Is dit normaal??

Discussie in 'Alleen en zwanger' gestart door Summer1987, 16 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BibiQ

    BibiQ Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.802
    541
    113
    Vrouw
    Utrecht
    Wow angels wat een ommekeer! Ontzettend fijn voor je dat hij zo is bijgedraaid. Dat mocht ook wel want je bent al een aardig eindje!

    Hier heerlijk rustig al twee weken, na de laatste ruzie niet meer gezien! heerlijk rustig zo op deze manier geen stress en daar geniet ik van, ik merk dat het mn studie ook beter uitkomt. Dubbele stress is funest voor mn studie mn gezondheid en die van de kleine dus...
    We spreken elkaar wel overigens en over de tel. gaat dat allemaal prima maar ben een beetje bang om hem hier weer over de vloer te hebben. Maar blijkt dat hij ook wel echt zwanger is, meneer zij zelfs last te hebben van hormonen. En hij leest nu eindelijk ook het eea daar ben ik wel blij mee. Maar verder hou ik het lekker op een laag pitje. Anders komen we de zwangerschap niet door hihi! maandag komt ie brunchen met de rest van mijn familie en dinsdag hebben we de tweede echo. Hopelijk is alles nog goed met onze kleine tuinboon.
     
  2. Summer1987

    Summer1987 Bekend lid

    18 apr 2012
    583
    0
    16
    Ik vind het echt knap van je hoor.
    Ik zou me denk ik geen raad weten als ik ineens zo goed als letterlijk alleen zou zijn, in een zwangerschap.
    Maar goed, het zorgen voor je kindje is dan het belangrijkste dus misschien gaat het ook wel vanzelf..toch?
    Fijn dat je nu wat meer rust hebt..misschien is het beter om het contact op een laag pitje te houden voorlopig, kan hij ook eens wat meer nadenken over alles ;)


    Angels wat super!! Kijk, zo moet het :D geniet ervan.
    Fijne pasen allemaal, gaan jullie nog iets doen?
     
  3. angelsammie

    angelsammie Nieuw lid

    18 jan 2013
    4
    0
    0
    Overveen
    #43 angelsammie, 11 apr 2013
    Laatst bewerkt: 11 apr 2013
    Hier nog zo'n verloren ziel! :D
    Ik ben 25 w zwanger en vriendlief snapt er allemaal geen bal van volgens mij. In t huishouden doet ie niets. Waarom zou hij ook...hij werkt 40 uur en ik ben werkloos, dus iedere dag thuis. Hij merkt alleen niet dat het wat vermoeiender wordt en sommige dingen gewoon niet meer kunnen voor een zwangere vrouw.
    Qua aankopen en beslissingen sta ik er ook alleen voor. Hij heeft nog geen rompertje gekocht. Bij het uitzoeken van een kinderwagen is het enige wat ie zegt: ik vind het allemaal best. Hij kijkt nog geen eens mee. Dit komt heel ongeïnteresseerd over. Namen doet ie wel aan mee. Maar dat is dan ook echt het enige. De kinderkamer heb ik alleen uitgezocht en samen met de kinderwagen niet opgehaald met vriendlief, maar met m'n mams. Geboortekaartjes...is dit nodig dan?
    Laatst een gesprek met hem aangegaan hierover. Gevraagd of hij het wel wil. Het is de verantwoordelijkheid waar hij over twijfelt. Hij was het er mee eens dat ik zou stoppen met de pil, maar hij had niet gedacht dat ik binnen 4 maanden zwanger zou zijn. Nu gaat het hem opeens allemaal een beetje te snel. In het begin dacht ik nog: ach, zometeen als ik dikker word, dan zal hij wel veranderen, want dan ziet hij wat er komen gaat en wordt het wat realistischer. Dames...ik ben nu 25 weken. En nog weinig tot geen verandering.
    Ik begon gisteravond over zwangerschapscursus. Ik was nog niet uitgesproken of het was al: Nee! Echt niet!
    Wat nou 'echt niet'?! Ik ga op cursus en die 1 a 2 avonden dat de partner mee mag, doet ie maar lekker. Nou volgens hem moet ik m'n moeder of een vriendin meenemen. Hij snapt echt niet dat dit voor mij stress oplevert. Hij bouwt totaal geen band op met ons kind. Deze tijd komt niet meer terug. Dat is straks over en weg.
    Hij is mee geweest naar de 1e echo en de 20w echo. De controles gaat hij nooit mee. Hij vraagt het altijd wel. Maar ik zeg altijd; je moet het doen omdat jij het zelf wilt, niet omdat ik het opdring. Nou ok, dan blijf ik thuis.
    Ik begon over een geboorteplan en hij vroeg wat dat inhield. Dus aangegeven over eventueel welke positie ik wil bevallen en de navelstreng. Trekt hij gelijk een heel vies gezicht: nou zet er maar in dat ik die echt niet door ga knippen. Nooit van m'n leven! En het kind moet wel eerst gewassen worden hoor. Blegh, anders komt het onder het bloed bij jou te liggen.
    Ik vraag me dan echt af: Jongen, jongen.....zal jij veranderen wanneer ik ga bevallen? Zal jij als een blad aan een boom omkeren? Tot die tijd kan ik me er alleen maar druk om maken. En dan kan er makkelijk gezegd worden 'doe dat nou niet'...maar het gaan onbewust omdat je wilt dat de bevalling goed gaat. Ik wil me niet ook nog eens druk moeten maken of meneer wel op tijd gegeten heeft en ik wel kan bevallen. Want anders zullen we straks eerst nog langs de shoarmatent moeten rijden voor meneer. :D
     
  4. BibiQ

    BibiQ Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.802
    541
    113
    Vrouw
    Utrecht
    Hai Summer sorry heb je reactie niet meer gezien maar nog bedankt!

    Voor mij werkt het prima op dit moment. En nog maken we weleens ruzie hoor want meneer begrijpt niet dat ik af en toe reageer vanuit hormonen ipv mezelf dus die vindt het nodig om dan maar een discussie aan te gaan en als hij het niet doet dan doen mijn hormonen het wel hihihi.
    Maar hij is er wel een stuk meer mee bezig dan in het begin. Hij is druk met huisje zoeken en regelen en vandaag zei ie dat hij het wel allemaal regelt! Nu ben ik wat controlefreak en ik vind het wel leuk om zelf ook wat aan de babykamer te doen maar dat mocht wel van hem hihi.

    Hij gaat met elke echo mee en de controles heb ik zelf van gezegd dat hij niet mee hoeft van mij. Ook omdat we een uur rijden uit elkaar wonen en allebei wisselende diensten werken, dat maakt het qua planning ook niet makkelijker.
    En hij leest het eea op inet maar goed waar die leest maakt misschien niet zoveel uit hij leest in ieder geval.
    Dus al met al gaat het hier beter!

    Angelsammie, voor jou is het wel heel vervelend! 25 weken is niet niks nee en je mag echt wel een stapje terug te doen. Hopelijk draait ie nog bij maar het moet nu wel snel gebeuren. Wel goed dat je het gesprek bent aangegaan en misschien dat maar nog een paar keer doen?

    Wel jammer dat die mannen soms gewoon echt geen ideeeeee hebben!

    Nou hang in there dames!!
     
  5. Summer1987

    Summer1987 Bekend lid

    18 apr 2012
    583
    0
    16
    Hallo Angelsammie,
    Goh weer zo eentje..tis toch wat ;)
    Dat van die navelstreng en dat bloed vind ik toch wel heel beledigend..net alsof jij daar voor de lol ligt. Hij hoeft niks te doen!!

    En alles met je moeder doen is ook niet leuk, ze kan heus wel een keer mee als hij niet kan i.v.m. werk vind ik, maar in het algemeen wil je het toch als koppel meemaken allemaal :(
    Hebben jullie het er ook wel eens over als jullie bijvoorbeeld bij zijn ouders zijn?? Misschien dat die hem een beetje een ander inzicht kunnen geven :(

    Succes!!


    BibiQ fijn dat het een stuk beter gaat!!
    Hier gelukkig ook :)
     

Deel Deze Pagina