hoooiiiii dames mijn vriend zegt nu nog geen baby te willen. hij komt bijna dagelijks uit op het woord kinderen. hij vind het niet erg als ik perongelijk zwanger raak en hij tijdens de sex vind hij het niet erg als ik de ring niet controleer of die er nog in zit. beide pendels komen uit op juni posi test. ik wil heel graag een kleintje, maar mijn vriend geeft nog geen eenduidig groen licht. hoe betrouwbaar is de nuvaring? dit is de eerste maand dat ik hem gebruik. mijn vriend wou eerst over 5jaar kinderen, toen 2, toen 1 en nu ligt het onderwerp al veel in zijn mond. (vandaar de ring en geen spiraal geplaatst) ik hoop dat jullie je ervaringen willen delen liefs
Hier erg positief over de nuvaring. Na verwijderen direct zwanger geraakt. Nuvaring mag tijdens de seks uit als je hem daarna maar terug plaatst( volgens mij max 4 uur uit)
Hier ook erg positief over de Nuvaring. Ik vergat de pil nog wel eens, dus het is ideaal, niet te vergeten.. Wel na een jaar nog steeds niet zwanger! Maar dat heeft jammer genoeg niets met de Nuvaring te maken. Kon er tenminste nog iets/iemand de schild van geven..
Mits je de nuvaring gebruikt zoals beschreven in de bijsluiter, is het gewoon een betrouwbaar anticonceptiemiddel. Net zoals de pil.
bedankt voor de reacties.. dan weet ik dat ik die gekke gedachtes uit mijn hoofd kan zetten was wel bang tijdens mijn vruchtbare dagen dat de ring toch niet helemaal te vertrouwen zou zijn.. maar die zal ik nu loslaten liefs
Welke vruchtbare dagen? Door de nuvaring komt er geen eisprong dus is er geen sprake van vruchtbare dagen.
ik had een regelmatige cyclus dus die data zat gewoon in mijn hoofd.. stel dat.. ik toch zwanger raak door die ring heen.. daar was het meer.. even wennen aan de ring
Ja dan zit het er helemaal ingehamerd hè. Ik gebruik de nuvaring al jaren. En ik ben er erg tevreden over. Tijdens de seks haal ik hem er wel uit. Vind het gewoon niet prettig. Je kan hem ook gewoon rustig 3 uur eruit laten hoor. dat is geen probleem. Ook heb je een gratis sms dienst om je te helpen herinneren wanneer die er in of uit moet. Ik ben nog nooit zwanger geraakt tijdens het gebruik ervan. Toen ik ermee stopte was ik wel heel snel zwanger.
Ikke paar maanden gebruikt maar vond het niet zo handig eerlijk gezegd en daarom ook spiraaltje laten plaatsen maar denk moest het maar voor paar maanden zijn dan zou ik het wel even volhouden