Zit te zoeken op Google naar een Hotel in Almelo maar ik kom niet verder als het huis van bewaring, van der valk en preston palace. Hebben ze verder echt helemaal niks in Almelo? Hotel moet echt in Almelo zijn.
Woon je in almelo? Heb anders nl nog even een vraagje. Had online al wel op gouden gids gekeken maar kwam niet verder.
Je hebt het Theaterhotel: 0546 803020 Preston palace: 0546 542121 Verder een boel hotels in de omgeving, maar niet in almelo
Nee goedkoper We gaan een avond naar preston palace. Als we daar ook bij wilden slapen waren we echt veel kwijt. Nu gaan we dus s avonds en zoeken we een hotel. Wilden niet te duur omdat we daar laat aankomen vandaar. Dacht als het goedkoper kan.
Had net een vraag bedacht maar we hebben het anders bedacht. Omdat mijn man daar wel gaat drinken bij preston palace en ik geen rijbewijs heb willen we lopend naar het hotel. Dat moest te doen zijn voor zover we hebben gezocht op internet. Maar nu meten we even weten of de auto daar s nachts wel mag staan en zi niet of wr een parkeergelegenheid is dichtbij waar hij kan staan s nachts.
Is er geen bed en breakfast in Almelo? is vaak een stuk voordeliger? En moet het echt in Almelo zijn? kan het niet in de omgeving zijn?
Huis van bewaring is een bed en breakfast maar is duurder. Verder gen een gevonden. En mijn man zei dat je daar ws met tijden te maken hebt tt wanneer je naar binnen kan. Is toch anders als een hotel. Ja miet in Almelo zijn want we gaan na 01.00 pas heen en moeten ook lopen.
Geen idee, dat zou je daar moeten vragen. Ik denk zelf dat het handiger is om in de omgeving een hotel te zoeken en met de regiotaxi naar preston palace te gaan en dan weer terug met de taxi, is dat een optie?
Misschien 1 van de volgende adresjes B&B Wolthuis 7607WD Almelo Lagebeldsweg 22 +31546827032 B&B Wolthuis is geschikt voor max. 4 personen. De kosten voor overnachtingen zijn vanaf 35. B&B AlmeloCentrum 7607WD Almelo Lagebeltsweg 22 +31546827032 B&B AlmeloCentrum is geschikt voor max. 2 personen. De kosten voor overnachtingen zijn vanaf 25. B&B Zwolsman 7609VE Almelo De Tapuit 12 +31546852957 B&B Zwolsman is geschikt voor max. 2 personen. De kosten voor overnachtingen zijn vanaf 25.
Ik heb 17 jaar er gewoond. Ik vind het theaterhotel vooral oud.... eten etc is prima naar de kamers zien er vrij oud uit en het zwembad kan echt niet meer
Dank je wel de eerste 2 al bekeken. Scheelt alleen niet veel in de kosten moet ik zeggen. De eerste op zich nog wel wat maar de tweede niet. Ga even uitzoeken of h dichtbij preston palace is Dacht dat b&b's echt veel goedkoper waren.