Vandaag een positieve test in handen! Aan de ene kant ben ik erg blij, aan de andere kant gaan het weer slopende weken worden.. 2 keer een miskraam gehad, dus ik moet eerst maar eens zien of het goed gaat. Ik denk dat ik na de eerste echo pas echt blij durf te zijn! Maar we gaan toch maar proberen om er een beetje van te genieten.. Gelukkig hebben we ook een gezonde dochter, dus ik weet ook wel dat het wel kan!
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Kom je gezellig met ons mee kletsen in het '15-31 december mama's' topic? Kun je terugvinden onder zwangerschap clubs.
Dankje, jij ook gefeliciteerd! (of had ik dat al gedaan in het andere forum?) Ik zal zo eens even zoeken! Ik heb volgens mij 27 maart mijn eisprong gehad, dus zou ik rond 18 december uitgerekend zijn..