pfff fijn zo'n tante. Maar ik vraag me wel af hoe geheim het is. Ik mag toch aannemen dat je schoonmoeder het weet en eventuele andere broers en zussen......? Ik zou eerst je schoonvader eens benaderen dat je deze foto hebt gekregen van zijn schoonzus. en ook vertellen dat je het niet prettig vind om een geheim voor je man te hebben. Ik denk dat je schoonvader best wil vertellen tegen zijn kinderen hoe het zit, maar geef hem dan ook de kans om het zelf te vertellen.
Ik zou het meteen met mijn man bespreken en dan samen met hem naar m`n schoonvader gaan. Mijn man zou heel boos zijn als hij erachter komt dat ik het eerder dan hem en het voor hem verborgen zou houden.
Nou even snel de kleine meid eten gegeven ,maar slapen zit er voor mij voorlopig niet in..pfff ik kook gewoon van woede. Het feit dat dat stomme mens mij al in de positie zet om of te liegen cq te verzwijgen of iemand te kwetsen.Ik kan hier gewoon geen goed doen volgens mij. Ik ben hartstikke gek op deze mensen,en op mijn man, en dat is het laatste wat ik wil. Het feit dat hij eerder getrouwd is geweest boeit me ook niet. Maar we zijn zo open met elkaar , als ze het de kinderen nooit hebben verteld is dat met een reden. Als mijn man het toch zou weten dan is het dus echt alleen maar om mijn schoonouders even te willen stangen, waarom zou je dit anders willen doen voor een 40 jarig jubileum? Misschien wachten tot mijn man straks thuis komt, het aan hem vertellen en samen maatregelen treffen dat die tante het feest niet kan verknallen voor mijn schoonouders. Als er vragen zijn voor mijn man dan wachten tot na het feest en mijn schoonouders hun dat feest laten geven zonder een bittere bijsmaak dat die tante het zou verpesten.
ik zie het ook niet echt als een wereldschokkend familieschandaal (wat dat betreft heb ik heftigere kruisjes meegemaakt) Het is gewoon heel smerig van die tante om nu met dit soort dingen aan te komen, nu er een feest wordt gegeven voor je schoonouders die al zo lang samen zijn, maar het rellen voegt verder niks toe. Wat wil ze hier nou mee bereiken? Er zijn wel meer mensen hertrouwd, ook zo lang geleden Als je man al weet dat hij een "moetje" was en dat daar grapjes over gemaakt worden dan zal dit echt niet een hele familie uit elkaar drijven. Het is in ieder geval goed om het met je man en je schoonouders te bespreken, al is het alleen maar om te beslissen of jullie die gezellige tante ook op het grote feest de sfeer laten bepalen.
@ Aatje25,Hij is nog niet thuis, hij heeft een kaartavond bij onze vereniging met vrienden.ben nu aan het wachten op hem. vindt het vreselijk . En geloof me, zij is nog niet klaar met mij. Ik heb weliswaar altijd geleerd respect te hebben voor ouderen, maar wat zij nu doet ik heb er niet eens woorden voor.
@ glimworm, het zal vast een vorm van jaloezie zijn en mijn tante en schoonmoeder boteren al heel lang niet, maar ja die tante botert eigenlijk met niemand omdat ze altijd zo negatief is en roddelt. Als mijn man er niet van af weet zal het geheim an sich hem ook niet zoveel doen , maar wel het feit dat het dan voor hem verzwegen is. Van mij hoeft ze ook echt niet te komen!
@ novaa, geeft niet hier komt ie: De schoonzus van mijn schoonvader stuurde een foto van mijn schoonvader in trouwpak met een andere vrouw als bruid . blijkbaar is mijn schoonvader dus getrouwd geweest met iemand anders voordat hij mijn schoonmoeder trouwde. op zich geen punt. Alleen schrijft zij in de mail er bij, dat er volgens haar bijna niemand van af weet. ook de kinderen niet. dan wordt ik boos om een paar redenen. 1 Ik moet nu bij mijn man vragen of hij dat weet ja of nee. zo nee vertel ik hem iets wat voor hem een beste shock zal zijn straks , want waarom moet je zoiets geheim houden? ( dus kwets ik hem) vertel ik het hem niet dat lieg ik dus cq verzwijg ik dingen voor mijn man wat ik dus echt niet wil. hele nare keuze om zo voor het blok gezet te worden. 2 Weet hij het wel , wat wil ze dan met zo'n foto ? dat ik die plaats op een dvd met felicitaties en leuke foto's met herinneringen ? Ze weet dat ik dat niet zal doen dus wat is dan haar bedoeling hiervan? weer een rel veroorzaken (ook niet de eerste x) . 3 Ik kan gewoon heel slecht tegen gemene mensen , en vooral ls ze iets willen uithalen met mensen waar ik enorm veel van hou.
Ohja ik heb even nog een keer gelezen en snap je frustratie. Maar ik denk dat jouw man dit wel weet hoor. Stel hij weet het niet kunnen er bovendien nog zoooooveel redenen zijn waarom zijn ouders hem dat nooit verteld hebben. Het is eigenlijk ook niet relevant toch voor je man om dat te weten? Wat ik vooral wil zeggen: laat je niet gek maken door een rare tante. Dan heeft ze jullie precies waar ze hebben wil. Laat haar lekker links liggen, en zeg haar dat als ze dit soort acties grappig vindt zij dus niet meer welkom is.
Maar weet je: Als ouders zijnde hoef je toch niet alles uit je verleden tegen je kinderen te vertellen? Als je dat wilt, prima, maar je bent dat natuurlijk niet verplicht. Er kunnen best redenen zijn waarom je schoonvader er nooit over heeft gesproken, en eigenlijk is dat zijn goed recht, lijkt me, aangezien een eerder huwelijk (zeker als daar geen kinderen uit geboren zijn) eigenlijk niet de zaak is van de kinderen die uit een 2e huwelijk geboren zijn.
Ik snap het probleem niet zo ... sorry. Hij is eerder getrouwd geweest ... big deal ... Ik ben ook eerder getrouwd geweest, kortstondig ... ik denk niet dat ik mijn kind later als hij het instituut huwelijk begrijpt eens ga neerzettenop een stoel en zeg ... nou schat ... mama was al eens getrouwd voordat ik met je vader trouwde ... Dat zijn zaken van voor ieders tijd. Ik snap dat die tante het gewoon narrig brengt en duidelijk het na 40 jaar nog steeds niet eens is met de situatie, maar dat is dan echt HAAR probleem.
maar stel: er is een eerdere huwelijk geweest, zijn daar bv ook kinderen van? stel: je tante is dat moetje geweest? in hoeverre weetje vriend dit? of andere broers zussen? stel: je vriend weet dit, ok. stel: je vriend weet dit niet wat dan? het roept bij mij vele vragen op want waarom doet deze tante dit???? ik snap dat je dit niet had willen weten bv en die tante de sfeer nu verpest maar wat is de reden? waarom tante dit stuurt?
Mamabri, daar heb je absoluut een punt, alleen ik ken deze mensen zo goed, ze houden nooit iets geheim voor ons. dat ik een heeeeel sterk vermoeden heb dat er iets meer is. Manlief zit iig nu op zijn fiets onderweg naar huis. ik zal morgen een update geven hoe het is gegaan. Het is fijn dat ik in ieder geval al wat van me af heb kunnen schrijven.
Dat vraag ik mij dus ook af Sneeuwpop, waarom ???? wat heb je er aan om zoiets op te rakelen na al die tijd.
Ken natuurlijk heel de familie of tante niet maar het lijkt alsof ze het niet eens is met het tweede huwelijk van haar zwager, jouw schoonvader. Dit soort mensen bestaan helaas, en hoe ouder ze worden hoe gekker. Gewoon jaloezie.
Weet je, soms denk je mensen heeeeel goed te kennen, en blijkt toch dat ze dingen hebben achter gehouden. Logisch ook, want nogmaals : Je bent niet verplicht om als ouders zijnde ALLES tegen je kind te vertellen. Al snap ik dat het nu vreemd over komt, want je verwacht zoiets niet . En misschien is er wel een hele simpele reden voor, weet je man het wel en is het nooit ter sprake gekomen, heel toevallig, zodat jij het niet weet, ook dit kan. Het hoeft niks groots te betekenen, als je begrijpt wat ik bedoel.
Zover ik begreep wilden de ouders van haar man heel graag trouwen maar mocht de moeder van TS's man dat niet omdat ze nog te jong was. Omdat ze toch echt graag wilden trouwen is ze zwanger geraakt zodat ze wel moesten trouwen. Op die manier is haar man dus een 'moetje'. Of je bent terecht volledig overtuigd van elkaars liefde en maakt een liefdesbaby ik vind het woord 'moetje' altijd zo negatief.