30 Day Shred! Wie doet er mee?

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door loetje, 8 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Juli2009

    Juli2009 Niet meer actief

    Ik ook voor t eerst vanavond, best heftig idd. Alleen die push ups, dat leek echthelemaal nergens op :) haha
     
  2. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Vraagje; hoe lang duurt een work out?
     
  3. Ringeling

    Ringeling Bekend lid

    2 mrt 2012
    869
    113
    43
    Vrouw
    Ongeveer 30 min met opwarmen en cooling down
     
  4. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    O da's prima te doen dus.. Bedankt!
     
  5. MvM1984

    MvM1984 Bekend lid

    27 jan 2011
    810
    1
    18
    OMG dat filmpje is echt hilarisch...hahaha
     
  6. Gean85

    Gean85 Fanatiek lid

    18 apr 2011
    3.643
    0
    0
    Gelderland
    Ook mijn interesse is gewekt :D
    Van de week even naar de Action (als ze inmiddels niet door de voorraad heen zijn :)) en dan wil ik dit ook gaan proberen!!
     
  7. Sweety88

    Sweety88 Actief lid

    14 sep 2012
    160
    0
    0
    NULL
    Heerlen
    Ik heb net voor de eerste keer level 1 gedaan via Youtube.
    Vond de oefeningen goed te doen, alleen de cardio is moeilijker, maar heb het toch volgehouden :)
    Ipv gewichten heb ik 2 waterflesjes gepakt en de grondoefeningen gewoon op een plaid gedaan.
    Ben benieuwd of ik het ook echt 10 dagen achter elkaar ga doen en dan nog eens level 2 en 3 er achteraan;)
     
  8. MissXX

    MissXX Fanatiek lid

    9 okt 2011
    2.027
    0
    0
    Nijmegen
    Heb dat andere topic ook gelezen en lijkt me zeker interessant. Nu sport ik al regelmatig en lijkt me dat andere te heavy om er even naast te doen.

    Heb alleen mijn vraagtekens bij de periode van training. Ik ben me namelijk erg bewust van de noodzaak van rust tussen verschillende trainingen in, en bij dit programma lijkt hier geen sprake van te zijn toch? Dus vraag mij af of het wel gezond is dit programma letterlijk te volgen..

    Ik lees bijvoorbeeld hier al over push ups en sit ups en juist bij dergelijke oefeningen is het belangrijk een dag rust te nemen om vooruitgang te kunnen boeken (denk aan spiergroei, gevolg betere vetverbranding). Wellicht dat ook ervaren sporters hier dit programma volgen, ben benieuwd hoe jullie hierover denken..?

    Nu ga ik op korte termijn enkele weken op vakantie, waardoor ik niet naar de sportschool kan. Sowieso voor deze weken lijkt het me fijn dit programma te volgen, aangevuld met weken voor en/of na de vakantie.
     
  9. MissXX

    MissXX Fanatiek lid

    9 okt 2011
    2.027
    0
    0
    Nijmegen
    Push ups..

    Probeer gewoon eens liggend, handen op juiste plek voor push ups, omhoog te komen (wel op je tenen dus).. Of andersom, dus al op tenen en handen, en dan heel langzaam richting te vloer en eventueel weer omhoog.

    Soms lukken push ups gewoon al niet omdat de beweging gewoon niet lukt, of dat je het juiste gevoel in je armen moet zien te krijgen. Probeer het 1x.. Dag later, nog beter 2, 2 of 3x.. En ga zo door..

    Ik heb het echt met 1 push up moeten leren en kan het tijdens groepslessen gewoon op mijn tenen, terwijl meerderen het alleen maar op hun knieën doen. Oefening baart kunst, echt waar! :) Ow ja en als het niet lukt op de tenen kan je het natuurlijk ook op je knieën doen, dit is veel minder zwaar, en ook zo kan je deze beweging goed oefenen.
     
  10. Kyra73

    Kyra73 Niet meer actief

    Zo vanmorgen dag 2 achter de rug en ik moet zeggen dat het meevalt met de spierpijn. Heb wel hier en daar last, maar niet zo erg als ik had gedacht. Ik ben benieuwd hoe het morgen gaat.
    De oefeningen gingen mij vandaag in ieder geval al beter af als gisteren.
     
  11. Shawarma

    Shawarma Fanatiek lid

    2 nov 2008
    1.853
    127
    63
    In een huis
    Hier ook dag 2 achter de rug.
    Ging me iets beter af dan gisteren kan ik zeggen.
    Ik heb wel wat spierpijn maar ik kan in ieder geval nog normaal lopen.
    Op naar dag 3😊
     
  12. Blub69

    Blub69 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    2.177
    0
    0
    Ik heb maandagavond voor de eerste keer gedaan, maar het ging gisteren voor geen meter! Nu had ik gisterochtend ook al flink gesport, dus is het voor mijn gevoel iets minder erg dat het niet lukte, maar vanochtend wakker geworden met verschrikkelijke spierpijn! Net onder de heerlijk warme douche met massagestralen gestaan, maar aiaiai! Vandaag maar even rustig aan in huis en eens kijken hoe het vanavond gaat met de oefeningen....
     
  13. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    Ik ben ook begonnen. Gister dag 1 van level 1 gedaan en ik voel het wel vandaag hoor. Hield gister niet eens alle oefeningen vol!

    Vanmorgen ook een lesje pilates gedaan via youtube, en vanavond dag 2 van level 1.
    Ben benieuwd of ik t red tot de 30 dagen!
     
  14. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Oh ik voelde me ook zo :( dat ik het niet volhield. Nu merk ik iedere dag dat het beter en beter gaat. Dus houd vol het is zo lekker ... ben zelf nu bij dag 5 dus vanavond weer aan de slag.

    Wat me opvalt is dat het zo voorbij is!
     
  15. alamea

    alamea Fanatiek lid

    15 jan 2013
    1.270
    0
    0
    Na dag 1 had ik enorme spierpijn verwacht aangezien ik niks van sport heb gedaan, maar gek genoeg helemaal niks. Alleen een klein beetje in mijn bovenarmen en mijn kuiten als ik ze aanspan.

    Vanavond weer verder, ik vind het goed te doen :D
     
  16. Emjay

    Emjay Bekend lid

    17 jan 2012
    993
    0
    16
    In het buitenland
    Ik ben vanmorgen begonnen! Het viel mij heel erg mee eerlijk gezegd. Steeds als ik dacht "Okee nu begint het zeer te doen" kwam een andere oefening. Ik had alleen bij de tweede set Jumping Jacks dat ik even 5 seconden moest stoppen.

    Maar ik voel het nu wel dus zó makkelijk was het nou ook weer niet, hahaha! Op naar de workout van morgen!

    Ik was trouwens wel een stuk minder bezweet dan na 30 minuten op de crosstrainer (dat doe ik normaal dagelijks). Niet dat dat echt een graadmeter is, maar toch. Het viel me op. ;)
     
  17. soepstengel

    soepstengel Fanatiek lid

    1 jul 2009
    2.310
    0
    0

    Hier heb ik ook over na zitten denken. Over het algemeen heeft je lichaam 48 uur nodig om te herstellen na een training.(overcompensatie)
    Begin je te laat dus ver na de 48 uur met een volgende training gaan je gewilde resultaten naar beneden, maar als je te vroeg begint ook...
    Dat is het geval met deze trainingen.....
    Dus........;)
    Aan de andere kant, topsporters trainen ook elke dag......;):(
     
  18. soepstengel

    soepstengel Fanatiek lid

    1 jul 2009
    2.310
    0
    0
    Dat komt omdat dit een interval training is, je hartslag gaat dus van hoog (cardio) naar weer beneden (kracht)

    Op de crosstrainer blijft je hartslag hoog...... En zweet je over het algemeen ook meer....
     
  19. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Ja, dat was ook mijn gedachte.. Ook wordt vaak geadviseerd om dagelijks een half uur intensief te bewegen en dat doen we dan toch? Misschien, omdat het een afwisseling is tussen cardio en kracht, is het toch effectief om het dagelijks te doen?
     
  20. DeeDeeBowtie

    DeeDeeBowtie Fanatiek lid

    20 jan 2011
    3.890
    0
    36
    Ik ben gisteren begonnen. Dat opdrukken kan ik echt niet! Stug dooroefenen. Setje voor vandaag ook gedaan. Ik merk wel dat ik laat van mijn onderrug heb. Doe ik dan iets fout of is dat gewoon spierpijn? Het eerste blokje jumping jacks en dan touwtje springen vind ik ook een lastige. Voel mijn kuiten dan echt branden.
     

Deel Deze Pagina