Vaccinatie fout. WEES ALERT!

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door CenM, 28 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. CenM

    CenM Bekend lid

    20 dec 2010
    540
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ik wil alle ouders erop wijzen niet alles aan de artsen en verpleegkundigen over te laten. Weet welke vaccinatie je kind hoort te krijgen en bekijk de prikpennen, dan ben je maar een bemoeial, maar ook zij maken fouten!

    Ik ben namelijk net gebeld door het cb en mijn dochter zou vorige week met 7 maanden haar 2de dtpk prikjes moeten hebben gehad maar er is een fout gemaakt en ze heeft de bmr prik gehad. De prik die ze met 14 maanden pas hoorde te krijgen. De prik waar ik nog sterk over twijfelde of ik die wel of niet wilde geven. En nu heeft ze m al gehad..:(

    Er is melding van gemaakt en ik heb excuses gekregen en de verpleegkundige voelde zich erg rot. Ze vond het nog erger dat het ons moest overkomen, wij die bewust tot de 6 maanden hebben gewacht met vaccineren. De kritische ouders. Maar blijkbaar was dat niet genoeg. Ik kan mezelf wel op mijn kop slaan dat ik het volledig aan hun overliet, dat ik niet heb meegekeken!

    De bmr prik wordt overigens wel vaker gegeven voor het eerste jaar, aan babies die naar een land gaan waar groot besmettingsgevaar is, maar dat neemt niet weg hoe erg ik het wel niet vind. Ze had m niet mogen krijgen :(
     
  2. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Jeetje, wat een grove fout! Ik kan me voorstellen dat je hier erg bezorgd over bent.

    Hier geven ze de BMR al met 12 maanden. Mijn meisje zou hem dus over een kleine maand moeten hebben. Ik twijfel ook heel erg... zou ik ter plaatse kunnen zeggen dat ik de prik niet wil laten zetten? Of dat ik wil wachten tot 14 maanden?
     
  3. Agter

    Agter Fanatiek lid

    3 mei 2012
    2.266
    0
    0
    In een huis
    Wat heftig zeg! Dat het juist jullie moet overkomen, terwijl jullie er zo bewust mee bezig zijn.
    Ik zou ook 'not amused' zijn, en dat is zacht uitgedrukt.
     
  4. Carino

    Carino Fanatiek lid

    2 feb 2011
    4.277
    0
    36
    Jeetje wat een eikels.

    Iedereen kan fouten maken daarom moet je altijd checken wat je doet als het om belangrijke dingen gaat.

    Ik snap dat je echt kwaad bent, terecht.

    Bedankt voor de tip, ik heb ook nooit de prikken bekeken inderdaad.
     
  5. Bri

    Bri Niet meer actief

    Wat onzettend naar zeg!

    Het geldt niet alleen voor vaccinaties, maar bij alles wat aan medicatie wordt toegediend zou iemand even moeten checken, je wilt niet weten hoeveel fouten er worden gemaakt in ziekenhuizen, verpleeghuizen en dergelijke. Verkeerde middel, verkeerde dosering, verkeerde frequentie, noem maar op....

    Het enige wat hier wel goed is gegaan, is dat ze je zelf hebben gemeld dat ze een fout hebben gemaakt en dat ze excuses hebben aangeboden. (veel dokters zijn daar te eigenwijs voor, lijkt het)

    Ik hoop dat het goed gaat met je dochter, en dat ze er niet al te veel last van krijgt.
     
  6. Bri

    Bri Niet meer actief


    Ja, dat kan. Al lijkt het mij handiger om ze daar van tevoren even over te bellen. Maar je kunt altijd ter plekke aangeven dat je het niet op dat moment wilt - dat doe je bijvoorbeeld ook als je kindje al niet lekker is.
     
  7. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.195
    16.530
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dat is wel even schrikken.Ik controleer het overigens wel altijd.Ik ben zelf dokters-assistente en vaccineer ook veel en vaak.Ik vraag altijd nadrukkelijk welke ze links zetten en welke rechts zodat ik weet van welke prik ze de meeste bijwerkingen krijgt.
     
  8. Mijntje75

    Mijntje75 Actief lid

    21 mrt 2010
    170
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ongelofelijk zeg dit..... vreselijk, zeker omdat je deze juist niet wilde geven en heb gewacht met vaccineren tot dat je kindje 6 maanden is. Misschien is het een idee om dit vaccin te laten ontstoren bij een goede homeopaat? Ik heb zelf altijd zoiets met de BMR, het is niet voor niks dat ze die pas bij 14 maanden geven. Trouwens, weet niet of je deze site's al kent, over de andere kant van vaccineren: Vaccin Vrij! - Over gezond opgroeien zonder vaccins en Home

    Sterkte met je dochtertje!!
     
  9. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Mijntje, het wetenschappelijk fundament onder de sites waarnaar je verwijst is op zn minst zwak te noemen. Die dame van vaccinvrij heb ik wel eens op televisie gezien en haar argumenten waren zwakker dan zwak, gebaseerd op niets dan angst en hysterie. Wat ik heb gelezen op de site van NVKP gaat ook over 'mogelijke verbanden' (vaak vrij vergezocht) en hypotheses. Geen bewijzen dus.

    Minder koortsveroorzakende infectieziekten zouden misschien kunnen leiden tot meer gevallen van kanker (lees te voorzichtigheid 'zouden kunnen' en 'misschien'). Vervolgens wordt de link gelegd met vaccinaties. Tja. Als je verbanden wil zien, dan vind je ze vaak wel. Dat is alleen geen bewijs. Dat is geen wetenschap ...


    Overigens ben ik helemaal niet tegen kritisch kijken en kritisch (en voorzichtig) prikken. Maar mogelijke verbanden die zeer vaag en misschien niet eens causaal zijn met meer kankergevallen, wegen mijns inziens niet op tegen de zekere negatieve gevolgen (inclusief de dood) van de kinderziekten waartegen wordt gevaccineerd.
     
  10. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    je kunt altijd aangeven dat je een prik later wilt geven, hebben wij ook gedaan. de dag dat we voor de 4e dktp moesten hebben we die opgeschoven en de daaropvolgende gaan we ook schuiven.

    maar door dit verhaal zal ik de volgende keer goed gaan opletten!
     
  11. adi

    adi Niet meer actief

    Ja hoor dat kan zeker, ik heb dat ook gedaan.

    Ik vond 14mnd te vroeg voor bmr-prik en dat heb ik ook gezegd tijdens de 14-mnd controle. Ik heb een gesprek gehad met de cb-arts, en samen hebben we een nieuwe afspraak gemaakt voor 18 mnd, en toen hebben ze de bmr-prik gekregen.
     
  12. fokje

    fokje Fanatiek lid

    14 mei 2007
    3.313
    0
    0
    verzorgende
    friesland
    wat een erge fout!!
    ik ben nog eerder begonnen met vaccineren ivm kinkhoest, toen ze ze niet meer hoefde legde de vpk de prikken klaar ik zei wat nou injectie's???? ja zei ze de laatste dan is ze er weer een tijdje vanaf nou dacht het niet kijk maar die heeft ze al gehad vpk na kijken och ja idd sorry oke had ik dus niets gezegd en had toe gelaten had ze ze dus wel gegeven.
     
  13. Carino

    Carino Fanatiek lid

    2 feb 2011
    4.277
    0
    36
    Is er een groot verschil met het prikken van de bmr met 14 of 18 maanden? Twijfel zelf ook.
     
  14. Buikje0

    Buikje0 Fanatiek lid

    24 nov 2011
    1.095
    1
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje das echt een grove fout!:$ Ik zou ook echt heel kwaad zijn (naja, ik ent niet, maar toch:p).
     
  15. Sterrefeetje

    Sterrefeetje Niet meer actief

    Wat vervelend zeg, heel slordig!
     
  16. CenM

    CenM Bekend lid

    20 dec 2010
    540
    1
    18
    NULL
    NULL

    Nouja, kwaad was ik niet echt. Ik vond het wel heel netjes dat ze haar excuses aanbood en ik hoorde ook aan haar dat ze het heel erg vond.

    Ik neem het mezelf eerder kwalijk, ik had beter moeten weten. 2 paar ogen zien altijd meer dan 1 paar. Het is wel echt een les voor me geweest en dat wil ik met andere ouders delen.
     
  17. 7nov12

    7nov12 Bekend lid

    13 sep 2012
    948
    0
    0
    NULL
    NULL
    Eigenlijk wel gek dat het vaccin niet wordt gecontroleerd door een collega voordat het toegediend wordt. Ik had hier eerder nog niet zo bij stil gestaan. In het ziekenhuis (heb ik als vpk gewerkt) was dit standaard, altijd moet een medicijn door 2 personen worden gecontroleerd voordat het wordt gegeven.

    Ik ga het volgende keer eens bespreken op het cb, ben benieuwd hoe ze daar in staan. Vind dit namelijk echt erg!
     
  18. CenM

    CenM Bekend lid

    20 dec 2010
    540
    1
    18
    NULL
    NULL

    Dat ga ik ook voorstellen. Goede tip, bedankt!
     
  19. Lola Jade

    Lola Jade Actief lid

    24 apr 2012
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh wat verschrikkelijk voor je zeg. Wat zal je een rotgevoel hebben...
    Onze dochter heeft alleen de eerste prik gekregen. Dit voelde zo ontzettend rot, ze reageerde zo naar. Ik ben me gaan inlezen en heb besloten voorlopig niet meer te vaccineren. Misschien als ze naar school gaat (ze gaat niet naar KDV) maar voorlopig nog niet...
     

Deel Deze Pagina