16 - 30 April 2013 Mama's (deel drie)

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloemmm, 25 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    30 jul 2012
    2.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    sorry, ik ben echt een zeef :)
    Ik hou het in mij achterhoofd in elk geval.
     
  2. Minnie22

    Minnie22 Bekend lid

    15 jul 2008
    901
    0
    0
    Kinderdagverblijf
    Omgeving Utrecht
    Je moet ff je ondertitel aanpassen naar 1 week :-D :-D
     
  3. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    30 jul 2012
    2.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    @minnie, bedankt, net aangepast. :)

    Bij jou ook spannend nu!
     
  4. Minnie22

    Minnie22 Bekend lid

    15 jul 2008
    901
    0
    0
    Kinderdagverblijf
    Omgeving Utrecht
    Ja klinkt toch beter he..een week !
    Als we even terug denken aan het begin..aan al het spugen, misselijk zijn
    .... oohhh als ik daar nog aam terug denk..pfffff

    Ja spannende tijden dit hoor... net gehoord dat ze me ook niet overtijd laten lopen ivm mijn bekken dus dat is ook wel een fijn idee. Moet het eerst nog maar eens zien voordat ik me er op i n stel.
     
  5. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    6 jun 2011
    2.986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Moon; luuk zit op 7 x 65. Vanaf vrijdag mogen we 70 beginnen maar ik denk dat we dat al eerder doen aangezien meneer vaak na 2 uur al komt. Vannacht ook ineens om half 3 en om half 5. Nou geven wij fles dus dat ligt wel anders. Bv mag zovaak als hij wil. En vaak verzadigd dat ook minder.

    Vervelend dat daan zo onrustig is. Luuk slaat zichzelf ook nogal eens wakker. Als het zo blijft zou je eens kunnen denken aan inbakeren. Ik zou hem btw in bed niet op zijn zij leggen. Is idd wat eng. Idd goed in de gaten houdwn ivm rwflux. Hoe gaat het boeren nu? Miss zit het dan nog dwars?

    Respect voor het kolven hoor. Heb het bij niek 4 maand fulltime gedaan maar zou het nu met 2 kindjes niet meer kunnen. Oh en echt ff lactatiedeskundige bellen als het niet lukt... Sommige verzekeren dekken wat kosten dus is altijs de moeite om na te vragen
     
  6. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    6 jun 2011
    2.986
    0
    0
    NULL
    NULL
    En moon waarom ben jij eigk te vroeg bevallen? Weten ze dat?
     
  7. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Een een snelle zwaai, Sam en ik hebben net Ediz zijn kamertje helemaal gemaakt (hadden we hier in het nieuwe huis nog niet kunnen doen natuurlijk) en het is superleuk geworden!
    Nog wat accessoires kopen en klaar is kees.

    Hier werkt Infacol echt heel goed tegen krampjes!
    Bij Mira hielp dat ook.. Die had ook verborgen reflux, dus ik let daar ook goed op.

    Ik lees vanavond even de rest bij!!!
    Het huis is 1 grote chaos :D
     
  8. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    9 mrt 2008
    4.888
    1
    38
    Zaanstreek
    #2408 pookie66, 10 apr 2013
    Laatst bewerkt: 10 apr 2013
    Hier even rustmoment. Oma is aan het schilderen met dochter:)

    @maartje; bah wat naar van de billen van Luuk. Maar hebben ze in het zh daar nit extra aandacht aan gegeven?

    @moon; lactatirdeskundige bellen! Tepelhoedje werd mij door de vlos ook afgeraden bij een lastig drinkende dochter. Ik moest toen eerst ff kolven zodat de bv op gang kwam en haar dan aanleggen. Zo kostte het haar minder kracht om op gang te komen.
    Andersom hoor je het ook veel dat er eerst gekolft moet worden om de grootse druk te verminderen.
    Een lactatiekundige zal het bij jouw situatie het best kunnen inschatten.

    @bloemm: alweer lekker actief bezig! Super.

    @unexpected; rust is zeker belangrijk, misschien geen slecht idee van de gyn om met meds een nacht te slapen in het zh.

    @tumtum; o'jee ineens vocht vasthouden......... Hier ook sinds het begin van de week. En mijn buik is wat gezakt.
    Wie weet zijndat toch voortekenen!
    Je moet dus opschieten met de webshop;)
     
  9. Mone

    Mone Fanatiek lid

    7 mrt 2007
    4.804
    0
    0
    Den Haag
    @Moon, sinds 1 jaar vinden ze het niet goed ze op hun zij te leggen. Bij mijn andere kinderen heb ik dat dus wel gedaan. Er zijn twee dingen die ik me kan voorstellen, je kunt een "ding" kopen waarbij ze op hun zij kunnen slapen, met een buik en rugsteun. Dan kunnen ze niet op hun buik rollen. En anders een rolletje bij zijn buik zodat hij niet terug kan rollen.
    Bv: ik heb zelf nog nooit een tepelhoedje gebruikt, en waarom hij niet drinkt als hij wel aangehapt heeft....ik zou meteen even de lactatiedeskundige bellen, en anders even contact opnemen met bv "borstvoeding natuurlijk" ofzo die hebben ook landelijk vrijwilligers die je ermee zouden willen helpen...of vraag het hoer bij de lactatiedeskundige pagina :D
     
  10. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Hey meiden! Hier druk druk druk met allerlei afspraken en visites en tussendoor poetsen. Maar is wel lekker dan gaat de tijd wat sneller. Zie dat bfg bevallen is: van harte gefeliciteerd meid! Hopelijk is alles voorspoedig gegaan.

    Hier morgen 38 weken. Laatste loodjes. Ben benieuwd wanneer de kleine komt.
     
  11. geranium32

    geranium32 Niet meer actief

    Vocht: hier ook al een tijdje eigenlijk. Wordt wel steeds meer de afgelopen dagen, zwaar irritant!

    Slapen: wel gek dat er anders over gedacht wordt. Nou hoef ik niet persé een pil of naar het zh hoor! Maar zou zo fijn zijn om een nachtje lekker te slapen! Heb gewoon hoofdpijn van de moeheid!

    Verder: sorry dat ik ff niet reageer, voel me te lamlendig. Zelfs m'n vriendin voor vanmiddag afgebeld. Kruip lekker weer op de bank onder een dekentje.
     
  12. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.092
    7.843
    113
    Goede tip van dat inbakeren, heb ik ook gedaan met een pacco bij mijn dochtertje. Fluitje van een cent als je die gebruikt.
     
  13. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.092
    7.843
    113
    Bijzonder is dat he? Bijna alle prematuurtjes hebben last van krampjes/verborgen reflux/onrustig slapen. Nou moet ik natuurlijk oppassen dat ik niet alles over 1 kam scheer, maar het dochtertje van mijn zus en de tweeling van mijn schoonzus hadden precies hetzelfde.
     
  14. butterfly12

    butterfly12 Fanatiek lid

    13 jun 2011
    1.146
    0
    0
    NULL
    Geranium, heel apart dat er zo anders over gedacht wordt!
    De gynaecoloog heeft het me weken terug ook al aangeboden maar iets houdte tegen...baby krijgt het ook binnen. ..

    Ik heb ook hele middag op de bank gehangen. Heb buikpijn en nergens zin in.
    Zometeen komt vriendin gordijnen babykamer brengen anders had ik haar zeker afgezegd....
     
  15. MissCandy

    MissCandy Bekend lid

    18 okt 2012
    749
    0
    0
    capelle a/d ijssel
    #2415 MissCandy, 10 apr 2013
    Laatst bewerkt: 10 apr 2013
    Ik hang vandaag ook alleen maar op de bank. Ben zo moe en gewoon nergens geen zin in...

    Minnie, spannend! Wie weet gaat het voelen iets in gang zetten.

    Moon, idd even de lactatiekundige bellen! Ik vraag me ook af of ze weten wat de oorzaak is van de vroeggeboorte?

    Maartje, vervelend voor de kleine Luuk. Ik hoop dat de zalfjes hun werk gaan doen..ik heb trouwens nog steeds veel harde buiken. Wanneer ik m'n buik maar een beetje inspan gebeurt het al. Schijnbaar heeft het toch nooit iets gedaan bij mij... Over een weekje vraag ik of de vk eens voelt. Ben toch wel benieuwd of m'n bm er in deze tijd wel op gaat reageren
     
  16. butterfly12

    butterfly12 Fanatiek lid

    13 jun 2011
    1.146
    0
    0
    NULL
    Hmmm iedereen hangt lamlendig op de bank, vvoor teken dat we allemaal gaan bevallen ;)
     
  17. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Ja we zorgen ervoor dat we allemaal voor de 15e zijn bevallen. Wat nou 16-30 april mama's?? :D
     
  18. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    30 jul 2012
    2.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    Daar zit ik dus ook mee, dat de baby wel even een ladinkje morfine binnen krijgt. Dan lijkt me strippen een beter idee bij 39 weken. Maar ja, wie ben ik?

    Ondertussen ben ik wel weer een beetje over mijn teleurstelling van de nacht heen. Op naar de volgende.
     
  19. wondertje1985

    wondertje1985 Fanatiek lid

    28 jan 2011
    1.123
    0
    0
    Noord-Brabant
    het is rustig hier. Net terug van de vk alles weer in orde maar ze wilde absoluut niet kijken of de voorweeen al iets gedaan hadden het hoorde er allemaal bij. Nu maar even rusten op de bank komt zo nog een vriendin langs.
     
  20. monica076

    monica076 Actief lid

    18 jun 2008
    267
    0
    0
    koerier
    druten
    Be net weer op.controle geweest en ze laten me gewoon doorlopen
    Dus ik ga volgens mij wel over der 40 weken heen
     

Deel Deze Pagina