Botox, de oplossing voor overmatig zweten!

Discussie in 'De lounge' gestart door Loesie1982, 8 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Hallo Allemaal,

    Ik wilde dit even met jullie delen, want als ik het eerder had geweten, had me dit een hoop ellende bespaard!

    Al vanaf mijn pubertijd heb ik last van overmatig zweten en dan bij de oksels. Ook al was het -10, ik had al behoorlijke zweetplekken als de dag nog maar net begonnen was.
    Er was geen inspanning voor nodig, of stress oid...het was er gewoon.
    Heel vervelend, ik moest namelijk steeds mijn kleding er op aanpassen. Donkere kleding, zodat niemand het kon zien. En als het dan toch een keer te zien was, armen angstvallig omlaag houden!

    Tot dat ik op rtl 4, ik en mijn lijf zag. Daar kijk ik nooit naar normaal, maar bleef even hangen tijdens het zappen. En daar was een vrouw die daar last van had...ze werd doorgestuurd naar en dermatoloog en die gaf haar botoxinjecties in de oksels. En toen was het over!!!
    (voor minimaal 4, maximaal 9 maand, daarna kom je weer)

    Ik gelijk de volgende dag de verzekering gebeld en het zit in de basisverzekering. Ik moest al naar de huisarts voor iets anders en gelijk een verwijsbrief gevraagd. Geen probleem.

    Eerst een intakegesprek gehad bij de dermatoloog en daarna een vervolgafspraak (3 weken later) voor de injecties. En afgelopen vrijdag heb ik ze dus gehad. Het stelde niks voor, 2 minuten per oksel en hij gaf de prikjes vlug achter elkaar. Soms pijnlijk, soms voelde je niks...

    En...het is gewoon weg...ik zweet niet meer! HEERLIJK!!!! Het is niet gevaarlijk oid, ze worden gewoon lam gelegd, dus het is niet zo dat het zweet er niet uit kan ofzo.

    Ben zo blij dat ik van dit probleem verlost ben, dat ik het graag met jullie wilde delen. Want zoals ik zei, als ik het eerder had geweten, had ik het veel eerder gedaan!:D

    Ik hoop dat sommige van jullie wat aan mijn verhaal hebben!
    En als er vragen zijn, dan hoor ik het wel;)!

    Liefs Loesie
     
  2. knutselkitty

    knutselkitty Fanatiek lid

    30 jan 2013
    2.026
    66
    48
    Vrouw
    Sprookjesbos
    Mijn broertje heeft al jaren last van zweetvoeten, en zit ook in dit proces nu, ja proces, hij moest eerst nog paar maanden in voetenbadjes testen, 3x per dag.. Toch botox geworden, helaas... Werkte t niet bij hem.. Dus niet altijd succesverhaal.

    @ts gefeliciteerd met je overwinning! :)
     
  3. judithvdc

    judithvdc Bekend lid

    1 dec 2010
    836
    0
    0
    Gelderland
    En heb je het helemaal vergoed gekregen?
     
  4. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Mijn vriendin laat het elk half jaar doen, en die zweert er ook bij.
    Die kan niet meer zonder.
     
  5. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.593
    0
    0
    NULL
    NULL
    word dit volledig vergoed?
    Ik moet dus ook altijd op letten met wat voor kleding ik koop.
    Shirten met lange mouwen bijv katoen kan ik niet aan binnen 5 minuten een natte oksel plek die super groot is en extreem zichtbaar.

    in de zomer altijd shirts en jurkjes zonder mouwtjes want ook daar giga okselzweet vlekken anders.

    Waar heb je het laten doen? en waar ben je verzekerd als ik vragen mag?
     
  6. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Wordt volledig vergoed. Zit in je basispakket.
    (je moet alleen even vragen naar eigen risico. Ik ben daar altijd al door, dus voor mij maakte dat niet zoveel uit. Weet niet hoe dat zit)

    Ben verzekerd bij FBTO, maar hoorde van de arts dat het in het ziekenhuispotje zit, dus overal vergoed wordt.

    Ik heb het in Deventer laten doen. Heb naar het ziekenhuis gebeld, naar afdeling dermatologie en gevraagd of er een arts was die dat kon! Ja dus!:D
     
  7. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.593
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt, ga zo gelijk me zorgverzeraar bellen.
    Ik loop al vanaf met pubertijd ermee en in de zomer shirjtes zonder mouwen zie je gewoon de druppels zweet naar beneden vallen. Echt zo vervelend.

    Nu in de winter zweet ik nog hoe koud het ook is. Koudzweet noem ik het altijd pfff....

    Bedankt voor je topic, ik hoop dat het mij ook gaat lukken.
     
  8. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.500
    36.455
    113
    Ik wist het idd, heb me er ook in verdiept, maar ik kan het ook onder controle houden met odorex, dus daar doe ik het voorlopig mee. Maar wat superfijn dat je er nu vanaf bent, ik weet hoe vervelend het kan zijn!
     
  9. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Dit was dus ook mijn doel!:D

    Laat je nog even weten hoe het verder gaat?
     
  10. chila

    chila Niet meer actief

    Een vraagje: is het niet zo dat je dan op een andere plek gaat zweten? Heb ik eens iemand horen zeggen
     
  11. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.593
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja laat het zeker weten, wacht even tot de jongste op bed lig dat ik rustig kan bellen. heb het vorig jaar willen doen maar toen las ik overal dat het niet vergoed werd. En nu ik dit lees heb ik een :D big smile op me gezicht en duim heel hard dat het hier ook kan. Heb van de huisarts zelfs jaar terug iets van soort alcohol gehad om te proberen daar werd het zelfs erger van.

    Ik ga echt zo duimen.... Lijkt me zo lekker weer eens een shirtje met mouwen aan te kunnen ipv vesten oid erover
     
  12. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Ja, die heb ik ook gehad, haha! En zeer, na het scheren, kwam ik achter!!!:D:D En dat hielp bij mij ook niet. Vandaar dat ik dit dus ben gaan doen.

    Het werd idd eerst niet vergoed, maar arts zei ook dat hij blij was dat het nu wel vergoed werd en dat hij hoopte dat het een snikhete zomer werd! haha!
     
  13. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Hier nog niet...
    Maar ze leggen ze lam he, dus het is niet dat het zweet er niet uit kan en daardoor maar op andere plekken er uit gaat. Maar de klieren doen gewoon niks meer.
     
  14. p1982

    p1982 Niet meer actief

    hoevaak moet je dit per jaar nog?en van wie verwijzing nodig?
     
  15. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.593
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo heb gebeld. Kost me wel me eigen risico maar dat vind ik totaal geen probleem. Heb inderdaad een doorverwijsbrief nodig en nu hopen dat ik die krijg. Ik duim echt zo erg hiervoor!

    *droom nu al dat ik eindelijk leukere kleding aan kan trekken*
     
  16. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Ik ga aan het eind van het jaar nog een keer...anders ben ik in januari alweer meteen eigen risico kwijt en dan zit ik toch op 8 maand ongeveer.

    Het werkt 4 tot 9 maand.

    Je hebt een verwijzing nodig van je huisarts.
     
  17. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Spannend!!!! Meteen bellen, omdat je die alcohol ook hebt gehad is misschien onderzoek niet meer nodig. Huisarts heeft bij mij alleen verhaal aangehoord en meteen gezegd dat ik een brief kreeg. Geen onderzoek meer.
     
  18. marieke3

    marieke3 Fanatiek lid

    11 dec 2009
    1.785
    0
    0
    purmerend
    Ik ben laatst naar de dermatoloog geweest voor botox onder mijn oksels maar hij zei dat het niet meer vergoed werd? Ik heb het jaren terug ook al een keer gehad maar het werkte maar een week of 6 helaas.
    Ik ga toch maar eens bellen als ik dat zo lees ;)
     
  19. lolaatje1

    lolaatje1 Actief lid

    5 jun 2011
    145
    1
    18
    Dat is wel vreemd hoor, want ik krijg het nu al jaren en het is tot nu toe altijd vergoed.

    Ikzelf ga naar de Mauritskliniek in Den Haag. De eerste afspraak was bij de dermataloog zelf en een week later kon ik terecht voor mijn eerste botox behandeling.

    Mijn zusje heeft ook erg veel last van overmatig transpireren en die is ook geweest. Toevallig was het een rustige dag en kon ze na de dermataloog gelijk door voor de botox.

    Het is trouwens niet dat je helemaal niet meer zweet. Alleen niet meer overmatig, dus gewoon als een 'normaal' persoon. Je moet ook gewoon deodorant blijven gebruiken.
     
  20. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    kan dit ook gedaan worden op je voorhoofd, onder de ogen etc? zonder dat je een emotieloos gezicht krijgt?...

    bij mij is het echt mn gezicht altijd als het warm is.. loopt er gewoon met dikke druppels af continu !! durf bijna niet naar buiten in de zomer..
     

Deel Deze Pagina