Grote kinderwens maar nog niet kunnen beginnen.

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Maxellera, 29 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snaud

    Snaud Actief lid

    17 nov 2012
    432
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja daar zie ik idd tegenop. Maar ik plan de stopweek dan wel zo dat ik op een dag ongesteld wordt wanneer ik niets hoef te doen. Heb ooit 1x in college gezeten toen de krampen begonnen, ware hel.
    Gekke is dat ik er niet zo'n last van had voor de pil en met de diana35 (ik zit nu aan de yasmin). Maar ik wil nu ook niet van pil veranderen, heb namelijk ook even aan de microgynon gezeten maar daar werd ik nogal depri van. Gezien ik die ongesteldheid kan uitstellen en het maar een keer of 3 per jaar is, vind ik het wel prima zo. Ben verder namelijk happy met de yasmin, goed effect op mijn huid (net als diana) en geen negatieve invloed op m'n stemming.

    Klinkt inderdaad wel alsof jullie schildpadden het goed voor elkaar hebben :D

    Oh jij moet niet met mijn vriend gaan praten haha; als hij dit zou lezen gaat hij weer smeken ;). Ik vind het echt leuke dieren! Maar het is mij vol zat met de cavia's in onze flat.
    Wel echt goed dat jullie ze uit de opvang hebben gehaald :) maar ook wel heel leuk om straks een kleintje te hebben; kun je daar je moedergevoelens op loslaten ;):p
     
  2. Snaud

    Snaud Actief lid

    17 nov 2012
    432
    0
    16
    NULL
    NULL
    Nou ik ga zo ff wat opruimen en eten koken. Vanavond ga ik de nieuwe Game of Thrones aflevering kijken met m'n vriend :)
    Wil op tijd naar bed. Ben namelijk niet meer gewend om vroeg op te staan en moet woensdag voor die sollicitatie om 04.45 opstaan om er op tijd te zijn! Dus ik wil morgen alvast oefenen met vroeg opstaan :p Ik sta nu meestal rond een uur of 8 of 9 op, terwijl ik eerst vaak zat om half 7 al wakker was...

    Fijne avond meiden!
     
  3. Snaud

    Snaud Actief lid

    17 nov 2012
    432
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik was nog niet offline en ik hoorde dat mijn nicht zwanger is van de tweede! Super leuk! Ze hebben al een zoontje van 1,5 jaar en die mag nu grote broer worden :D
    Ik ben wel een klein beetje jaloers op haar hoor... :);)
     
  4. Amazing

    Amazing Bekend lid

    29 okt 2012
    576
    0
    0
    NULL
    Alphen a/d Rijn
    Good afternoon!

    Net klaar op het werk. :)

    Hoe was jullie dag vandaag? Hebben jullie nog iets leuks gedaan?

    Ik heb zeker genoten van de laatste paar uurtjes van mijn weekend. Ben eerst met mijn vriend naar het park geweest en ben daarna naar de bioscoop geweest met hem en een paar vrienden van ons. Was gezellig! :D
    Het jammere is alleen dat ik nu alweer een berg met huiswerk heb. Ik moet nog 2 werkstukken maken, moet voor een vak nog 6 lessen maken en moet nog een hele hoop leren. En dit moet allemaal voor donderdag of vrijdag af zijn... Ik hoop dat ik het ooit leer. :)

    Ik hoop trouwens inderdaad dat het een fase is, maar ik ben bang dat dit blijvend is. Hij heeft ook zelf aangegeven dat het echt in hem zit en dat het pas sinds een paar maanden echt is losgekomen. Ik kijk wel hoe het loopt.

    Succes trouwens met je sollicitatiegesprek aanstaande woensdag! Het is inderdaad handig om goed voorbereid te zijn. :)
     
  5. Amazing

    Amazing Bekend lid

    29 okt 2012
    576
    0
    0
    NULL
    Alphen a/d Rijn
    Het is inderdaad wel grappig. Ik had totaal niet verwacht dat hij met een naam zou komen. We hebben het weleens gehad over welke namen we nou eigenlijk leuk vinden, maar niet echt serieus of iets ... :D En jullie?
     
  6. Amazing

    Amazing Bekend lid

    29 okt 2012
    576
    0
    0
    NULL
    Alphen a/d Rijn
    Het gevoel dat je klaar bent met je huiswerk is inderdaad lekker. Het is toch weer een last dat (tijdelijk) van je schouders af is. Helaas was mijn huiswerk alleen maar 'af' voor vandaag en moet ik vanaf straks weer hard aan het werk. :)

    Jammer dat er bij jou in de buurt geen leuke zwembaden in de buurt zijn. Het is toch even lekker om te zwemmen! Hier hebben ze helemaal geen zwembaden meer in de buurt. Er was eerst wel een zwembad, maar deze is laatst gesloten. En dat terwijl het er altijd zo druk was. Echt belachelijk!

    Het is trouwens wel jammer dat hij daar niet was aangenomen, aangezien hij er ook een training voor had gedaan. Nu maar hopen dat hij gauw een sollicitatiegesprek te pakken heeft bij Carglass en met goed nieuws thuiskomt. Alle stapjes helpen inderdaad. Ik hoop met je mee! :)

    Een papegaai lijkt me trouwens ook vet cool om als huisdier te hebben. Vooral zo eentje die kan praten... Maar het is inderdaad wel eng om een papegaai te kopen, zonder dat je er ervaring mee hebt. Wie weet waar een papegaai allemaal toe in staat is en wat zo'n beest allemaal nodig heeft. :p

    Ik vind Alicia trouwens wel een schattige naam. Alleen hou ik wel van unieke namen, namen die dus weinig voorkomen en ik vind Alicia toch iets teveel voorkomen. Misschien vinden we er ooit nog een leuke variatie op, als hij hem echt heel leuk vindt. Ik ben trouwens best veel met namen bezig, maar ik ben nog nooit "de" naam tegen gekomen. En geloof me, ik heb al heel wat namen afgespeurd... Ben jij ooit al eens een naam tegengekomen waarvan je dacht: dit zou de naam kunnen zijn? En wat voor namen vind je eigenlijk mooi? :)
     
  7. Amazing

    Amazing Bekend lid

    29 okt 2012
    576
    0
    0
    NULL
    Alphen a/d Rijn
    @ GwoonAn:
    Lekker dat je weekend hebt. Fijn weekend! En heerlijk om samen met je mannetje te zijn, toch? :D
    8 km is inderdaad wel te doen, maar 15 km is net iets te ver om te fietsen. Ik zou het zelf in ieder geval niet doen. :p

    @ Secret Promise:
    Het was inderdaad niet een naam die we hadden besproken! Moest wel lachen om z'n reactie. Ik was toch een beetje bang dat hij het misschien toch te ver vond gaan, maar waarschijnlijk niet dus.

    Hier ben ik trouwens ook niet zo open over mijn kinderwens, omdat ik ook nog gewoon thuis woon. :) Wel heb ik constant rammelende eierstokken, ook vooral wanneer ik aan een zwangerschap denk of als ik zwangere mensen of baby's zie!

    Je hebt trouwens vet veel dieren. Wat gaaf dat je schildpadden en fretten hebt. Een vriendin van mij heeft ook 2 fretten en ze is helemaal gek van ze. Wat doen fretten eigenlijk allemaal? En bijten ze?

    @ Snaud:
    Wat leuk dat je nicht voor de tweede keer zwanger is! :D Ik begrijp best dat je een beetje jaloers bent... Het is zo moeilijk om te moeten wachten! :(
     
  8. Secret Promise

    Secret Promise Fanatiek lid

    19 jul 2012
    2.970
    2.850
    113
    Vrouw
    @Snaud:

    Ja, ik snap precies wat je bedoelt..
    De kans op een tweeling is voor negroïde vrouwen het grootst, daarna voor blanke vrouwen, en voor Aziatische vrouwen is de kans het kleinst..
    Dit is wetenschappelijk bewezen, al begrijp ik persoonlijk zelf niet hoe het precies kan :D De percentages die je noemt kloppen wel ongeveer :) Moet ik erbij zeggen dat voornamelijk twee-eiige tweelingen erfelijk zijn... de een-eiige tweeling (die dus 100% dezelfde DNA delen) die zijn op toeval berust :p Misschien heb je hier wat aan?

    Naw, wat zielig dat je er helemaal van moest huilen! Maar gelukkig ben je er nu gewoon overheen! :) Wees maar lekker trots op je papiertje! :D Hopelijk word je meteen aangenomen :)
    Ja, ik geloof dat ik iets van Master of Science wordt o.i.d. :D Geen idee of dat voor iedereen zo is op de uni?

    Mja, sterker nog.. Mijn vriend woont ook nog thuis ;) Dus ja :D..

    Ja ik zit ook aan de yasmin :) Ben ook tevreden :) Nou, hopelijk als je straks gaat stoppen met de pil, wordt het allemaal wat minder......

    O komt de volgende aflevering alweer uit? Even vragen aan mijn vriend of hij even een link kan sturen ;)

    Succes met vroeg op staan! :D Vind het knap dat je het zelfs gaat oefenen, haha!

    En gefeliciteerd met je nicht, meid! Hartstikke leuk! :D En ik snap je jaloezie.. Zou ik ook hebben ;) Ik weet niet hoe de band met je nichtje is? Maar je kan natuurlijk mét haar mee genieten door samen dingetjes te regelen voor het kindje :)
     
  9. Mirtje87

    Mirtje87 Bekend lid

    1 apr 2013
    638
    0
    16
    Vrouw
    De kans op het krijgen van een tweeling schijnt ook een generatie over te slaan. Mijn oma heeft een tweeling gehad (toevallig mijn moeder) en dan maak ik er ook weer meer kans op.

    Het gaat trouwens ook gewoon vaak goed! :p
     
  10. Secret Promise

    Secret Promise Fanatiek lid

    19 jul 2012
    2.970
    2.850
    113
    Vrouw
    @Amazing:

    Hier een film gekeken, en mijn moeder een beetje geholpen in huis.. Verder niet veel eigenlijk :)
    Haha succes met alles wat je nog moet doen!! :p

    Ik heb overigens al héél vaak over namen nagedacht... voor een meisje heb ik in ieder geval al genoeg namen verzameld ;):p Voor een jongetje heb ik ook wel 1 à 2 namen, maar dat vind ik toch een stuk lastiger, hoor!... :$ Heb echt een hekel aan oerhollandse namen, en hou ook niet van populaire namen. Een beetje van het 'unieke' ook dus ;)

    Fretten zijn heel actieve diertjes :) Ze slapen 4 uurtjes, en zijn vervolgens weer even wakker om lekker te spelen met elkaar en door de kooi rond te rennen, en uiteraard eten, drinken en behoeftes te doen.. en vervolgens gaan ze weer slapen voor 4 uurtjes :D En dat de hele dag door, haha!
    Je moet een fret minstens 2 uur uit de kooi doen op 1 dag.. Ze moeten echt wel even de ruimte krijgen om rond te rennen en te spelen :D En het is echt super leuk om met ze te spelen.. Ze gaan je handen en voeten aanvallen, en vervolgens gaan ze 'dansen' en gekke geluidjes maken :D
    Ja, fretten bijten! Maar ze bijten hun baasje(s) in principe niet.
    Ik vertrouw mijn fretten volledig, en wij laten ze dan ook rustig bij ons gezicht.. Vaak gaan ze dan je voorhoofd en oorlelletje likken :D
    Maar bij vreemden zeg ik altijd dat ze op moeten passen... Fretten hebben namelijk geen handen en voeten om hun wereld goed te kunnen ontdekken... Daar gebruiken zij hun mondje voor ;) Dus dan is het al gauw 'hap'... Maar als ze je eenmaal kennen doen ze dat niet meer:p
     
  11. Secret Promise

    Secret Promise Fanatiek lid

    19 jul 2012
    2.970
    2.850
    113
    Vrouw
    Wat leuk! :D En weet je ook of je moeder deel is van een een-eiige tweeling of een twee-eiige tweeling? En zit het verder ook nog in jullie familie? :)
     
  12. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.092
    82
    48
    NL
    Hoi meiden, het gaat me vandaag niet meer lukken om te reageren dus ik stuur even snel een berichtje :). Vandaag druk bezig geweest met boodschappen, bestanden scannen voor school en het verslag inleveren. Daarna naar familie geweest en mijn nichtje bijles gegeven. Ben nu thuis en moet nog wat dingen regelen en dan vroeg naar bed omdat ik morgen weer vroeg op moet voor werk. Drukdruk :p. Maar morgen ben ik rond 3 uur weer klaar met werk dus zal dan op jullie kunnen reageren :).

    Fijne avond nog meiden!!
     
  13. Amazing

    Amazing Bekend lid

    29 okt 2012
    576
    0
    0
    NULL
    Alphen a/d Rijn
    Voor de verandering heb ik al het een en ander gedaan voor school. Nu hoef ik alleen nog maar 3 lessen te maken, 2 werkstukken en het een en ander te leren. Ach, is zo gedaan! Denk ik... :p

    Welke film heb je trouwens gekeken?

    Ik heb trouwens ook veel over nagedacht. Het is ook erg leuk om te doen! Het jammere is alleen dat ik er gewoon niet uitkom... Ik heb echt duizenden namen gehad en er zat niet een tussen waarvan ik dacht: dit kan misschien "de" naam worden. Wie weet wordt dit ooit nog een groot probleem in de toekomst. :) Ik hou trouwens ook absoluut niet van oerhollandse namen! Heb je wel een bepaald type namen waar je van houdt? :)

    Fretten lijken me trouwens wel erg grappige beesten. Tenminste, hoe jij ze beschrijft wel. Lekker actief, veel rondrennen, maar toch veel slapen op een dag. Alleen een beetje jammer dat ze onbekenden bijten. Nou ja, zolang ze maar lief zijn voor hun baasje(s). :D
    Bijten ze je trouwens in het begin ook niet, wanneer je ze pas hebt? Of zijn ze dan nog te jong?

    Misschien wil ik er in de toekomst ook wel een of twee.
    Die vriendin van me laat me vaak foto's van haar en haar fretten zien en ik vind ze er onwijs schattig uitzien.
     
     
  14. Amazing

    Amazing Bekend lid

    29 okt 2012
    576
    0
    0
    NULL
    Alphen a/d Rijn
    @ Maxellera:
    Je hebt het inderdaad erg druk zo te lezen! Succes met alles wat je nog moet doen. :)

    Ik ga zo ook lekker naar bed, want ik moet morgen helaas ook weer vroeg op en ik heb vannacht heel slecht geslapen.

    Slaap lekker allemaal!
     
  15. Mirtje87

    Mirtje87 Bekend lid

    1 apr 2013
    638
    0
    16
    Vrouw
    Een twee-eiige tweeling, de een-eiige tweeling is toeval. Verder nog geen neven of nichten met een tweeling, dus de kans zal in onze familie wel niet zo heel groot zijn :p
     
  16. Mirtje87

    Mirtje87 Bekend lid

    1 apr 2013
    638
    0
    16
    Vrouw
    Hebben jullie trouwens dat nieuws gehoord vandaag over die fretten? Dat er in Argentinië fretten worden verkocht als poedels en chihuahuas...

    De dieren krijgen vanaf de geboorte steroiden toegediend, zodat ze groter worden. Ook wordt hun vacht extra geborsteld, om hem wolliger te maken.

    De meeste nieuwe hondeneigenaren merken niet direct dat ze zijn opgelicht. Een man uit Catamarca had het pas door toen hij zijn ‘hond’ meenam naar de dierenarts, meldt Daily Mail.

    Een lokale nieuwszender in Buenos Aires ontdekte dat er meer slachtoffers waren gevallen. Zo zag een vrouw haar nieuwe fret aan voor een chihuahua.

    De beesten worden verkocht voor 114 euro, een koopje vergeleken bij de gangbare prijs voor poedels van 760 euro. Een fretje daarentegen kost maar zo'n 57 euro.
     
  17. Secret Promise

    Secret Promise Fanatiek lid

    19 jul 2012
    2.970
    2.850
    113
    Vrouw
    #297 Secret Promise, 8 apr 2013
    Laatst bewerkt: 8 apr 2013
    Succes nog met je schoolwerk dan! :) Goed dat je het een en ander af hebt gemaakt :D

    Ja, als je niet van het 'makkelijker' houdt, dan wordt het al gauw de 'moeilijke' weg (letterlijk) :D Dus daar kan je later wel problemen mee krijgen als je écht een keuze moet maken... hopelijk gaat het je toch nog lukken :D

    Ja ik heb wel een bepaald type namen waar ik van houd.... ik noem het altijd kort maar krachtig :p Zo'n naam als Jack.... Dat vind ik nog een vrij normale naam dan, maar wel kort en krachtig :D En jij dan? :)

    Ja in het begin hebben ze ons ook echt wel een paar keer te grazen genomen hoor, haha! :p Wij kwamen zelfs bijna op het punt dat we spijt kregen dat we ze hadden genomen :D Fretten hebben erg scherpe tandjes... Dus als ze je eenmaal bijten, heb je echt wel twee bloedende gaatjes in je huid.. :) Daarnaast hebben ze érg scherpe nageltjes.. en daar zijn ze zich niet erg van bewust... dus je huid zit vaak onder te krasjes als je fretten hebt, haha :D Maar goed, als je hun nageltjes goed bij houdt (lees: eens in de twee weken knipt), dan is er niks aan de hand.. Ze krabben je niet expres ;)
    Nu bijten onze fretten ons dus helemaal niet meer.. Omdat ze weten dat wij hun baasjes zijn :) En we ruiken vertrouwd. Het heeft wel een maandje geduurd voor dit het geval was... En het heeft zeker nog wel een halfjaar geduurd voordat ik ze bij mijn gezicht durfde te laten ;)
    Hopelijk gaat dit met dat pupje straks wel wat sneller :)

    Ik heb overigens de film The Croods gekeken :D:D In nogal slechte kwaliteit weliswaar.. Maar was een leuke film haha :p
     
  18. Secret Promise

    Secret Promise Fanatiek lid

    19 jul 2012
    2.970
    2.850
    113
    Vrouw
    #298 Secret Promise, 8 apr 2013
    Laatst bewerkt: 8 apr 2013
    Ja, daarom vroeg ik het ook :D
    Maar goed, een twee-eiige tweeling in de familie geeft sowieso al meer kans dan wanneer je dat niet hebt natuurlijk.. ;) Ik weet uiteraard niet in hoeverre je dat leuk vindt:p ?

    Dat verhaal over die fretten die als chihuahua's en poedels worden verkocht.....
    Mijn God, wat wordt ik daar kwaad van!!:(
    Arme beestjes.... Bah :x Waarom zijn altijd de onschuldige wezentjes de dupe van dat soort achterlijke mensen:( Als ik dan die koppies van mijn fretjes zie, kan ik wel huilen..
    Hopelijk worden ze te pakken genomen die lui!:x
     
  19. Secret Promise

    Secret Promise Fanatiek lid

    19 jul 2012
    2.970
    2.850
    113
    Vrouw
    Jeetje meid, lekker druk!!! Hoop dat alles goed gegaan is verder :D
    Succes op je werk morgen en slaap lekker! :)
     
  20. Snaud

    Snaud Actief lid

    17 nov 2012
    432
    0
    16
    NULL
    NULL
    @ Secret, ja dat weet ik idd. Een-eiige tweelingen hebben we niet niet de familie. Net als bij Mirtje is mijn moeder van een twee-eiige tweeling. :)

    Ik weet ook niet waarom de etniciteit uitmaakt. Maar heb wel eens begrepen dat de kans op complicaties bij de geboorte bij Aziatische vrouwen ietsjes groter is, omdat ze schijnbaar minder ruimte hebben bij het persen (bekken kunnen minder ver uit elkaar ofzoiets was het). En ik meen ooit gelezen te hebben dat langere vrouwen ook een iets grotere kans hebben op tweelingen dan kleine vrouwen. Dus kan mij voorstellen dat het bij Aziatische vrouwen iig met de bouw te maken heeft, dat de kleinere tweelingkans een 'oplossing' van de natuur is.

    Over dat generatie overslaan, dat heeft alleen betrekking op de vaderskant. Want de vrouw bepaalt de tweeling (dubbele eisprong) en niet de man. Maar, je kunt als vrouw wel de genetische aanleg voor een dubbele eisprong van je vader erven (dan zie je vaak een of meerdere tweelingen in de familie van je vaderskant). Dus dat van de generatie overslaan heeft alleen betrekking wanneer tweelingen aan je vaderskant zitten. Niet aan je moederskant, dan maakt het niet uit per generatie.

    Wat grappig dat onze situaties zo op elkaar lijken :p
     

Deel Deze Pagina