Vanaf aanstaande donderdag: Buch in de bajes seizoen 2

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by SeaShell, Mar 26, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Talvi

    Talvi Niet meer actief

  2. henkie24

    henkie24 Niet meer actief

    idd. al gedaan ook haha:D
     
  3. Veertje87

    Veertje87 Bekend lid

    Jan 16, 2013
    811
    0
    0
    NULL
    NULL
    Opgenomen en nu aan t kijken.... Brrrr
     
  4. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,810
    4,446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Vonden jullie die autist eigenlijk ook niet heel zielig??
    Wij hadden hier echt zoiets vam die man, ongeacht wat hij uitgespookt heeft, hoort daar niet. Die hoort begeleiding te krijgen ipv in zo'n ernstig regiem te zitten.

    @Albanees: brrrr die zat daar niet voor niets.


    Wat mij trouwens ook verbaasde was dat de bewakers soms met de rug naar de gedetineerden stonden of het hoofd lager terwijlze dichtbij stonden. Op een paar momenten 'betrapte' ik hen daarop. Best link lijkt me, voor je het weet kan zo'n gast een harde elleboog uitdelen.
     
  5. Littlejoy

    Littlejoy Actief lid

    Dec 29, 2012
    438
    0
    0
    Bijzondere serie hè? Ik werk daar namelijk. Het is de realiteit die je zag gisteren.
    Welke autist bedoel je trouwens?
    Ik werk zelf op een ppc, dat zie je volgende week. Daar verblijven zwaar psychisch gestoorden.
     
  6. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,810
    4,446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Er was maar 1 autist overduidelijk in beeld ;)

    Ik weet z'n naam niet meer, er werd ook niet gezegd dat hij een autistisch spectrum stoornis heeft, maar het droop van het scherm. Hij wilde dat Buch de afspraak ging opschrijven. Weet je dan weer wie ik bedoel? Volgens mij had hij iemand zijn knieschijf kapot geschopt???

    Uit alles, maar dan ook Alles bleek dat hij zwaar autistisch was...
     
  7. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,810
    4,446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Leuk trouwens dat je er werkt, lijkt mij ook een uitdagende en interessante plek om te werken. Wat doe jij daar precies?
     
  8. Littlejoy

    Littlejoy Actief lid

    Dec 29, 2012
    438
    0
    0
    Oh die man, ik denk dat deze man idd autistisch zou kunnen zijn, maar ook zwak begaafd.
    Ik ben psychiatrische verpleegkundige. Erg interessant maar soms ook erg heftig.
     
  9. henkie24

    henkie24 Niet meer actief

    die man kwam op mij ook niet echt over als een gevaarlijke gek nee. eerder zielig. maar goed kan snel veranderen natuurlijk.

    die jongen met die overleden moeder vond ik ergens ook wel sneu.

    die albanees was gewoon eng. zon vent nooit meer los laten.

    ik zou erg heel graag ook eens willen kijken een keer. vind het super interessant
     
  10. Sannebc

    Sannebc Niet meer actief

    Je bedoeld zeker die jongen die overgeplaatst was? Er was ook een andere, maar die werkte enorm tegen...

    Aan de ene kant vindt ik het dan weer 'zielig' als ik hoor dat die bewakers zo bot doen. Dan denk ik: joh, 't zijn mensen hoor, tegen wie je praat. Maar aan de andere kant, ze zitten er ook niet voor niets, en zo'n aanpak hebben ze gewoon nodig. Anders ben je als bewaker nergens!
    Ik vond die ene gast ook heel irritant, die overgeplaatst moest worden en zo'n stampij maakte dat hij te vroeg opgehaald werd enz. Die gozer die buiten aan 't voetballen was had wel humor, dat hij vond dat hij waar voor z'n geld hoorde te krijgen.
     
  11. MommyA

    MommyA Fanatiek lid

    Oct 11, 2010
    1,016
    0
    36
    Dat vonden wij ook Maartje84. Hadden er echt een beetje medelijden mee. En hij was zo verbaasd over hoe schoon het was en gaf er complimentjes over haha, terwijl de bewakers nogal koud en bot reageerden. Ik snap dat ze in hun rol moeten blijven, maar naar mijn idee hoort die jongen daar idd niet.
     
  12. Edge

    Edge Fanatiek lid

    Mar 30, 2009
    4,833
    478
    83
    Female
    Haarlemmermeer
    Ieuwww wat een enge man die Albanees....
     
  13. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    En kun je nagaan dat er veel mensen rond lopen in vrijheid die ook zo twisted denken....
     
  14. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    En die vent komt na 8 jaar ook weer vrij toch? Brr
     
  15. Angela2009

    Angela2009 Niet meer actief

    Dat zei mijn vriend ook gelijk....eigenlijk moet dat niet kunnen lijkt mij.
    Een keer niet opletten en zo'n gevangene slaat je zo neer.
     
  16. senta

    senta Niet meer actief

    Wij hebben het ook zitten kijken en die albanees inderdaad ook dat die zei van ja maar 2 overvallen op een huis en daar krijg ik toch echt 8 jaar voor het waren maar 2 overvallen, wij zeiden gelijk, ja jongen je zit daar niet omdat je een doosje rozijntjes hebt gejat.

    Ik ken iemand die er werkt en heel soms hoor ik van zijn vrouw wel eens iets heel globaal (gewoon een oppervlakkig verhaal erover als er iets is voorgevallen ofzo maar niets concreets) En dan denk ik wel jee heftig lijkt het me daar te werken, verder ken ik iemand die er gezeten heeft, die is helaas vrijgekomen, maar hadden ze beter nog een tijdje vast kunnen houden, die vent is compleet gestoord helaas nog steeds (ik weet ook wel dat die zijn straf heeft uitgezeten maar in zijn hoofd is het een drama)
     
  17. SuzykeQ

    SuzykeQ Bekend lid

    Jan 13, 2013
    747
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn man werkt ook in de gevangenis en ja, je maakt wat mee. Mijn man zit ook in een intern bijstandsteam (ME in de gevangenis) en ze moeten meerdere malen per week helemaal aangekleed met schermen, wapenstokken etc. een cel binnenvallen omdat gevangenen weigeren mee te werken. Hij maakt wekelijks wel dingen mee, van niet meewerken, tot vechtpartijen, of soms erger.
     
  18. sietske

    sietske Bekend lid

    May 26, 2006
    552
    1
    0
    ik heb de eerste serie niet gezien, maar deze heb ik van de week op RTL gemist zitten kijken. ik vind het wel interessant... volgende week maar weer kijken :)
     
  19. SmMy

    SmMy Actief lid

    May 3, 2012
    223
    0
    0
  20. Sukke

    Sukke VIP lid

    Jan 14, 2010
    5,538
    1
    0
    Zo'n mam zit op die unit niet zijn gehele straf uit hoor.
    Hij heeft personeel aangevallen, is dus een gevaar voor het personeel. Ongeacht of hun autisme, of ADHD of schizofrenie heeft. Dan moeten ze gewoon een tijd naar wen strenger regiem. Na een tijdje, hoe lang weet ik nier, worden ze dan weer besproken en bij goed gedrag over geplaatst naar bijv een psychiatrische afdeling.

    Autistisch of niet dat is geen vrij briefje om een "voorkeurs behandeling" te krijgen wanneer je iets doet wat andere mensen in gevaar brengt.
     

Share This Page