Ja ik had deze maand een cyclus van 25 dagen. Maar ja ik denk dat het testen niet veel gaan worden hoor, heb enorm veel ongesteldheidpijn al 2 dagen en heb het idee dat het zo door kan breken, dus ik denk dat deze maand niet veel zal brengen. Ben 2 dagen ziek geweest en heb nu weer diaree,... het is elke keer wel wat dus echt geloven doe ik er niet zo meer in, maar is niet erg er zijn nog genoeg rondes. Welkom sterrenmama. Ik heb niet veel kaas gegeten van de medische termen, maar ik ben ervan overtuigt dat ik veel kan leren van je teksten en ervaringen. Je hebt veel meegemaakt meid, heel erg maar aan de andere kant maakt het je ook tot wie je nu bent een hele sterke vrouw. zo dames vandaag een paaslunch met croisantjes, wentelteefjes, eitjes, en ga zo maar door
Veel plezier en eet smakelijk,Toeter. Mamsie, werk ze! Bella, het schiet al op. De tijd lijkt echt snel the gaan. Vriendlief gaat zo ontbijt je maken, maar ik ben weer eens misselijk :S Verder wel goed geslapen, maar die zomertijd hakt erin. Dat had ik niet verwacht.
thnx ika jij ook hé? Ja de zomertijd kun je zeker last van hebben hoor, en dat gaat ook weer over het duurt alleen eventjes, vervelend. Er zijn heel veel mensen, normaal heb ik er ook altijd moeite mee, maar dit keer valt het me mee. Komt misschien wel omdat ik een heel erg lui weekend achter de rug heb hahaha
Jeetje dat wat je nichtje dacht Tja jullie moeten toch lekker zelf weten hoeveel kinderen je wilt Ongeacht hoeveel je er al hebt van welk geslacht dan ook. Vriendin van mij heeft 2 jongens en nu zwanger van de derde. Ze vertelde dat ze bij de 2e zwangerschap had ze heel graag een meisje gewild, maar nu heeft ze alleen maar dat ze hoopt dat t helemaal gezond is. Terwijl nu juist iedereen zegt die gaat voor een meid. Ik zou meer dan 1 kindje wel leuk vinden, maar dat is ook omdat ik zie hoe leuk ik het heb met mijn broer (nu dan vroeger niet ). Maar goed eerst maar eens zien of er uberhaupt 1 mag komen ... Die rollende oogjes bedoel je, die waren idd een beetje misplaatst. Wellicht niet zo bedoeld maar zeker verkeerd gebruikt. @brusje Ook geen term die ik zou gebruikten +1 @eda hopelijk doet de wandeling je goed. Is het bij jullie ook zonnig? @sterrenmamma (helaas) welkom Jeetje jij hebt ook een geschiedenis achter de rug zeg. Het is hier het tegenovergestelde van stil; t is hier werken geblazen om alles bij te houden Een hysteroscopie is een hsg toch? Die heb ik gehad. Sommige vinden het pijnlijk, bij anderen valt het mee. Ik vond het reuze meevallen. Adenomyose had ik ook nog nooit van gehoord Nope voel niks, noppes nada. Ik had (heel slecht) van de extra gevoelige testen gekocht bij Z&K, maar die waren op 10 en 12 dpo witter dan wit. Had ook niet echt verwacht dat er wat te zien zou zijn. Ach na de pasen start gewoon een nieuwe ronde. Wacht nu gewoon af. Verder heeft het gesprek met de ha me wel goed gedaan geloof ik. Nu emotioneel even rustig. En tov tja hetzelfde. As vrijdag nog een gesprek met de POH. Jouw switch in het lijstje is idd wel groot Hoe gaat het met je? @termen ik lees net dat Ika plakbeeb noemt die term zou ik toch ook nooit gebruiken Eten was gezellig, geen zware gesprekken gehad hoor. Het waren m'n ouders. Souries en cygnet waren ook de dames die eigenlijk al praktisch zwanger waren toen ze mee kwamen praten. Ik beken eerlijk dat ik dat wel een beetje.. tja wat vond ik er van... Nou dat voelde een beetje raar. Gun het ze wel daar niet van. Ik vind wel dat als iemand maanden niet meer mee praat diegene uiteindelijk wel het lijstje af mag, om t overzichtelijk te houden. @zomertijd geen last van, wordt een uurtje later wakker @ika nog kunnen slapen Nee Werk ze en veel plezier met gourmetten vandaag. Ik had dat met mijn broer, dat hij vrij lang niks van zich had laten horen. Was ik ook wat teleurgesteld over. Denk ook dat hij het moeilijk vond, maar vlak daarna belde hij wel. @bella sterkte op het kinderfeestje @toeter eet smakelijk straks @ika jammer dat je weer zo misselijk bent @hier zonnetje stemt me goed Vandaag nog even naar de bouwmarkt kijken voor hout voor t nieuwe kliko-hok.
+1 ik ben een beelddenker en als ik dat zou typen heb ik daar een heel ander beeld bij haha maar ik begrijp wel wat ze met deze term bedoelen, en vaak heel lief bedoeld. De mensen die niet meer komen nu ze zwanger zijn zouden weleens een degoe (afkeer) kunnen krijgen van dit topic. Misschien juist omdat het hunj herinnert aan het verleden en juist een nieuwe start willen maken en het juis ook heel moeilijk vinden om over hun vreugde te praten naar mensen toe die nog niet zwanger zijn. Ik heb het hier ook eerlijk gezegd een beetje moeilijk mee. Als ik straks zwanger ben denk ik dat ik het best moeilijk vind voor de mensen die nog niet zwanger zijn, omdat ik het iedereen gun. En dacht in het begin ook zo van als ik zwanger ben ga ik over naar een ander topic maar ik moet bekennen, ik vind jullie zulke gezellige mensen, dat ik gewoon zal blijven tikken!
Hihi Bouwjaar, plakbeeb, het was de eerste keer dat ik dat woord heb gebruikt aangezien het op dit forum jargon is Als ik mijn eigen bewoordingen gebruik snapt niemand het Ik stel voor dat we het forumjargon overboord gooien en de dingen bij naam noemen Dus ook niet meer klussen, maar seks
Termen zijn vaak ook goed/lief bedoelt, maar sommige worden uit het jargon hier... Mwa zijn niet mijn keuze zeg maar En ach iedereen gebruikt maar wat ie gebruiken wil, zolang ik het nog maar snap
Tja, zwanger zijn en hier nog praten. Ik vind het hier fijner. Ik kan hier makkelijker praten dan in de bevallingslijst. De mk speelt nog steeds een grote rol in mijn leven. En jullie zijn me vertrouwd.Soms vind ik het wel moeilijk om de mooie dingen te vertellen, juist omdat er ook veel meiden zijn die nog niet zwanger zijn en dat wel graag willen. Ik wil niemand kwetsen. Aan de andere kant ben ik ook weer bang voor een mk. Ik ben nu al heel nerveus voor de echo donderdag. Het is ook de combinatietest. Stel, de kans is erg hoog?!
@nimme, mgbk en ikapika: nee, niets gebeurd, baal vooral van feit dat ons moeder niemand uitgenodigd heeft met Pasen, dan heb ik zoiets van, wil ze haar kinderen niet bij haar hebben met de feestdagen, heel triestig en zielig, vooral dat ik dan misschien het "goede nieuws" ging vertellen, maar ipv dus een gezellige familiefeestdag te worden, zat iedereen alleen in zijn eigen huisje. ben daar een beetje van aangedaan, want later zou ik toch zeker mijn kinderen uitnodigen dat ze zich welkom voelen, kunnen ze niet komen, dan is dat iets anders. Maar nu had ze zoiets van de ene broer zal niet kunnen komen (maar kon dus wellicht wel) en mijn andere broer ook niet, dus heeft het geen zin om mijn kinderen te vragen... we blijven expres thuis omdat je denkt, 't is een familieweekend en dan gebeurt er niets. 't is allemaal niet zo erg, maar voel me wat meer emotioneel en zat er gisteren een beetje door, maar vandaag lekker gaan wandelen met picknick mee, wordt zo leuk. Je kunt maar op je eigen rekenen dus het ligt in onze handen. @sterrenmama: wat een verschrikkelijk verhaal, het moet ongelooflijk doorwegen voor jullie zo van waarom is het ons niet gegund... mijn verhaal is simpeler: 1 vmk (rond 6,5 wkn, echo was gepland op 7 weken) en nu zwanger, ik wacht vol ongeduld op de echo van 13 weken om een beetje meer zekerheid te hebben of er in oktober een kindje komt of niet. Na een mk word je toch zoveel voorzichtiger hé, ik kan me niet voorstellen hoe jullie jullie voelen @ika: ook een beetje last van zomeruur, kon gisterenavond niet slapen... @toeter: amai, je paaslunch klinkt wel supergoed!!! @bouwjaar: ja, er is hier zon!!! hopelijk blijft het zo...
mooi verwoord ika! Dat is precies wat ik bedoel want je houd je een klein beetje in dat overigens normaal is. Een ander topic zal ook voor mij minder goed bij me passen denk ik. En de angst/onzekerheid zal altijd blijven bestaan, daar is niet veel tegen te doen en dat is gewoon omdat je er nu bewust van bent dmv een mk dat niets garantie geeft en dat de kans er altijd in zit dat het fout kan gaan. Het enige wat je kan doen is accepteren dat je soms weleens bang bent en erover praten.
Mgbk, dat zou eigenlijk niet moeten. Heb je vandaag nog een test gedaan? Als de onderste vd 29ste is dan vind ik t streepje wel best licht voor 5 wkn zwanger maar anders zou ik eerder denken aan een late innesteling?
Vreemd, Mbgk. Is misschien nog niet alles weg? Wanneer heb je nacontrole? Of gebeurt dat niet op deze termijn? Het lijkt me wel beter, want er is nu zoveel onduidelijk. @Eda, wat jammer dat het zo gelopen is. Ik hoop dat de wandeling je goed doet en je vandaag weer goed in je vel komt te zitten. Vriendlief is al begonnen met het avondeten. Hij heeft de bolognaise saus opgezet. Heerlijk met verse tomaten, selderie, wortel enz... Dat staat straks de hele middag te pruttelen. Gelukkig is de misselijkheid al wat weg.
De foto op de vorige pagina met die twee testen op één foto is test van gisteren en vandaag en daaronder alleen van vandaag. De foto op deze pagina is van maandag en vrijdag.