Jonge aanstaande mama's!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Prinsessa, 7 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    #21 Prinsessa, 7 apr 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 7 apr 2013
    Bekijk bijlage 317137
    Zwanger ♥
    - Polkadotjes (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: ? datum Zwanger van een: Meisje!
    - o0Mrkk0o (23 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: 28 juli 2013 Zwanger van een: Verrassing!
    - Soeee (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: 30 september 2013 Zwanger van een: Jongen/Meisje
    - Selina89 (23 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: ? datum Zwanger van een: Jongen/Meisje
    - Prinsessa (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: 21 oktober 2013 Zwanger van een: Jongen/Meisje
    - Women90 (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: ? datum Zwanger van een: Jongen/Meisje
    - Merel123 (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: ? datum Zwanger van een: Jongen/Meisje/Verrassing

    Afspraken - Controles en echo's ♥
    - Soeee: 15 april - Echo geslachtsbepaling
    - Prinsessa: 19 april - Termijnecho
    - o0Mrkk0o: 20 april - 3D echo
    - Prinsessa: 2 mei - Echo geslachtsbepaling
    - Soeee: 8 mei - 20 weken echo

    Bevallen ♥
    -
    -
    -

    -------------------------------------------------------------

    Soe, heb het voor je aangepast!

    Mrkk, ook voor jou heb ik het aangepast :)
     
  2. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Zo, lijstje is gemaakt :D Als jullie de ontbrekende informatie doorgeven kan ik het erbij zetten meiden!
     
  3. soeee

    soeee Niet meer actief

    Uitgerekend op 30 september
    8 mei 20-weken echo! :) Mooi lijstje :D
     
  4. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Aaah irritant is dat hé :p

    Mijn vriend is Turks, haha zullen dus wel enige overeenkomsten zijn met jouw vriend denk ik. En wat super dat je vriend lekker bij jou komt wonen! Heb jij een eigen huisje of woon je nog bij je ouders? En is het dan de bedoeling direct samen te gaan wonen? Zijn moeder woont ook in Tunesië begrijp ik? Hoe reageerde zijn familie op de zwangerschap? Ik kan me voorstellen dat het lastig is maar gelukkig kan je uitkijken naar de tijd dat jullie heerlijk samen zijn met z'n drietjes!

    Haha, daar heb je inderdaad wel positiebroeken voor nodig ja met dat prachtige buikje van je!

    Wat goed van je dat je lekker aan het studeren bent tijdens je zwangerschap. Zal inderdaad af en toe zwaar zijn maar je kan het meis! :D Komt helemaal goed. Heb je veel steun vanuit je omgeving? Succes met de tentamenweken, druk aan het leren dus?

    Ik werk vanuit huis. Ideaal te combineren met een kindje straks! Alhoewel ik wel voor een aantal dagen in de week opvang nodig heb aangezien ik bang ben dat ik anders helemaal niet meer aan werken toe kom ;)

    Uiteraard! Welkom hier :D Leuk dat je ook mee komt kletsen.

    Heel spannend dat jullie het een verrassing laten tot het einde ;) Ben wel benieuwd naar jullie kamertje straks. Lijkt me voor mijn gevoel toch lastiger een unisex kamertje in te richten haha maar dat zal wel tussen m'n oren zitten hoor.

    Ben onwijs benieuwd naar je buik! En wat naar dat je zoveel last hebt. Lijkt me erg zwaar! Werk je nog wel?

    Hier scheen het zonnetje vanochtend maar het is nu al een tijdje bewolkt. Lente, oh lente waar blijf je? :D

    Dat was ik inderdaad haha! Leuk dat je hier komt mee praten.

    Ook jonge ouders dus. Hier ook :D De rest van de dames, is jullie vriend wat ouder dan jullie of rond dezelfde leeftijd?

    Haha gelukkig voor jou komen de meeste kindjes niet op de uitgerekende datum, maar zo'n dag kan alleen maar geluk brengen :D Zelfs op vrijdag de 13de!

    Ik zou het onwijs graag willen weten! Ik zou niet kunnen wachten tot de bevalling, niet alleen door de nieuwsgierigheid maar ook vanuit praktisch oogpunt ;) Aankoopjes enzo.

    Je bent van harte welkom! :D Gefeliciteerd met de zwangerschap! Al vol op last van kwaaltjes?
     
  5. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Dankjewel! :D Heb het voor je erbij gezet.
     
  6. o0Mrkk0o

    o0Mrkk0o Niet meer actief

    Ik ben uitgerekend op 28 juli
    20 april hebben we een 3d echo

    Ik ga ook weer snel aan de studie, vanavond of morgen kan ik weer wat langer reageren!! Wat een mooi lijstje zo zeg!!!

    X
     
  7. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Het staat erbij.

    Succes met studeren vandaag en we zien je snel weer terug :)

    Dankjewel trouwens, erg lief!
     
  8. soeee

    soeee Niet meer actief

    Prinsessa: Ja er zullen misschien wel wat overeenkomsten zijn. Al moet ik zeggen dat mijn vriend wel ongelooflijk westers is, voor iemand die zijn hele leven daar heeft gewoond! Ik woon nog bij mijn moeder. We starten hier ook alles op, totdat mijn vriend tegen die tijd hier een vaste baan heeft en we alles op de rit hebben qua combi studie + beebje. Dan gaan we lekker op zoek naar iets voor onszelf :) Zijn moeder woont inderdaad in Tunesië. Zo'n 35 jaar geleden daarheen verhuisd. Zijn familie reageerde allemaal super enthousiast en lief, gelukkig maar :) Kan soms toch wat terughoudend zijn met de Arabische cultuur (dus aan zijn vaders kant). En bij jouw vriend? Wonen jullie al wel samen?

    Vind het soms wel lastig hoor, dat ik een buikje begin te krijgen. Dan zie ik allemaal leuke kleren en denk ik: hmm, laat maar, pas ik straks toch allemaal niet meer :( Haha! Maarja, het hoord erbij hè!

    Ja als de kleine er is dan ga ik een aangepast traject volgen, dus hopelijk lukt het me om gewoon te blijven studeren. Ik heb gelukkig heel veel steun uit m'n omgeving, dus dat is super fijn allemaal :D Thanks, ja druk aan het leren, morgen m'n eerste tentamen. Ben blij als we twee weken verder zijn, kan ik weer een beetje opgelucht ademhalen. Daarna begint mijn stageperiode. Moet ik 4 dagen per week stage lopen. Baal wel een beetje, want eigenlijk moeten we stage lopen in de GGZ (geestelijke gezondheidszorg) en dit is ook echt de richting die ik op wil. Maar er waren te weinig stageplaatsen, dus sommigen hebben helemaal geen plek, dus mag eigenlijk alsnog niet klagen. Moet stage lopen bij een wooncomplex voor oude mensen met een lichamelijke beperking. Hoop dat ik geen zware lichamelijke taken krijg, want dat heb ik bij het stagebureau al aangegeven dat ik dat niet echt van plan ben. Heb vrijdag kennismaking, dus dan kan ik gewoon vragen wat mijn taken zullen zijn, heb er ook een beetje een vertekend beeld van denk ik ;) Hopelijk krijg ik ook stagevergoeding, zou wel goed uitkomen met een beebje op komst!

    Ah lekker dat je vanuit huis werkt, wat voor werk doe je? Ja dat denk ik ook hoor, dat je met een kleintje thuis niet veel meer aan werken toe komt! :) Zo, is een beetje een lang berichtje geworden geloof ik, dus je hebt veel te lezen haha. Sorry!
     
  9. soeee

    soeee Niet meer actief

    Wat voor studie doe je? :) Succes met studeren!
     
  10. selina89

    selina89 Bekend lid

    5 sep 2012
    982
    2
    18
    gastouder
    Utrechtse heuvelrug
    Jeetje even niet geweest en moest weer ff bijlezen...
    Ik heb gelukkig ook bijna geen last van kwaaltjes gehad wel sneller moe maar overgeven en misselijk is nog op geen 2 handen te tellen!
    Wauw knap hoor een studie en zwanger lijkt me erg pittig.

    Mijn vriend is indd wel wat ouder die is vorige week 30 geworden maar voelt zich nog erg jong haha.. en ik word dan in juni 24.
    Wij zijn trouwens 18 oktober uitgerekend en willen het wel weten ben veel ste nieuwgierig:) maar vertellen het de rest nog niet hoor!
    Wat een mooi buikje trouwens soeee zover is die bij mij nog niet maar al wel aanwezig hoor kan gelukkig nog wel me eigen kleding aan maar zal wel niet lang meer duren:(

    Hier schijnt de zon nog steeds echt heerlijk in de zon ben net met me hondje even lekker naar het water geweest!
    Ik ben trouwens gastouder thuis dus ben voor die kleine ook lekker thuis!!
    Nou nog ff genieten van de zondag het is zo weer voorbij helaas:(
     
  11. Maira11

    Maira11 Niet meer actief

    Hey meiden
    Ik wil ook graag mee kletsen. Mijn vriend en ik zijn beide 22, ben in november bevallen van ons zoontje na een zwangerschap van 23 weken, helaas is hij overleden doordat hij te vroeg geboren werd door een virus. Was gelukkig weer erg snel zwanger, en ben alweer 14 weekjes zwanger!

    Ik wil ook heeeel graag weten wat het word, maar heb geen geslachtsbepaling. Dus nog even 6 weekjes geduld hebben!
     
  12. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Is jouw vriend gelovig of niet? Fijn dat je nu nog lekker bij je moeder woont :) En ik neem aan dat zij je dan ook wel wil helpen met de nodige dingen natuurlijk? En super dat zijn familie ook zo blij is! Dat is toch een meevaller inderdaad haha. Wij woonde samen in Den Haag, maar ik woon nu sinds kort tijdelijk bij mijn moeder omdat we heel druk opzoek zijn naar een nieuw huisje. In ons oude huis liep het contract toevallig af dus een ideale kans om weg te gaan, wat we toch al van plan waren. Wij waren eigenlijk nog niet bewust bezig met zwanger worden, we wilde wachten met zwanger worden totdat we verhuisd waren. Maar goed, toen was ik opeens zwanger :p Ben wel bang dat we nu geen geschikt huis vinden maar dat zijn van die stress momentjes..

    Haha, het hoort er inderdaad bij! En je hebt ook leuke zwangerschapskleding. Heb je hier wel eens gekeken?:

    Maternity clothing | Maternity & pregnancy clothes | ASOS

    Maternity - Clothing - Topshop Europe

    Even druk druk druk voor jou dus! Fijn als dat straks allemaal weer achter de rug is. En daarna dus stage lopen! Leuk :) En inderdaad, even goed opletten met wat je allemaal wel en niet kan doen tijdens de zwangerschap maar ik denk dat je lichaam ook gauw genoeg aangeeft wanneer het even genoeg is. Stagevergoeding lijkt me inderdaad zeer welkom haha :D Krijg je nu alleen studiefinanciering? Wanneer ga je eigenlijk met zwangerschapsverlof?

    Ik heb een administratieve baan nu, freelance voor het bedrijf van de vader van een goede vriendin. Erg veel geluk mee gehad dat ik dat lekker vanuit huis kan doen en dat ik mijn eigen tijd kan indelen. Haha en lange berichtjes vind ik helemaal niet erg hoor :D Juist leuk!

    Fijn dat jij ook geen last hebt gehad van de misselijkheid. Je leest soms toch horrorverhalen.. brrr! Blij dat wij dat kunnen overslaan ;)

    Leuk! En helemaal klaar voor een kindje samen, hihi binnenkort een gezinnetje van 3. Ik ga het trouwens aanpassen op de lijst voor je. Wil jij trouwens ook eerder een geslachtsbepaling laten doen of wacht je tot de 20 weken echo?

    En wat handig dat je straks lekker thuis kan zijn voor jullie kindje. Heb je nu veel kinderen als gastouder?
     
  13. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Ja!! Leuk dat je hier komt mee praten :D:D

    We kennen elkaar natuurlijk al dus ik vind het alleen maar leuk dat ik je hier ook spreek. En je weet ook hoe blij ik voor je ben dat je weer zwanger bent!

    Ik ga je even op de lijst erbij zetten alleen ik moet even je uitgerekende datum haha, laatste keer was het volgens mij 8 oktober maar je bent vooruit gezet toch?
     
  14. soeee

    soeee Niet meer actief

    Selina: Haha ja het gaat snel met de berichtjes, kletskousjes hier :D Fijn dat je gelukkig ook bijna geen last hebt van kwaaltjes. Die vermoeidheid is een algemeen iets denk ik. Al hoop ik dat het wel minder gaat worden nog. Maar dat zal wel niet. Thanks, ja het is ook wel pittig hoor, zeker als je ogen dichtvallen tijdens het zoveelste hoorcollege of tijdens het leren. Zodra het kan doe ik ook ff een middagdutje, als ik bijtijds thuis ben bijvoorbeeld.

    Mijn vriend is ook wat ouder. Ik ben nu nog 21 en hij 27. Zijn 22 en 28 als ons beebje komt :)

    Dank je, ben zelf ook wel een beetje trots op m'n buikje, hihi. Nu begint het er ook zwanger uit te zien. En niet meer alsof ik gewoon vet geworden ben, haha. In die periode heb ik er een lange sjaal overheen gedragen. Ook omdat ik het nog wel verborgen wilde houden voor wat mensen, maar nu mag iedereen het weten :D

    Wat leuk dat je gastouder bent! Dan kun je je kleintje lekker thuis houden, fijn joh :)

    Maira: Welkom hier en gefeliciteerd met jullie zwangerschap :) Jeetje, wat heftig zeg wat jullie al hebben meegemaakt. Lijkt me echt zo erg. Lukt het een beetje met het een plekje geven? Wel fijn dat je gauw weer zwanger was!
     
  15. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Bekijk bijlage 317172
    Zwanger ♥
    - Polkadotjes (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: ? datum Zwanger van een: Meisje!
    - o0Mrkk0o (23 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: 28 juli 2013 Zwanger van een: Verrassing!
    - Soeee (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: 30 september 2013 Zwanger van een: Jongen/Meisje
    - Maira11 (22 jaar) Tweede kindje Uitgerekend op: 5 oktober 2013 Zwanger van een: Jongen/Meisje
    - Selina89 (23 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: 18 oktober 2013 Zwanger van een: Jongen/Meisje
    - Prinsessa (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: 21 oktober 2013 Zwanger van een: Jongen/Meisje
    - Women90 (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: ? datum Zwanger van een: Jongen/Meisje
    - Merel123 (22 jaar) Eerste kindje Uitgerekend op: ? datum Zwanger van een: Jongen/Meisje/Verrassing

    Afspraken - Controles en echo's ♥
    - Soeee: 15 april - Echo geslachtsbepaling
    - Prinsessa: 19 april - Termijnecho
    - o0Mrkk0o: 20 april - 3D echo
    - Prinsessa: 2 mei - Echo geslachtsbepaling
    - Soeee: 8 mei - 20 weken echo

    Bevallen ♥
    -
    -
    -

    -------------------------------------------------------------

    Selina ik heb je uitgerekende datum toegevoegd :) Zijn er voor jou nog afspraken die op de lijst kunnen?

    Maira, ik heb jou er ook alvast opgezet. Volgens mij 5 oktober dan toch?
     
  16. soeee

    soeee Niet meer actief

    Weet niet of je het echt gelovig mag noemen. Hij gelooft wel in iets, maar in wat precies weet hij niet. Hij is niet praktiserend, laat ik het zo noemen. Hij drinkt ook gewoon alcohol enzo en leeft verder niet volgens de regels van de islam. En jouw vriend? Ja m'n mams kan in het begin ook nog ff bijspringen als het nodig is, dat is wel een fijne gedachte. Heb een erg goede band met mijn moeder en tussen mijn vriend en mijn moeder klikt het ook super, dat dat is allemaal erg prettig :D

    Ja snap dat je dan ff de stress hebt van het vinden van een huisje, maar dat zal allemaal vast wel goed komen :)

    Nee op die sites heb ik nog niet gekeken, zal straks eens kijken, bedankt voor de tip!

    Ik krijg nu studiefinanciering en wezenpensioen (volgende week maandag is mijn paps 1,5 jaar geleden plotseling overleden, dus daar krijg ik pensioen van). Heb gelukkig volledig aanvullend en als de beeb er straks is heb ik recht op iets meer dan 500 euro extra, als partnertoeslag. Dat krijg ik dan ook van de DUO omdat wij zorg dragen voor een kindje. Dus dat is wel fijn.

    Ik krijg geloof ik 17 juli vakantie en ben 30 september uitgerekend, dus zit mooi voor die tijd al lekker thuis :D Luxe hè. En dan sla ik waarschijnlijk de eerste en tweede periode over, ivm zwangerschapsverlof. Eén periode is tekort, omdat ik midden in de eerste periode beval, en twee is een beetje lang (periode is 10 weken). Maar aangezien het niet handig is om midden in een periode binnen te stappen, denk ik dat ik de eerste twee periodes verlof heb. Maar dat wordt allemaal nog goed besproken :)

    Klinkt leuk, je baan! Heb je inderdaad geluk mee gehad! En voor hoeveel uur doe je dat? :D
     
  17. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Mijn vriend is wel gelovig en wij willen ons kindje ook in grote lijnen islamitisch opvoeden. Super fijn dat je dan inderdaad als het nodig is kan terug vallen op je moeder. En dat je dan zo'n goede band hebt is natuurlijk helemaal prettig. Was je moeder blij met het grote nieuws? :D Wist ze dat jullie bezig waren voor een kindje?

    Wow jeetje, wat verschrikkelijk van je vader zeg. Ook nog kort geleden.. bah. Zulke dingen zijn niet te bevatten :( Dikke knuffel!

    Gelukkig is dat goed geregeld qua inkomsten. En dan is het natuurlijk ook echt heel handig dat je rustig vanuit je moeders huis kan opstarten en als alles dan op de rit is lekker opzoek naar een eigen plekje voor jullie met z'n drietjes.

    Heerlijk :D Haha lekker van genieten hoor! En het is wel echt ideaal als je even de tijd hebt om samen met je kindje te zijn in het begin.. wennen aan elkaar natuurlijk en aan het leven als mama :)

    Ook dat kan ik zelf indelen. Officieel voor 24 uur maar meer is altijd goed. Dus als ik eens wat extra's nodig heb dan is dat altijd makkelijk verdient.
     
  18. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Ik ben morgen 12 weken! Echt een mijlpaal voor mijn gevoel.. en de tijd gaat ook zo hard vind ik. Al klinkt oktober nog zo ver weg. De baby is nu volgens mijn banner zo groot als een limoen en ik vind het opeens zo groot klinken haha. Vorige week was het nog een aardbei :D

    Hebben jullie trouwens al dingen gekocht of wachten jullie er liever nog even mee? De dames die al wat verder zijn natuurlijk wel neem ik aan.

    En hebben jullie al nagedacht over een wandelwagen?
     
  19. soeee

    soeee Niet meer actief

    Wij willen ons kindje wel meertalig opvoeden. Waarschijnlijk drietalig: Nederlands, Frans en Arabisch. En dan komt Arabisch wel wat op de achtergrond. Maar Frans is wel belangrijk, aangezien dat de tweede taal is in Tunesië.

    Ja vind het ook nog steeds heel moeilijk zonder m'n vader. M'n ouders waren gescheiden, maar ik was wel echt een papa's kindje. Zeker nu ik zwanger ben mis ik hem nog meer. Dit is echt iets wat ik zo graag met hem had willen delen :(

    Ja gelukkig is het qua inkomsten wel prettig zo. Al heb ik natuurlijk veel liever m'n pappie! Maar die krijg ik toch niet meer terug, dus dan maar zoveel mogelijk geld :)

    Ben ook heel benieuwd hoe we het straks gaan hebben als gezinnetje. Er verandert natuurlijk toch wel het een en ander, ook binnen je relatie.

    Fijn dat je ook zelf je tijd kunt indelen. Soms zou ik wel willen dat ik nu gewoon zou werken in plaats van studeren hoor. Maarja, alles voor ons kindje :D

    En super leuk dat je morgen 12 weken bent, dat was voor mij ook echt een mijlpaal! Weet iedereen uit je omgeving het al? Ik heb het een paar dagen terug op facebook gegooid. Iedereen aan wie ik het persoonlijk wilde vertellen wist het, dus het mocht er nu wel eens van komen. Had 101 likes en 86 reacties, echt WOW! Haha. En ook echt allemaal super lieve reacties :)

    Wij hebben al wel wat spulletjes gehaald. Bedje hebben we al. Maar gaan pas echt aan het kamertje beginnen als we weten wat het wordt. We doen het beetje bij beetje, anders zit je al zo lang met een klaar kamertje waar nog niets in ligt, hihi. Had een kinderwagen op marktplaats gekocht voor 20 euro. Ik dacht: zooo, goedkoop! Alles erop en eraan. Maar ga hem toch maar weer weg doen. Hij is al 12 jaar oud en vind hem toch wel een klein beetje oudbollig. Van m'n schoonmoeder mogen we ook iets duurders uitzoeken voor de beeb, dus wordt het een kinderwagen :)

    Verder hebben we al wel wat kleertjes, maar dan meer van die snoezige dingen zoals een pak met van die berenoortjes eraan, mutsje, sokjes en een knuffeltje. Kan niet wachten tot we gericht kunnen gaan shoppen :D En jullie, hebben jullie al dingetjes gekocht?

    Aan alle dames: Willen jullie borstvoeding gaan geven of flesvoeding? Ik ga als alles goed gaat gewoon lekker borstvoeding geven :)
     
  20. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Super! Wij willen ons kindje tweetalig opvoeden. Mijn vriend en zijn familie zal dan Turks tegen ons kindje praten en ik en mijn familie Nederlands. Lijkt me ook echt een verrijking voor het kind.

    Het lijkt me vreselijk wat jij hebt moeten meemaken. Niet voor te stellen voor iemand die er niet mee in aanraking is gekomen. Deze geweldige gebeurtenis had je natuurlijk zo graag met hem willen delen.. een lichtpuntje is dat hij altijd bij je is, daar ben ik van overtuigd. Toch een trotse opa!!

    Inderdaad, het is toch prettig dat je straks ook mooie baby spulletjes kan kopen. Dan is elke euro mooi meegenomen.. Natuurlijk is de reden echt verschrikkelijk verdrietig :(

    Klopt, denk dat er inderdaad veel veranderd. Mijn vriend moet nog heel erg wennen aan het idee dat hij vader wordt. We hebben er gister een heel goed gesprek over gehad en hij heeft ook uitgesproken al van het kindje te houden maar hij vind het nog erg spannend en soms ook wel een beetje eng haha.

    Wauw haha dat zijn een hoop reacties! Echt heel erg leuk dat iedereen zo blij is :D Lijkt me toch dat dat je een goed gevoel moet geven. Ik heb het nog niet met de hele wereld gedeeld haha, wel wat familie maar nog zeker niet iedereen. Ik wil dat eigenlijk na de termijnecho pas doen..

    Als ik het goed begrijp hebben jullie bij je moeder thuis dus ook een kamertje voor de baby over? Heel erg fijn! Ben ook benieuwd naar het ledikantje. En haha, klopt hoor. Ik wil daar ook nog even mee wachten. Heb nog vrijwel niks gekocht. Ja, een berenpakje van de H&M :p haha denk je dat je wel weet welke ik bedoel? En een speentje met 'Papa is the best' en verder kreeg ik van de verloskundige een schattig koffertje met een flesje en knuffeltje.

    Ach dan is €20 gelukkig ook niet iets waarvoor je het hoeft te laten haha. Heb je al wel een beetje gekeken welke wandelwagen je wel mooi vind? En heel lief dat je die van je schoonmoeder krijgt joh!

    Hier zei mijn oma al dat ik zelf geen grote aankopen mag doen haha "Want, je krijgt ook cadeautjes van omaaaa" haha :D Heel lief! En mijn ouders willen graag de wandelwagen cadeau doen, mijn schoonouders willen graag het kamertje betalen. Mijn tante had het vandaag er al over dat we samen een mooie wieg gaan uitzoeken.. dus mijn kleintje wordt nu al ontzettend verwend! Bofkontje ;)

    Leuk dat jullie al wat kleertjes hebben! Ik kan niet wachten om lekker te gaan shoppen! Lijkt me heeeeerlijk! :D

    Ik wil trouwens graag borstvoeding geven. Lijkt me zo bijzonder!
     

Deel Deze Pagina