Haha grappig! Ik gooi er wel eens wat in.. Ja die en die heeft een goede echo.. En dan moet tie altijd erg hard lachen. Maar zal het doorgeven, zie hem alleen pas morgenochtend weer! Ik geloof niet dat hij het al echt beseft.
@lovely30 Eens even een vraagje.. Omdat je natuurlijk uit beglië komt. Kun je misschien wat tips geven om in Antwerpen te winkelen + parkeren? Of ben je daar niet bekend? Zat net te googlen en kwam op Prémaman uit.. Is dat een soort prenatal?
@ach wat lief zeg dat je man ineens op je werk verscheen.. dat zijn leuke verassingen.. ik ben vanavond alleen thuis.. hoorde dat er een leuke film op rtl8 komt.. australian ofzo.. nog nooit gezien maar hij duurt nogal lang zag ik.. help mn man is klusser vind ik ook altijd leuk.. ik heb vanavond voor mijn doen goed gegeten.. heb een half bord aardappelen met groente gehad en bijna een heel worsje.. was best trots op mezelf.. @kleertjes daar waag ik me nog niet aan.. ik durf er nog niet eens aan te denken.. dat komt allemaal nog wel.. eerst maar eens een goeie 12 weken echo zien..
@Lovely, ik en mn kwaaltjes.. haha! De pijn in mijn borsten is iets minder. Maar heb wel sinds een paar dagen last van ochtendmisselijkheid, bleegh echt geen zin in m'n ontbijt dan.. In de loop van de ochtend gaat het goed en kan ik alles weer eten! Dus het valt nog mee! Spugen hoef ik nog niet iig! Ik merk ook dat ik 's avonds eerder moe ben, maar ach in bed liggen vind ik niet zo heel erg! (praat nu wel heel veel over mezelf..) Heb jij behalve de misselijkheid nog andere kwaaltjes? (Hoop het niet voor je!)
@tv kijken, vanavond komt NCRV Babyboom om 21.30 Wie gaat ook kijken?? @Rosa1981, ja dat spul in die flessen stinkt wel ja! Haha had er eerst nog geen last van, maar sinds een aantal dagen vind ik het echt meuren! @Mopje, welkom meis! Enne natuurlijk Gefeliciteerd!!
Ja ik ga ook kijken Vl is weg die komt pas ronr 12uur weer thuis En ik lich lekker samen met de hond in bed Met de tv aan heerlijk Lekker avondje nederland 1 kijken
Ja zou ook wel babyboom willen kijken maar dat is zo laat.. Probeer toch wel vroeg te slapen nu het nog lukt!
aaaaaah wat lief van je mannetje!!! ja premaman is een winkel waar je alles voor de toekomstige mama en baby kan kopen hebben ze nog redelijk veel spulletjes.. ik heb een voorlopige lijst opgemaakt via internet zal je zo de link geven meis maar kwa parking dat weet ik niet sorry ben van de kust
Hoi meiden! Ook wij hebben een hartje zien kloppen!! Wat apart was dat zeg.. Kan het gewoon niet beschrijven.. Alleen weten we niet precies hoever ik ben, want wij hadden precies de verloskundige van de 3 die niet goed was in echos maken.. Dus tis niet opgemeten enzo.. Wel zei ze dat mn baarmoeder er goed uit zag voor 7 weken.. En dat het hartje ook goed klopte,. Morgen even bellen naar zo een echoscopisch bureau en dan met de termijnecho horen we dan pas hoe ver we zijn.. Denk wel dat ik morgen nog even ga bellen, want vind het eigenlijk niet kunnen dat je verder niks weet.. Vriendin van mij is daar ook geweest en die had een andere verloskundige en die had het wel gemeten en ze wisten ook precies hoe ver ze was.. Ik doe de foto van mn echo erbij alleen hij is niet zo duidelijk,, zoals ik al zei ze was er niet zo goed in.. Donkere foto ook.. Maar goed we hebben het gezien en wat we hebben gezien zag er goed uit!!! Zien jullie hem ook?
@diortje: ik zie niet veel, maar dat zal aan mij liggen hoor! Op mijn echo zag je alleen een stipje Ik lig lekker op de bank, castle op SBS6. Ik zou eigenlijk naar de yoga, maar manlief is een hond aan het opereren en ik kan ons mannetje natuurlijk niet alleen laten. Vroeg naar bed vanavond! Oja, mijn remedie tegen misselijkheid, grapefruitsap en nibbits...
Het voornaamste is dat jullie het hebben kunnen zien he en je hebt gelijk je betaald ervoor dus moeten ze zorgen dat ze het goed doen!! Stel maar je eisen meis!!!
haha ja ik was net lekkere spinazie met puree en gehakt aan het eten hele kleine beetjes per keer en bam na 5 schepjes alles eruit ik ga echt niet overleven op Paprika chips alleen hoor Castle is een mooie soap he
Goede avond! Nu pas thuis na vanmorgen om 7 uur te zijn vertrokken naar m'n werk, pfff... Duik dan ook meteen m'n bed in! Weer mooie echo's vandaag gefeliciteerd!! Eindelijk een dag niet hoeven over te geven, wel misselijk waar ik toch stiekem wel blij mee ben, geeft een gevoel dat alles nog goed zit. Morgen nog een drukke lange dag. Maar het weekend weer lekker rustig. Dan neem ik weer ruim de tijd om ook op jullie persoonlijk in te gaan, sorry nu zon ego bericht... Vandaag een afspraak gemaakt met moeders voor moeders. Ze komt dinsdag langs. Ik woon in een te klein dorp waar ze niet aan huis de flessen op komen halen, dus moet naar een depot vlak bij m'n werk. Ook prima dus en geen flessen op de oprit, haha. Slaap lekker
Ook ik leef 's avond op de nibbit chips, haha heerlijk!! Lage bloeddruk dis zout extra is alleen maar goed