuur daarvan kwam). Kon niet meer op bed liggen, is heb een uur beneden gezeten.
    Lig nu weer op de m'n zij op de bank, maar moet zo wel op staan want met 10 min richting de vk. Daarna gaan we de TrippTrapp kopen bij de prenatal (komen er zo goed als langs).
    Sophy, moet jij vandaag ook niet toevallig naar de prenatal?
     
  5. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Hier nog alles rustig! Vanacht geloof ik wel weer wat krampjes gehad en heb vandaag mega veel bekkenpijn. Ik kan niet eens redelijk normaal lopen. Dus een bank/bed dagje vandaag.

    Betties wat goed van je dat je aangrgeven hebt dat het niet gaat zo. Hopelijk ga jje je nu langzaamaan wat beter voelen en anders nog wat rustigeraan doen.

    Tori hoe was het bij de vk? En oppad voor de triptrap leuk hoor! Bij jouw is het dus flink aan het rommelen spannend hoor!
    Vanavond is het vole maan wie weet beginnen we wel alletwee :)
     
  6. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    Zo te horen rommelt het bij Tori meer dan bij Hip! Of toch allebei gelijk op 1 april hihi. Ik hou mn tel bij de hand! Bijna zeg :D

    Tori nee wij gaan zaterdag denk ik. We bestellen vanavond de joolz en maxicosi bij de babydump, nog meer korting als bim de mmd ;) en dan gaan we zaterdag bij wat losse spulletjes kijken, tripp trapp en hoe gevaarlijk: kleertjes! Je nijntje pakje is echt lief!

    Betties wat goed dat je het hebt aangegeven op werk! Zijn de traantjes niet ook van opluchting :) Goed hoor, eindelijk rust en van de eerste ivf hopelijk direct zwanger :)

    Hip ja de 27e! Nog een paar uurtjes. Supersnelle bevalling wordt het ;) wat naar van je bekken.

    Hier.. net weer effies hartje geluisterd :) merk dat ik langzaam ga genieten, het iets meer durf te geloven, dat het echt goed is, buikje groeit, beeb is goed te voelen.. een beetje dat de grauwe sluier van de afgelopen jaren wegvalt en eronder verbazingwekkende kleurtjes zitten :) vanavind dus kinderwagen yay! En lekker lang weekend vrij met manlief!
     
  7. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    We zijn weer terug van de vk en de prenatal. De Tripp Trapp wordt nu in elkaar gezet :D. Ze hadden alles op voorraad dus konden 't meteen allemaal meenemen. Ben benieuwd hoe hij straks aan de keukentafel staat.

    Bij de vk was alles in orde, bloeddruk 112/72 en hartje klopt goed. Ze luisterde alleen aan de verkeerde kant, dus ik wees haar erop dat de voetjes rechts lagen en haar ruggetje links, haha. Dat had ze dus niet goed gevoeld. Maar goed ze voelde naar mijn idee ook alleen naar het hoofdje en die was al helemaal ingedaald nu. Bm was ook weer 2 cm gegroeid dus de kleine is lekker vetjes aan het kweken denk ik.

    Maar idd, bij mij rommelt het al behoorlijk, vooral als het 's nachts is (dan kan het niet komen van inspanning lijkt mij) dan kan het gaan doorzetten in ontsluitingsweeen. Ben steeds benieuwder wanneer het bij mij en Hip gaat beginnen! Voel me nu weer goed, dus ga nog even inloggen op m'n werk.

    Sophy, ja lekker genieten nu hoor. Je bent bijna op de helft en je zult haar steeds meer voelen. En heerlijk een lang weekend vrij en de Joolz en maxi cosi bestellen, super! Wij hebben 'm gekocht bij Babyhuys, daar was die toen het goedkoopste.

    Hip, vervelend dat je niet meer normaal kan lopen, ik had dat eergisteren nu gaat het gelukkig wel weer.

    We hebben net wat fotos van ons samen gemaakt buiten in de tuin. Stel de kleine besluit toch eerder naar buiten te komen hebben we in elk geval wat. Hopelijk blijft het zonnetje en is de wind een keer helemaal weg en dan gaan we nog foto's maken bij het water (ons surfwater).
     
  8. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    Stil hier :p

    Tori zet je die tuinfoto's ook in je album? Vast mooi met het zonnetje erbij.

    Heb gister de kinderwagen besteld met maxicosi erbij. Helemaal happy. Het zijn echt die kleine dingen. Ben ook nog wel onzeker (zucht, zou dat ooit verdwijnen, om gewoon onbezorgd te kunnen genieten) maar er zijn steeds meer blije momenten.
    Net m'n schildklier maar weer laten checken. Had vorige week al het idee dat hij erg hard loopt nu, richting hyper weer, dus ben al geminderd. Gek, nu zit ik weer op niet-zwanger dosering en voel me juist prima. Dat ding doet echt maf :)

    En dan zo inschrijven - of hoe werkt dat haha - bij een gastouderbureau en nog eens online kijken wat er nog meer deze week in de aanbieding is. Er gaat geshopt worden voor onze kleine meid :) En manlief is ook steeds liever met m'n buik.. praten, kusjes, alles voor zijn kleine prinses hihi.. ik zei nog "en mama dan?" :p
     
  9. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Goedemorgen, nouja voor mij ie helaas niet echt lekker. Bijna niet geslapen, de hele nacht een harde buik gehad met weeën waves. M'n bm is goed aan het oefenen dus... Vanochtend om half er uit gegaan, ontbeten en daarna weer op bed gegaan, toen gelukkig nog wel 2 uurtjes goed geslapen.

    Sophy, ja ik zal ook een foto in m'n album zetten voor jullie :).
    Wanneer verwacht je de kinderwagen in huis?
    Misschien heeft de baby wel een positieve invloed op je schildklier en werkt ie gewoon zoals ie moet zonder medicijnen :). Dat zou wel super zijn! Wat lief van je man dat ie zo close met je buik doet. Die van mij doet dat echt niet, haha.
    Hoop voor je dat je snel onbezorgd kunt genieten, want dat moet gewoon kunnen! Er groeit een sterke meid in je buik!

    Hip, lig jij alweer in bad? Hoe gaat het met jou snachts?
     
  10. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    hip checkt in met buikbaby hihihi!

    hallo allemaal!

    hier nog alles rustig hoor, heb af en toe wel es een krampje, maar niet echt gevoelig ofzo.
    dadelijk controle bij de gyn benieuwd of die al inwendig gaat kijken of er al iets aan de gang is...van mij mag die wel strippen hoor, laat m'n meisje maar komen!!

    tori bij jouw rommelt het behoorlijk zeg, spannend hoor! vanmiddag nog maar ff een dutje doen dan na zo'n nacht. alle slaap pakken wat je kan. zodat je fit bent voor de bevalling en de kraamtijd.

    sophy lekker aan het shoppen voor je meisje leuk hoor! er is bij v7d nu ook prijzencircus met vanaf vandaag extra 21% korting met code pc21...hebben ze ook echt leuke kleertjes.
    wat gek van je schildklier, maarja minder meds is altijd fijn!
    ik kon trouwens ook echt pas gaan genieten na een goede 20 weken echo. heb je die al gepland staan trouwens?

    heb net ff een ieuwe tas geshopt op v&d.nl mag mezelf ook wel weer es verwennen.

    betties vandaag weer allemaal testen doen of wat staat op het programma van je loopbaandag?

    mckenzie hoe is het bij jouw?
     
  11. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    Hip onze nummer 1 shopper haha. Dit is grwoon een leuke tas voor jezelf zeg maar? Niks babyachtigs? 39 weken alweer. Vind het nog verdacht rustig bij je. Op zich wel lekker dat ze door kan groeien.

    Tori.. ik denk zomaar dat jij eerder bevalt als Hip. Tis wat met die oefenweeen. Ze zeggen toch vaak eerst een stuk of wat slechte nachten en dan bevallen...

    Ik heb 11 april de 20w echo en de spulletjes laat ik allemaal tegelijk in de eerste week van mei bezorgen. Hele vrachtwagen vol haha.
     
  12. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    sophy idd gewoon een leuke tas voor mezelf niks voor de beeb deze x hahaha. mag ook wel es toch.
    11 april al de 20 weken echo het schiet lekker op meid...genieten hoor.

    nou ik ben terug van de controle enne ik denk niet dat tori eerder gaat bevallen dan ik hihihi....nou ja kan wel natuurlijk.
    de gyn had voor de zekerheid toch nog ff de groei gemeten (alleen van het buikje dat is de enige betrouwbare meting met dit termijn) omdat met voelen en meten van de bm het lijkt of ze haar eigen lijntje gewoon volgt en die groeiecho met 37 weken daar dus best van afwijkt omdat ze daarop een stuk groter is. en mijn gyn kwam nu dus idd weer uit op de p5 lijn.
    als je de lijn in de curve volgt dan is dat vanaf de groeiecho met 30 tot nu wel precies mooi stijgend alleen die met 37 weken piekt enorm uit daar zou ze iets groter zijn dan nu hihi dus de gyn zegt ik denk dat de echoscopiste een beetje te enthousiast is geweest met de meting.
    verder zag alles er prima uit vruchtwater was nog voldoende, maar de gyn had zoiets van nou ze mag nu wel komen. dusssss dinsdag word ik ingeleid!!!! ieeeeeuuuuwwwww spannend!

    hij had zoiets van nu gaat alles nog goed waarom wachten tot het mss niet meer zo goed gaat. dusss zei die kies maar 2 of 3 april.
    omdat ze dus toch waarschijnlijk nog te klein is word ik wel weer goed in de gaten gehouden. dus net ook weer ctg gehad, zaterdag weer ctg en dan word ik ook getoucheerd en maandag ook weer ctg en toucheren. dinsdag moeten we om 7.15 in het zkh zijn voor de inleiding.
    dan ligt het eraan of ik al iets van ontsluiting heb of ze de vliezen breken en weeenopwekkers met infuus geven of dat als er nog niks is ik zo'n gel ingebracht krijg eerst.
    kan ook zijn dat ze maandag mss al die gel doen als alles nog potdicht zit.

    dus als alles goed is word ik dinsdag mama!!! echt ik zit hier met een big smile op mijn gezicht hihihi...ik vind het spannend maar heb er ook wel zin in. benieuwd hoe ik me dinsdag voel.
    ohh wat zullen de komende dagen voorbij gaan kruipen! ik ga jullie stalken hier denk ik om de tijd om te krijgen. hopelijk kan ik nog lekker slapen 's nachts sowieso van maandag op dinsdag zodat ik wel fit ben dinsdag.....jeetje ik vind het zo'n bizar idee.
     
  13. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Hip, nu weet je gewoon wanneer je mama wordt. Wow! Voor jou is het wachten bijna gedaan!!
    Ik hoop dat ik nog een weekje moet wachten ... ik vind donderdag of vrijdag volgende week wel een mooie dag om te bevallen :D.
    Maarja wie weet geeft mijn kleine meisje al eerder aan dat ze wil komen, dus kan nog steeds eerder dan jou gaan bevallen.
    Of misschien toch op dezelfde dag, we zullen 't zien!

    De babyfoon is vandaag gekomen :), vannacht nog het kleed (voor in de box) kopen bij de bijenkorf online en morgen het Nuna Leaf wipstoeltje halen bij iemand (via marktplaats) en dan hebben we eerst genoeg gekocht. Meer hebben we niet nodig!

    Zal nu de foto's op de pc zetten, verkleinen en uploaden :).
     
  14. Elpie

    Elpie Fanatiek lid

    10 jan 2012
    1.088
    1
    0
    Hip, superleuk dat jullie nu een datum hebben. Het zullen allicht nog lange dagen worden tot dan, maar probeer je zoveel mogelijk bezig te houden! Kom hier maar wat tetteren :)
     
  15. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Elpie dankjewel!! Ja zal veel forummen de komende dagen denk ik hihi...

    Echt een raar idee!

    Tori idd je kan nog altijd eerder bevallen wie weet met al dat gerommel bij jouw. Of de zelfde dag ook gezellig vergeten we in ieder geval nooit ee verjaardag van elkaars kindjes.
    Waarom ga je vannacht bij de bijennkorf shoppen op decsite? Zzijn dan extra kortingen ofzo?
     
  16. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Hip... Waaaaaaaa!!! Dinsdag word je mama! Wat ontzettend spannend en te gek :D
    Kan me die big smile helemaal voorstellen!
     
  17. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Foto's staan er op!

    Hip, ja bepaalde dingen zijn vanaf 0:01 in de aanbieding :)
    Lijkt me ook leuk om op dezelfde dag te bevallen :).
     
  18. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    Wauw Hip!! Nu wordt het wel heel spannend zeg en gewoon dinsdag al! Wat onwijs leuk :) En nu zeker het hele forum af op zoek naar ervaringen met inleiden hihi. Kan me voorstellen dat je helemaal blij bent. Ook dat ze het qua groei goed doet.

    Tori jij daarna toch, kan jouw meisje mooi nog even blijven zitten :) Leuk ook de laatste spulletjes gekocht, zal eens in je album gaan snuffelen!
     
  19. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    Oh wat heeft Tori een mooie buik :)

    McKenzie die cyclus van jou hè... :( Zou je niet een eisprong op dag 19/20 hebben gehad? Bij mij zag het er dan zo uit. Echt tijd dat je gyn hier nog eens naar gaat kijken hoor, vooral met dat pco-achtige waar ze het toen over hadden.
     
  20. betties

    betties Fanatiek lid

    24 feb 2011
    1.954
    168
    63
    Hip, hoe bizar datbhet dan ineens vastligt en dat je zelf mag kiezen uit 2 of 3 april... Maar wow! Laatste weekendje dus voor jou! Succes met het uitzitten van de tijd, pffff. Niet al te veel gaan lezen over inleiden hoor. Voor iedereen is een bevalling zoooo anders, jij hebt straks je eigen verhaal!
     

Deel Deze Pagina