Ik heb net ochtendurine opgevangen (kon heerlijk uitslapen vandaag) en ga zo naar de winkel om tests te kopen. ben op van de zenuwen en ben al 20x naar de wc gegaan. en het is pas 10:15 haha
Pff spannend ahaha.. Ik ben blij maar ook zo bang Elke keer heb ik een goede echo met kloppend hartje en dan de tweede is het fout Als ik niet ongi word aankomend weekend dan bel ik de gyn maar eens. Hebben 2 maand geleden ook chromosoomonderzoek laten doen maar duurt paar maanden voor je de uitslag krijgt. Maar las dat ze er dan haast achter zetten als je zwanger bent.
zou ik al een cb digi kunnen doen? geeft meteen meer zekerheid maar is misschien nog te vroeg? en dan vind ik het zonde van het geld.
Ben ik weer hoor, na wat bruin bloed gisteren is er nu niks meer te zien. Verder ook geen typische ongi kwaaltjes. Mijn temp was zondag wat lager maar gisteren en vandaag weer hoger. Mijn lijf houdt me echt verschrikkelijk voor de gek!
ik koop er voor de zekerheid 1 en dan test ik eerst met de kv2v5. daar heb ik nu 2 dagen een licht streepje mee dus ik hoop dat hij nu donkerder is. misschien ook nog een ander merk proberen? welke zouden jullie dan aanraden?
goede morgen meiden! Ik wens jullie een fijne dag. Voor de meiden op rood, balen, hopelijk de volgende ronde raak. Voor de meiden met negatieve test maar te vroeg, nog een paar daagjes en dan nogmaals testen. en voor de meiden met een positieve test, gefeliciteerd!!!!! Mijn NOD was gisteren, vandaag of morgen. Tot nu toe nog geen menstruatie te bekennen. heb wel heel soms wat rood/bruin/roze afscheiding maar minimaal. Ik ben sinds ik uit bed stapte vanmorgen best misselijk. Maar ook dat zegt vrij weinig bij mij. Ik ben wel vaker misselijk.
Spannend allemaal zag! Ik ben 7 dpo vandaag, duurt eindeloos gewoon! Zaterdag op 11dpo waarschijnlijk testen. Ik hoop er wel niet op, aangezien ik bij mijn dochter 4 dagen innestellingsbloedingen had en nu niets. Wil wel niets zeggen, maar toch... Merkte gisteren wel dat mijn onderbuik heel gevoelig was toen mijn dochter wild op en neer was aan't wippen op mijn buik! Nog 4 keer slapen!
Spannend hoor wanneer wil je gaan testen?? Ik hoop voor jou ook roze!! Mijn nod is vrijdag ik wil minimaal tot vrijdag wachten liefste nog na t weekend om er zeker van te zijn dat ik niet ongesteld ben voor t geval het een dag later doorzet.. Succes meiden!!!!
Hoi, Ik wil er ook graag weer bij meesje84, 5de ronde, 1e kindje, 28 jaar, nod 14 april Alvast bedankt!
hoe reken je dpo uit. mijn eerste dag ongesteldheid was maart en heb een cyclus van 28 dagen. alvast bedankt