Volgens mij hebben ze wel dezelfde afmeting. Misschioen is inderdaad die Implanon wel wat voor je, zoals sharazed ook al zei. Dat is 1x plaatsen en dan hoef je een hele tijd nergens meer achteraan.
Das doorgaans niet nodig, Ik voel hem niet, man voelt hem ook niet. Maja, zal idd misschien ook wel persoonlijk zijn (ik heb geen aandelen hoor )
Het lijkt mij best een goede optie. Zo'n implanon vindt ik toch wat spannender. Ik zie gelijk van die wandelende chips door mijn lijf gaan. Het lijkt wel of ik wat voél...... Beetje last van harde buiken en krampjes en ik ben echt supermoe. Misschien mag manlief de pasta met zalm maken zometeen. Contract gaat volgende week getekend worden! Spannend.
Maartje; lekker naar huis dus heerlijk! Frommel: ook naar huis, geniet! Grietje en Mone: gefeliciteerd met jullie wondertje. Mone fijn dat je met een Goed gevoel op de bevalling terug kijkt. Bfg: gestript dus, spannend, hoop voor je dat het iets gaat doen. Jullie zijn allemaal Wel snel met bevallen hoor haha. Hier voelt het wel alsof de baby tussen mijn benen hangt en af en toe wat krampen maar verder echt helemaal geen voortekenen. Ben Co. Benieuwd wanneer het komt...... Anticonceptie: hier helemaal niet. Wd zijn zwanger geworden dmv ICSI bij beide kindjes dus de kans is niet heel groot dat ik spontaan zwanger raak en Als het wel gebeurd is het welkom.
De nuvaring MAG er een bepaalde tijd uit,dus alsie storend is tijdens de gemeenschap kan ie er gewoon uit meiden!!!' kIJK MAAR OP DE BIJSLUITER Die pleisters heb ik ook een poos gebruikt en zijn ook super...maar idd volgens mij alleen in belgie te verkrijgen... @bfg,er zit bij bmm nog klein tuutje was nog niet helemaal verweekt... heel veel succes jij ,hoop dat t gauw overgaat in t echte werk !!! xx
@BFG nou zeg, das wel heel heftig voorwerk dan. Maar goed, baarmoedermond verweekt en nu gestript, dat klinkt weer hoopvol! Die beeb van jou mag nu wel ns wat haast gaan maken. Ze weet wel hoe je een entrance maakt hoor! Bouwt de spanning lekker op haha. @nuvaring/implanon Hoe ik het begrepen heb kun je die onder je huid voelen zitten. Dus dan kun je em wel in de gaten houden. Die nuvaring is ook t proberen waard lijkt me. Ik ben alleen even kwijt of die nou wel of niet met BV mocht. Eerstvolgende gesprek bij verlos/gyn gewoon maar even bespreken; anticonceptie na de bevalling. Vaak beginnen ze er zelf ook al over. Die weten alle ins en outs en misschien zijn er nog wel meer mogelijkheden? Waarom bestaat er eigenlijk nog steeds geen mannenpil??
Ow frommel, ik had even helemaal gemist dat je naar huis mocht, maar wel fijn! (En spannend tegelijk hihi). Heb je thuis nog kraamzorg? Succes in elk geval en k hoop dat je lekker kan genieten met je gezin!
@ bfg, bizar zeg dat het nu nog steeds voorwerk is! De een die merkt niet eens dat ze ontsluiting krijgt en de ander heeft er dagenlang pijn van...?! Nog ja, iig fijn dat ze heeft gestript.nu maar hopen dat het wat doet! Lijkt me alleen wel lastig hoor, wanneer moet je nou wel of niet bellen in jouw situatie. Ik hoop voor je dat de slaappil z'n werkt doet zodat je iig een beetje op krachten komt/blijft
Net met ml ook maar eens even over zijn zaakje gehad. Hij stikte zowat in zijn friet hahaha! Kreeg dus ongeveer hetzelfde gesprek als Mone haha! Dus hier toch maar de mini pil
Daar ben ik hoor!!!! We zijn voor het eerst echt lang naar buiten geweest, heerlijk! Tot het ging regenen Haha Zo even Mira naar bed, kunnen wij rustig eten.. Las de bevallingsverhaal van Mone, wat fijn dat je er zo goed op terug kijkt! Bfg spannend zeg!! Ben benieuwd wat de vk zegt.. Ac: Hier even geen polonaise aan mijn lichaam.. Ik word ook een naar mens van de pil en mijn libido wordt dan 0,000000, dus het wordt hier de komende tijd 'regenjasjes'
Net met ml ook maar eens even over zijn zaakje gehad. Hij stikte zowat in zijn friet hahaha! Kreeg dus ongeveer hetzelfde gesprek als Mone haha! Dus hier toch maar de mini pil
Dames ik lig weer aan de ctg Er is net bloed afgenomen om te kijken of ik zwangerschap vergiftiging heb Veel hoofdpijn hoge bloeddruk
Oei, niet zo mooi. Hopelijk geen zwangerschapsvergiftiging. Sterkte en eventueel succes als het toch de start van de bevalling mocht zijn.
@monica, sterkte!! Weet iemand of t normaal is na strippen dat de weeen heviger worden?? Heb ze nu zo'n elke 3 minuten en ze doen nu echt goed zeer....kan ze met moeite wegademen, maar t lukt nog wel en is nog te verdragen zeg maar. Of betekent dit nu dat t aan t doorzetten is?? (Had ik natuurlijk gewoon ff moeten vragen aan de vk wat normaal was....*zucht*)
Heeft ze je gestript Bfg? Heb ik overheen gelezen denk! De vk had mij ook gestript en de weeën werden idd erger, maar dat is bij iedereen zo anders..
Ze drinkt fantastisch, vandaag wel 1 moment gehad dat ze niet wakker te krijgen was voor eten... Maar het is een zoet meisje! D'r broer en zus zijn erg lief voor d'r!