Hallo dames Ik zie meerdere forums over endometriose Maar ik voel me niet prettig als ik me tussen Een gesprek meng :-$ Ik heb al eerder een forum geopend met ooit geluk? Ik zal even beginnen , Probeer het kort te houden. Vanaf me 14de loop ik al bij de huisarts Voor me buik klachten vooral links en rechts onderin me buik, Ik werd altijd dood leuk naar huis gestuurd Spastische darmen ! Neem een klysma en zakjes In als het erger wordt een paracetemol Ik kwam er bijna wekelijks kon er wel een abonnement opnemen. Zo ging het dus nog jaren door Totdat ik samen ging wonen en wij dus naar 2 jaar al een kinderwens hadden, iedere maand kwam er maar niks menstruatie bleef komen Eindelijk naar 10 maanden een positieve test ! We waren zo blij , helaas naar 7 weken werd het een miskraam Weer proberen ging een jaar voorbij toch maar naar de dokter gegaan Gelukkig had ik de dokter van me man, En die verwees ons door we gingen door de medische molen En bleek dat ik endometriose heb!!! Kans op een zwangerschap is nihil Ik moest dit echt bevatten ik ben er nog steeds van slag van, Ik krijg binnenkort een operatie waar ik echt tegen op Dit te hikken ik heb nog nooit een operatie gehad Ook willen ze ons op de wachtlijst van IVF plaatsen, Maar mijn vraag is wie heeft zon operatie gehad?? Viel het mee? En wie werd er kort daarna zwanger? Ik merk wel dat endometriose een rot ziekte is Ik ben vaak moe en heb veel pijn Ik luister nu wel meer naar me lichaam En probeer ook echt te rusten . Lang verhaal maar hoop op positieve verhalen .
Logisch dat je geschrokken bent! Zie mijn verhaal onder MMM-clubs (Endometriose en in de MMM) en zie mijn onderschrift... Er is zeker nog hoop! Ik ben twee keer geopereerd en dat is me erg meegevallen. Zag er ook als een berg tegenop. Ik weet niet wat voor operatie je krijgt? Het IVF-traject was pittig, maar ik vond het goed te doen. Je verlegt steeds je grenzen en uiteindelijk ben ik er sterker uit gekomen en ook nog een mooie zoon rijker. Dus geef de moed niet op en probeer niet teveel te doemdenken. Sterkte!
Bedankt voor je reactie! Ik zie je banner wat leuk!!! Ik krijg een laparoscopie, Ppfff echt zenuwen en angst Maar vraag een pilletje dat je rustig blijft en als het kan Dat mijn man mee gaat totdat ik slaap Want het idee dat je narcose krijgt Bbbrrrr! Ik hoorde indd dat IVF pittig is En fysiek ook zwaar, De familie van mijn mans kant Begrijpt het niet en steunen ons niet zo goed Wat ik erg voor mijn man vindt . Xxx
Ik vond de narcose ook eng de eerste keer, maar eigenlijk voelt het wel lekker... Voor je gevoel word je een seconde later weer wakker. Een hele aparte gewaarwording, dat wel. Met mijn keizersnede heb ik een ruggenprik gehad... Nou, heb toch liever volledige narcose. Je moet jezelf echt even overgeven aan alles en erop vertrouwen dat het goed komt (en dat komt het!). Een rustgevend pilletje voor die tijd is wel prettig. Heb dat de eerste keer gehad. Je moet dat dan wel even vantevoren aangeven (tijdens het gesprek met de narcotiseur). En geef dan ook aan dat je bang bent voor de narcose. Komt goed! Sterkte en niet teveel tegenop zien.
Priscilla, ik schrijf ook mee in het bestaande endo-topic, weet je daar van harte welkom hoor! Ik heb ook een kijkoperatie gehad en dat is eigenlijk de enige manier om de endo echt goed in kaart te brengen. Daarna heb ik eerst een icsi gehad en daarna een ivf, en toen was ik zwanger! En ben ik nog steeds Ik beschrijf dit nu even in een notendop, maar ivf is inderdaad heel zwaar. Maar: je hebt een kans dat je er iets heel moois voor terugkrijgt!
Dankjewel voor je berichtje ! Ik moet me er inderdaad aan overgeven want het Is niet anders, Ik ga het ook aangeven want heb er zelfs nachtmerries van Ik maak mezelf bang denk ik, Xxxx
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik laat alles maar op me af komen In de hoop dat wij ook iets moois ervoor terug krijgen IVF is toch een lange wacht lijst? Of valt dat wel mee? Xx
Dank je! Wachtlijst hang een beetje van het ziekenhuis af. Meestal niet meer dan een paar maanden. Maar die kun je dan mooi overbruggen met het gebruik van lucrin, wat de meeste specialisten je voorschrijven om de endo rustig te krijgen ter voorbereiding op ivf. Voor Düsseldorf moet je wel langer wachten, ik meen inmiddels al een maand of 4, 5. Maar goed, dat is voor de meeste mensen niet direct de eerste keuze.
Oh dat valt nog wel mee ik dach dat de wachtlijst Meer dan een jaar was, Düsseldorf vindt ik een beetje te ver rijden Ik hoor de 18de meer hoe en wat Heb ook veel vragen op geschreven Vind alleen jammer dat die gyno alles weg lacht Ik voel me totaal niet serieus genomen Had al eerder een andere genomen maar word gewoon weer Terug naar die ouwe gyno gestuurd, Vind ik echt jammer ook maakt die geen tijd Voor mijn vragen wat een gedoe soms! Xxxxx
Hoi Priscilla, Ik heb vorige maand ook zo`n operatie ondergaan. Ik heb twee verkleefde eierstokken, die niet meer te redden waren en tijdens de operatie hebben ze endometriose ontdekt. Ik vond de operatie erg meevallen.. Dus maak je daar niet te druk over. Laat het op je afkomen. Wij kunnen helaas ook niet anders dan middels ivf zwanger worden. We hebben morgen de intake. Het kan heel snel gaan. Ik wens jullie heel veel succes en laat de hoop nooit vervliegen.
Hallo taatje Sorry voor me reactie Mijn oma is maandag overleden! Alles komt op onze dak Ik laat hoop niet los maar op dit moment kan ik Er ook niet mee bezig zijn , Xxx