Voor ons allemaal hoor!! Ik kook de broccoli eerst gewoon in een pan, want voor ons drietjes past het er niet in! Daarna doe ik ze beetje bij beetje in die 'beker' om te pureren. Als het gepureerd is doe ik de rest erbij... (knoflook, kaas etc) Ondertussen kook ik de fusili en bak ik het gehakt rul waarna ik alles bij elkaar gooi... Heerlijke, gezonde en makkelijke maaltijd!
klinkt lekker!! hoeveel broccoli pak je per persoon? 200 gram? of is dat te weinig, gezien het ook de saus is. En wat voor kaas gooi je erbij? Kan je dat zo mee blenden, stuk jonge kaas?
Ik heb voor ons drieën gewoon een grote stronk broccoli gebruikt, weet niet hoeveel het per persoon is... Kies meestal de grootste stronk uit in de winkel En ik gebruik wel geraspte kaas, gaat iets gemakkelijker dan een blok in de blender!
wij gebruiken ook dagelijks de de Philips Avent. is echt een goede aankoop geweest. heb hem trouwens 'gratis' gekregen bij een abbo op het blad Kinderen.