Onze dochter is bijna vier jaar, maar door omstandigheden hebben wij toch echt nog een buggy nodig. In het kort: zij heeft een ongeluk gehad en sinds augustus zit zij steeds in het gips. Dit zal ook nog wel even zo zijn en als ze eruit is dan mag ze nog steeds niet heel veel lopen. Momenteel hebben wij een rolstoel, maar wij zijn nu op zoek naar een goede buggy/wandelwagen voor kinderen boven de vier jaar. Hebben jullie enig idee waar ik dit kan vinden? Belangrijk is: - goede ondersteuning voor haar benen - goede voetensteun - goede rugleuning, die dus hoog genoeg is voor een lange dame! - soepel rijdende wagen, dus niet zoveel gehobbel en gebobbel - makkelijk opvouwbaar zodat we hem in de auto mee kunnen nemen. Ik ben al op internet aan het zoeken, maar zie door de bomen het bos even niet meer! Bedankt alvast!
ik zit met hetzelfde, mijn zoon heeft een afwijking aan de voeten en kan geen verre afstanden lopen. Ik ga via de gemeente een grotere wandelwagen aanvragen mbh. fysio en ergotherapeut, je kan ze dan nl ook lenen. Ik heb hem nog veel in de buggy en kleinere wandelwagen... maar ja mensen mogen heel graag kijken (helaas) en hier erger ik mij kapot aan als moeder. Maar ja dat ter zijde Op marktplaats staat ook wel eens 1 maar zijn wel duur heb ik gezien, je kan ze vinden onder hulpmiddelen daar op marktplaats.
O, dank je wel. Ik wist niet dat je via de gemeente dat kon aanvragen. Inderdaad kunnen mensen lekker kijken, ik ken het probleem. Het is niet anders en liever mijn dochter in zo een buggy en lekker overal mee naar toe, dan niet. Bedankt voor je antwoord, ik ga eens navragen!
Of ze nou kijken naar een geoot kind in een te kleine buggy of naar een buggy de duidelijk niet gemaakt is voor peuters. Ik zou me er vooral niet te veel aan storen als ik jullie was
Wij kunnen bij de thuiszorg, waar je ook die bedklossen kunt krijgen, kinderrolstoelen lenen. Misschien heb je zoiets in je buurt? En anders even bij je zorgverzekering informeren. Misschien hebben zij wel iets waar je terecht kunt.
wij hebben van de gemeente de Macclaren Major gekregen. Ideaal ding en vouwt ook makkelijk in elkaar zodat je het mee kan nemen. Het voetenplankje kun je in hoogte verstellen. De ruggensteun niet.
Hier in de buurt zie ik ook wel eens iemand lopen met zo'n maclaren. Maar geen idee waar je ze kan kopen.
ze zijn wel duur hoor als je ze zelf moet kopen. Hier in de buurt zit een babywinkel die verkoopt ze ook ( de Maclaren Major dan he ) Maclaren Special Needs Major Elite buggy - Euro495,00 : Babycare.nl Razendsnelle levering Bijna 500 euro dus. Je kan denk ik eerst het beste proberen om het vergoed te krijgen via de WMO ( gemeente )
ooh dank jullie wel, daar kan ik wat mee! Ga eens kijken ernaar! en inderdaad mensen moeten maar kijken, maar mijn dochter vraagt af en toe waarom mensen zo kijken en dat vind ik dan vooral zielig voor haar! Bedankt alvast voor jullie antwoorden!