Wat lijkt het mij leuk om tweeling te krijgen

Discussion in 'Zwanger worden' started by Kuukske, Apr 8, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kuukske

    Kuukske Bekend lid

    Nov 26, 2012
    661
    10
    18
    Hoi dames ik wilde enkel even dit met jullie delen: ik zou het zo leuk vinden om een tweeling te krijgen!! Niemand die het echt begrijpt als ik ze dat vertel. Maakt me niet uit dat het druk wordt en dat een tweeling als eerste keer moeder extra zwaar is. Ik zou het echt heel leuk vinden. Nou dat wilde ik ff kwijt :D maar je hebt het niet voor het zeggen he eerst maar zwanger worden ;)
     
  2. Heb ik ook ;)
     
  3. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Ik zou (al ga ik geen eisen stellen natuurlijk) het leuker vinden om twee kindjes apart te krijgen. Dit omdat wij maar twee kinderen willen en dat zou dus betekenen dat mijn eerste zwangerschap ook de laatste zou zijn..

    Maar heb wel een vergrote kans op meerlingen met Clomid.
     
  4. bereke

    bereke Niet meer actief

    Is het ook :).

    En wie weet he... Er is een kans dat het je ook overkomt.
     
  5. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    Aug 22, 2012
    1,361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha grappig! Ik zit hier echt te duimen dat het er gewoon eentje is ;) hou er net zoveel van als t er wel twee zijn natuurlijk maar hier geld t zelfde als tempusfugit. Pus dat het me idd wel echt super druk lijkt! Haha ieder zn voorkeur zo zie je maar weer :D
     
  6. Kris81

    Kris81 Fanatiek lid

    Mar 14, 2013
    3,418
    378
    83
    Female
    Het verre Oosten ;)
    Haha, als het zo is, dan is het zo maar.... Moet er niet aan denken ;).
     
  7. Kuukske

    Kuukske Bekend lid

    Nov 26, 2012
    661
    10
    18
    Haha grappig de verschillende meningen te lezen! @tempusfugit hoe weet je zo zeker dat je twee kinderen wilt?
     
  8. Kuukske

    Kuukske Bekend lid

    Nov 26, 2012
    661
    10
    18
    Maar jij bent wel zwanger van 1? In ieder geval gefeliciteerd!!:D
     
  9. Anja1977

    Anja1977 Fanatiek lid

    Feb 22, 2013
    2,654
    1
    0
    NULL
    NULL
    In mijn familie zitten veel tweelingen en zelfs een drieling. Maar klopt het dat de kans op een meerling bij de man in de familie moet zitten?Het lijkt mij ook erg leuk hoor! 😀
     
  10. Kuukske

    Kuukske Bekend lid

    Nov 26, 2012
    661
    10
    18
    Ik heb gehoord dat een twee-eiige in de familie zit en dus bij de vrouw komt en dat een-eiige tweeling een toevalligheid is bij de celdeling. Voor de dames die ook een tweeling zouden willen: zouden jullie dan een twee- of liever een een-eiige tweeling willen? Of maakt het niet zoveel uit?
     
  11. sadieraven

    sadieraven Fanatiek lid

    Aug 2, 2012
    1,613
    19
    38
    Fulltime Mommy en student!
    Amsterdam
    Ik moet er eerlijk gezegd ook niet aan denken, het lijkt mij juist heel leuk om kinderen 2x te zien opgroeien en niet dat je er in1x vanaf bent.
    Maja aan de andere kant, ff 2x zoveel hoofdpijn maar je bent er ook 2x zo snel weer vanaf :p
    Hoop dat je wens uitkomt ;)
     
  12. cyntje78

    cyntje78 VIP lid

    Nov 11, 2008
    6,297
    3
    0
    Genieten van ons ventje!
    Nee, ik zou het niet willen. Zelfs niet als we nog geen kindje hadden.

    In mijn omgeving heb ik teveel zorgen zwangerschappen van 2-lingen meegemaakt. (zeer) vroeg geboorte's, vroege weeën en zelfs iemand die door de vroeggeboorte 1 kindje is verloren.

    Mijn zus is met 33 weken bevallen van een 2-ling. Gelukkig alles goed gegaan maar wel met een zware lange couveusetijd. Het is een 1 eiïge 2ling.
    En ze heeft dus ook maar 1 zwangerschap meegemaakt. Dat vind ze ook heel jammer.... een 2e zwangerschap is nooit meer gelukt.
     
  13. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,833
    19,170
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    #13 tupp, Apr 8, 2013
    Last edited: Apr 8, 2013
    De vorige zwangerschap was een tweeling. Helaas zijn het twee ** geworden. Ik voelde tijdens de eerste weken al dat de zwangerschap anders was. Ik was bang voor een bbz ofzo. Toen bleken het twee baby's te zijn. Ik vond het meteen fantastisch! M'n man konden ze min of meer opvegen, haha. Maar die was er wel snel aan gewend hoor. De vraag 'Passen er nog wel twee maxicosi op de achterbank naast de kinderstoel van de oudste" heeft ons nog het meest bezig gehouden.

    Wat ik wel eng vond, was de verhoogde kans op vroeggeboorte en andere complicaties, zeker omdat het bij ons een ééneiige tweeling met een gedeelde placenta was. Dat maakt een zwangerschap wel minder onbezorgd. Op zich leuk dat ik op een gegeven moment om de week een echo zou krijgen, maar het drukt je ook wel met de neus op de feiten.

    Maar goed, het is bij ons allemaal niet zo ver gekomen. Na twee perfecte echo's bleek bij de 12-weken echo dat de vruchtjes gestopt waren met groeien en de hartjes niet meer klopten.

    ----

    Edit: overigens waren er bij ons ook best een paar mensen die er negatief op reageerden in de zin van "jij liever dan ik" of "gelukkig heb ik dat niet" Het absolute dieptepunt was een man van een collega van mij die tegen haar zei "Als jij zwanger zou zijn van een tweeling, zou ik er echt één weg willen laten halen."
     
  14. Op de eerste echo was er in elk geval maar 1 te zien, maar dat zegt nog niks natuurlijk. Vaak zien ze de tweede pas bij een latere echo... Maar ik ga er vanuit dat het er eentje is...

    Wat dacht je hiervan dan: Lachende Baby's, Laughing baby's [020Mechelen] - YouTube :D
     
  15. Fietwordtmama

    Fietwordtmama Niet meer actief

    Haha. Dat zou juist mijn reden zijn om er liever twee tegelijk te krijgen. Ik vond zwanger zijn verschrikkelijk. Als ik kon kiezen dan zou ik er liefst in een keer vanaf geweest zijn.

    Maar aan de andere kant heb je dan ook maar 1 keer een kraamperiode, peutertijd, voor het eerst naar school en al die andere fases waar ze doorheen gaan. En eerlijk gezegd vond ik 1 peuterpuber wel pittig zat. Dus misschien is het wel beter zo. eerst 1, en nu die naar school gaat pas nummertje twee (ik hoop tenminste dat die snel gaat komen.) Of misschien wordt het wel 2 en 3, want wij gaan ook aan de stimulatie. ;)
     
  16. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    May 10, 2012
    6,606
    57
    48
    Het lijkt me wel leuk:D maar als ik mag kiezen toch liever 1 voor 1 ;)

    Ik heb deze ronde wel 2 gesprongen eitjes gehad, dus ik heb nu wel een vergrote kans op een tweeling ;)
    Nu maar duimen dat er sowieso 1 eitje bevrucht en ingenesteld is :)
     
  17. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    Feb 16, 2011
    2,448
    1
    38
    Dordrecht
    Het leek me eerst wel leuk, maar nu ik weet hoe het is om voor zo'n klein hummeltje te zorgen vind ik één per keer wel genoeg.
     
  18. Lieflief

    Lieflief Fanatiek lid

    Jan 12, 2013
    1,715
    206
    63
    Coördinator/ Teamcoach
    omgeving Zwolle
    Mijn broer heeft een tweeling gekregen, ze zitten nu vol in de peuterpubertijd. Zowel in onze familie aan beide kanten, als in de familie van zijn partner zitten tweelingen. Bij hun is de kans groter dat ze er 2 krijgen dan 1.
    Mede door wat ik bij hun heb gezien hoop ik dat ik er één per keer krijg, ondanks dat er ook wel voordelen zitten aan het hebben van een tweeling. Ze kunnen elkaar heel goed vermaken. Maar ik wil graag 2 kinderen en zou graag 2 keer zwanger willen zijn. Niet dat we het voor het zeggen hebben natuurlijk, maar dat is mijn ideale plaatje.
    Als ik een tweeling mag krijgen, hoop ik op een eeneiige, dit omdat het me altijd heeft gefascineerd om "twee dezelfde" te zien of een twee-eiige in de vorm van jongen-meisje.
     
  19. Kris81

    Kris81 Fanatiek lid

    Mar 14, 2013
    3,418
    378
    83
    Female
    Het verre Oosten ;)
    @Tupp, pff... Die collega van je man mag zich de ogen uit z'n kop schamen zeg. Dat zeg je toch niet.
     
  20. mamavanwilliam

    mamavanwilliam Actief lid

    Jun 15, 2012
    304
    0
    0
    NULL
    goeree-overflakkee
    aaaaaaahhh, nu wil ik er ook vier tegelijk.... :)
     

Share This Page