1-15 december 2013

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mer, 22 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bernou

    Bernou Bekend lid

    12 jun 2012
    548
    0
    16
    hey meiden,
    mijn testje was vanochtend weer wat donkerder..goed teken!!
    Buik kan inderdaad al, voornamelijk door je darmen, van de baby zelf merk je nog niks hahah!
    Waarom ga je geen bosrit maken?? Ik schrijf in een clubje met meiden die in juni zijn gestopt met de pil, en een daarvan rijdt nog steeds paard terwijl ze al over de helft is.

    Duus jij gaat het dadelijk wel druk krijgen, met twee kleintjes! Maar ook superleuk, ze hebben straks zoveel aan elkaar.

    Wat schijnt de zon heerlijk he! Als je binnen blijft zou je denken dat het buiten een graadje of 15 is...
     
  2. Duus

    Duus Actief lid

    19 feb 2013
    269
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha. Ja komt goed hoor. Maar ik ben enorm gezellige wijndrinker en ze weten dat we tweede willen. Dus wat ik zeg, ik kom er deze x wel mee weg. Maar als ik zondag op eerste verjaardag van dochter niet drink, gaan ze toch achter oren krabben. Ik neem spa rood in champagneflute denk ik haha en verzucht dan hoe lekker de prosecco is. Haha.
     
  3. Duus

    Duus Actief lid

    19 feb 2013
    269
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lekker Bernou!

    Ja druk maar zin in en nog geen twee jaar tussen die twee. Mn eerste is een onwijs pittig ding, was zwaar jaar. Hoop dat de tweede wat slomer is haha.
     
  4. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    haha dat kan ook ja, of roosvicee in een wijnglas!

    en paardrijden, tja, ik doe het al nooit meer een keer per twee drie jaar ofzo... en wil het risico niet lopen dat ik eraf donder en wellicht iets fout doe voor die kleine...

    mijn test was vanmorgen echt knal, weer flink donkerder dan eergisteren! leuk om te zien he!
    het gaat gewoon goedkomen!!
     
  5. Lotte30

    Lotte30 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.110
    0
    0
    Ik werk bij moeilijke jongeren met een geestelijke
    Limburg
    Hallo Dames,

    Mag ik ook bij jullie op de lijst.
    Het is voor mijn gevoel nog wel onzeker, heb maandag redelijk wat bloed verloren.
    Maar de test van vanmorgen gaf duidelijk zwnger aan.. (CB)
    Dus volgens de vk en huisarts moet er toch van uitgaan dat ik zwanger ben. Hopelijk blijft ons tweede wondertje ook plakken..

    Is het de bedoeling dat ik mezelf erop zet??
    Zo niet: Lotte30, 32jaar, tweede kindje
    Op 2 dec.
     
  6. minimee

    minimee Bekend lid

    3 dec 2011
    852
    79
    28
    Hmm ik heb het voor familie en mn beste vrienden niet geheim gehouden hoor! Als het fout gaat dan zijn dat ook de mensen met wie ik t zou willen delen. En bovendien wordt ik dan gek van dat stiekeme gedoe :p...vooral tegen mn moeder, ik kan altijd ALLES met haar bespreken. Afgelopen weekend waren we bij mn schoonouders..die hadden een heel kaasplankje met allerlei franse stinkkazen en port/sherry ingeslagen voor een gezellig middagje..tja toen ik dat allebei niet nam werd t al een beetje awkward ;). Natuurlijk houden we t voor kennissen en collega's nog wel even een poosje stil. Ik probeer tot begin juni..heb vanaf 24 mei 1,5 week vrij ivm onze verhuizing. Tegen de tijd dat ik dan terugkom ben ik 14 wkn. Ben vrij slank, dus ben benieuwd of je dan nog niks ziet ook tegen die tijd..verschilt een beetje van persoon tot persoon volgens mij. Ik heb nog niet t idee dat mn buik aan t opzetten is..wel dat mn (.)(.) aan het groeien zijn hahaha :D! Ik mag trouwens niet klagen..voel me prima! Behalve dat ik erg moe ben ( vooral 's avonds ben ik echt uitgeblust en moet ik optijd naar bed) en heeeeeeeel licht misselijk alleen bij t opstaan. Puistjes valt mee nu, beetje her en der, maar geen heel hoofd vol. Ik hoop dat t zo blijft!
     
  7. minimee

    minimee Bekend lid

    3 dec 2011
    852
    79
    28
    Gefeli Lotte! Jeetje..das behoorlijk schrikken als je zoveel bloed bent verloren! Als de test duidelijk zwanger aangaf en je vk heeft je gezegd dat je ervanuit moet gaan dat je zwanger bent dan zou ik toch proberen daar wel enigzins op te vertrouwen..hoewel dat wel lastig is natuurlijk, maar t zijn voor ons allen onzekere tijden. Komt goed! We gaan gewoon lekker uit van t positieve meid, van harte gefeliciteerd met je zwangerschap en GENIET :)
     
  8. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Welkom Lotte! Spannend meid!
    Heb je al een echo gehad of niet?

    Hier weten wederzijdse ouders het al. Door de MA vind ik het prettig om hen in te lichten. Waren verbaasd dat het zo snel alweer raak was.

    Hier ook een heerlijk zonnetje maar het is best fris buiten! Vanmiddag nog even op de fiets naar het werk voor 2 besprekingen.
     
  9. Lotte30

    Lotte30 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.110
    0
    0
    Ik werk bij moeilijke jongeren met een geestelijke
    Limburg
    Nee ik heb nog geen echo gehad.. Moet volgende week bellen voor een afspraak. En wederzijdse ouders weten het ook nog niet, we wachten nog heel even.. :)
     
  10. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    Hoi Lotte, welkom, je mag je zelf op de lijst zetten!
    wat fijn dat het toch gelukt is!
    je had ook al wel streepjes toch?!
    Wij houden het ff stil nog tot de eerste echo (18 april al). we gaan eerst op vakantie (tot de 16e) en dan willen we in het zand schrijven 1+1=3 en die als laatste bij de vakantiefoto's doen en dan laten zien als de echo goed was!! ben heeeel benieuwd naar de reacties!
    Tis maar goed dat we weggaan idd, want ik heb ook het idee dat mijn moeder het aan me gaat zien!
     
  11. water27

    water27 Fanatiek lid

    11 jan 2013
    2.733
    189
    63
    Hi dames ik mag me hier ook melden :D. Vanochtend positief getest.
    Volgens een online calculator ben ik 4 dec uitgerekend.
    Ik ga vanmiddag om 15.00u naar de ha voor een gesprek en dan hoor ik wel hoe of wat.
     
  12. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Welkom water! gefeliciteerd!
     
  13. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    welkom! ook gefeliciteerd!!
     
  14. Lotte30

    Lotte30 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.110
    0
    0
    Ik werk bij moeilijke jongeren met een geestelijke
    Limburg
    Als alles goed mag blijven gaan, willen we het proberen stil te houden tot 21 april denk ik, wordt onze meid 1 jaar. Kunnen we dan vertellen dat de grote zus wordt. Dan zijn we denk ik bijna 8 weken en hebben we een echo gehad. Meer zekerheid.. Nu is het allemaal nog erg onwerkelijk voor ons, heb best redelijk wat bloed verloren.. :)
    Maar goed proberen positief te blijven, en hopen dat ons tweede wondertje ook blijft plakken..
    Maar wat fijn dat je nog lekker op vakantie gaat, waar gaan jullie heen?? En een erg leuk idee om 1+1=3 in het zand te schrijven..
    Bij mijn vorige zwangerschap gingen wij ook op vakntie toen was ik 4 weken zwanger, hebben het toen ook verteld toen we terug kwamen van vakantie..
     
  15. Lotte30

    Lotte30 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.110
    0
    0
    Ik werk bij moeilijke jongeren met een geestelijke
    Limburg
    Ha water27,
    Gezellig dat je mee komt kletsen..
     
  16. Lotte30

    Lotte30 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.110
    0
    0
    Ik werk bij moeilijke jongeren met een geestelijke
    Limburg
    ♥ ZWANGERSCHAPSLIJST ♥

    28 november
    - MamsieM (30 jaar), tweede kindje

    1 december
    - Mer (30 jaar) Derde kindje


    2 december
    - Lotte30 (32 Jaar) Tweede kindje

    4 december
    - Duus
    (38 jaar), tweede kindje

    5 december
    - Minimee (25 jaar), eerste kindje

    - Weegbree (30 jaar), eerste kindje

    8 december
    - Bernou (29 jaar), eerste kindje


    Afspraken
    02-04 MamsieM: intake MvM
    15-04 MamsieM: vk, eerste echo

    18-04 Weegbree: eerste echo
    22-04 Minimee: eerste echo
     
  17. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    Canarische eilanden! Heerlijk!
     
  18. Lotte30

    Lotte30 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.110
    0
    0
    Ik werk bij moeilijke jongeren met een geestelijke
    Limburg
    Ooo heerlijk geniet ervan..
     
  19. minimee

    minimee Bekend lid

    3 dec 2011
    852
    79
    28
    Heeerlijk zeg Canarische eilanden...jaloersss!! En leuk idee idd..1+1=3 :D hihi! Ik had mn positieve test ingepakt in een cadeautje en m aan mn ouders gegeven..die zaten er stomverbaasd naar te kijken :p...t muntje viel niet meteen zegmaar :D
    @Water; jeeeeeeeej haha ik vind t ZO leuk!! Allebei in dec. gestopt met de pil, allebei in maart zwanger, hoe bijzonder!
    Is het idee al een beetje doorgedrongen?

    Sta ik net bij de Prenatal..gwn even kijken..kom ik een collega tegen...OOPS! Heb maar even een mooi smoesje verzonnen dat ik voor de babyshower van een kennis nog even iets leuks wilde kopen..pppfoehh!
    Hoe gaat het met jullie met 'klussen' ?? Ik merk aan mezelf dat ik amper durf en het ook een raar idee vind ineens. Soort van dat je seks hebt met zn 3en ipv zn tweeen..hoewel beebje natuurlijk nog inieminie is en t niet eens doorheeft :p. Is dat stom? Het is ook allemaal wat gevoeliger lijkt wel, en diep penetreren voelt niet echt prettig.. Hoe staan jullie daarin?
     
  20. Duus

    Duus Actief lid

    19 feb 2013
    269
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welkom Lotte en Water (jij moet nog op lijst, leuk ook 4 december)!
    Gefeliciteerd.

    Ik heb bij beide zwangerschappen een dag lang gebloed. Omdat het ineens weer stopte, wist ik dat ik zwanger was. Ik maak me daar dus nu geen zorgen over.

    Bij mij zag je pas na 6 maanden een buik haha. En pas in de zevende maand ben ik zwangerschapskleren gaan dragen. Ben van mezelf ook erg slank en ga niet bunkeren omdat ik zwanger ben. Ik was in totaal 13 kilo aangekomen. Maar dat zegt niks over een tweede zwangerschap.

    Mijn dochter wordt zondag een jaar en ik voel zo de behoefte om het zondag op het feest te vertellen. Kijken of ik mn vriend zover krijg. Ik kan dan meer (hardop) genieten en als het mis gaat, kun je inderdaad ook terecht. Mijn ouders wisten het vorige keer al voor de mk en heb veel steun gehad. Ook van een vriendinnenclubje.

    Grappig by the way veel dertig-plussers....
     

Deel Deze Pagina