Jeetje nimme wat een onzekerheid! Dat is idd het gevaar van vóór nod testen. Amaar je bent ook nog niet ongesteld? Ff vraag. Klopt het dat je hcg na je mk nog steeds stijgt? Mijn testen lijken toch op te lopen heb ik het idee. Hadden jullie dat ook?
De bovenste was van maandag. Die daarna van vrijdag. En die laatste twee van vandaag. Of zien jullie geen stijging? Na vorige mk was de test heel snel weer wit.
@ Nimme wat raar! Hoeveel dgn na je eisprong zit je nu? @ Mgbk, van je laatste post de bovenste foto dat is een test van vandaag?
Wat vreemd die testen, Mbgk. Zou je dan toch nog zwanger zijn? Zomertijd, ik ben helemaal van slag. Ik heb dat anders nooit
@mgbk Ik heb daar geen ervaring mee. Op een gegeven moment werden m'n testen weer donkerder, maar dat bleek van een nieuwe fout gelopen zwangerschap te zijn. @kattenbak Jullie mazzelaars. Toen ik de eerste keer zwanger werd heeft m'n vriend hele lange roze huishoud handschoenen voor me gekocht. Daar kon ik het mee doen Na 3 miskramen zei hij Laatst dat hij het bij een nieuwe zwangerschap gaat overnemen.
@ Mgbk, je zou inderdaad zeggen dat je nog zwanger bent Jammer dat een echo nu weinig nut heeft he... vervelend die onzekerheid. Hoe is het met je bloedverlies? Is het gestopt? @ Dido, haha die vent van je, wat een slimmerd. Goed dat ie het de volgende keer wel gaat doen. @ Hier, durf eigenlijk niet meer te hopen op een zwangerschap deze ronde. Dat lies trekkerig gevoel is weg en zo ook de extra afscheiding... verder heb ik dus niks wat op een zwangerschap lijkt. Maarja, durf eigenlijk ook niet zo goed meer van mijn lichaam uit te gaan ben al zo vaak voor de gek gehouden Nog een paar dagen wachten voor een testje, al ben ik dan wel nog vroeg, 10 dpo, maar kan niet langer wachten
mgbk, die test is overduidelijk donkerder en duidelijker, zou het kunnen dat er toch een zwangerschap gaande is? want testen worden normaal gezien niet donkerder al heb ik die van de kv helemaal niet meer zo zeker..sjucht.. haha dido ik had dat geluk toen ook niet, mocht dat ook zelf doen heb het idee dat ik ongesteld moet worden, heb steeds krampen...en dan trekt het weer weg...snap er niets van 10dpo nu.. heupen/liezen zijn gevoelig en borsten ook.. zal wel ongesteld worden.
Nimme, zit trouwens te denken maar jouw nod is toch 3 april? Dat is woensdag... dus kan dan toch eigenlijk nog heel goed dat de CB negatief is? Heb nog hoop voor je!
@mgbk nou misschien zit het er nog. Zoals ik al schreef eerder ik had ook echt helder bloed maar was toch nog zwanger erna. Maarja ik was al wat verder en had toen al een echo gehad en t was ook te zien dat ie er nog zat incl hartslag. Wat vervelend deze onzekerheid waar je nu in zit!
Ik trek mijn ogen dik open van kv! Ik vertrouw het niet meer en zou als je kon mgbk op onderzoek gaan dat is et enige wat ik kan bedenken... Thx
♥♥ NOD ♥♥ Februari 2013 Ikapika (33 jaar), 1e kindje, Zwanger! Uitgerekend op 17-10-2013 Eda (30 jaar), 1e kindje, Zwanger! Uitgerekend op 21-10-2013 Jaydee (23 jaar), 1e kindje, Zwanger! Uitgerekend op 06-11-2013 ♥♥ NOD ♥♥ Maart 2013 Souries (29 jaar), 1e kindje, Zwanger! Uitgerekend op 17-11-2013 Cygnet2 (40 jaar), 3e kindje, Zwanger! Uitgerekend op 22-11-2013 MamsieM (30 jaar), 2e kindje, Zwanger! Uitgerekend op 28-11-2013 ♥♥ NOD ♥♥ April 2013 Nimme (32 jaar), 4e kindje, 1e ronde, 3 april Bouwjaar (33 jaar), 1e kindje, 2e ronde, 3 april Lov23 (29 jaar), 3e kindje, 2e ronde, 3 april Toeter (34 jaar), 4e kindje, 1e ronde, 4 april BellaNoa (26 jaar), 3e kindje, 2e ronde, 7 april MamaAnnelies (22 jaar), 2e kindje, 3e ronde, 13 april MamavanDJ (30 jaar), 3e kindje, 2e ronde, 24 april Losje (33 jaar), 3e kindje, 2e ronde, 22 april Lizzie (26 jaar), 1e kindje, 2e ronde, 28 april Dido82 (31 jaar), 1e kindje, 1e ronde, 29 april MGBK (29 jaar), 1e kindje, 1e ronde, ? ♥♥ NOD ♥♥ Mei 2013 Dorianne (31 jaar), 3e kindje, 3e ronde, 1 mei @ Lizzie, je nod is aangepast @ Roze, zullen we dan voortaan maar pas op roze zetten als de CB zwanger aan geeft? Of een heel duidelijk gekleurd streepje?
Gisteren is mijn nichtje bevallen van haar tweeling. Alles goed gelukkig. Mijn eerste reactie was meteen gefeliciteerd (sms), maar later kwam toch wel het besef dat dit het begin is van een geboorte golf komende maanden. zucht Gelukkig schijnt de zon, straks maar eens de paaslunch in elkaar flansen en daarna buiten aan de gang @bella dat over het roze lijkt me een goed plan
Lieverd ik hoop voor je dat jij je snel mag aansluiten bij je zwangere vriendinnenclubje. En jij dan de geboortegolf sluit Dikke knuf
Is geen probleem Bella Bouwjaar , kan dat goed snappen zit iedere maand 2 x babybezoek te doen tot juni al geplande baby's die komen ....
@dido: ja, zou echt mooi zijn om op die datum pos te testen, ik hoop het zo voor je! @nimme: wat vreemd, misschien idd gewoon te vroeg getest, afwachten en als geen ongi, nog eens testen? @mgbk: vreemd van je testen, weet ook niet wat het betekent @bouwjaar: geboortegolf aïe, één waarin je normaal zelf had moeten inzitten... het blijft pijnlijk hé, normaal dat dat besef je soms komt overspoelen, sterkte
Bella ik snap je vraag. Maar by mij gaf de cb ook gewoon zwanger aan maandag. Maar zou er pas op of na nod roze kleuren ja. Niet ervoor iig. Bouwjaar ik snap je verdriet goed. Hier hetzelfde. Het steekt, ook al gun ik het iedereen! Hoop dat de tuin wat afleiding biedt. Ik denk niet dat er nog n zw schap is. Donderdag redelijk gebloed. Daarna tot nu heel weinig. Alleen by vegen, das meer oud bloed want is bruin tot bijna zwart. Sinds gisteren ook geen buikpijn meer. Echo heeft idd geen zin. En er is toch niemand te bereiken. Nimme wat bedoel je met op onderzoek uit gaan? Waar? By wie? Op internet word je ook niks wijzer. Zoveel tegenstrijdigheden.
Mgbk, bij de gynè en zeker niet op t net want daar wordt je zeer onzeker van natuurlijk. Ik duim voor je dat het wel allemaal goed mag zijn. Mijn leven is precies geen saaie bedoeling maar die onzekerheden weten aan je heb een foto genomen van de test opgedroogd met het omhulsel : View attachment 315850
de test is niet helemaal negatief nimme, misschien een foutive test want die zitten er ook weleens tussen. Ik zie wel een streepje, maar ik ben tuurder dus ja..hihi en ja die onzekerheid sloopt, hoop dat je snel duidelijkheid hebt.