Had ik mij alweer afgemeld uit het zh??? Alles is in ieder geval OK. 22 april bij 41 + 2 gaat het serotiniteit protocol lopen. Dus echo, CTG en toucheren door gyn en dan wordt er een datum vastgesteld voor het inleiden 24 of 25 april. Ofwel ik loop wel weer door tot de bijna 42 weken Reden, ze willen mijn lijf toch zoveel mogelijk de kans geven zelf de boel op gang te laten komen. Tja ik zie dat toch niet zo snel gebeuren. Ik ben nu dus toch wel lichtelijk chagrijnig. Nog 2 weken wachten dus..............al is dat wel weer gunstig voor het verlof, hoef ik pas in juli weer te beginnen
He pookie wat vervelend! Balen zeg, snap dat je chagrijning ervan wordt. Heb het idee dat de gyn echt veel strenger is dan de vk. pff 42 weken, meid...
Grrr net bericht getypt, is opeens alles weg BUNNY BERICHT Minnie is nu in het ziekenhuis. Ze heeft geen weeën gekregen nadat gisteren haar vliezen zijn gebroken dus ze word nu ingeleid EINDE BUNNY BERICHT Pookie, dat is balen zeg nog zo lang lopen! Bloem en skatje, hihi ja dat hoor ik vaak om me heen;als je het echt niet meer ziet zitten en zegt ik stop ermee dan komt de baby eraan Ik wil het liefst zonder pijnbestrijding maar hou wel alle opties open. Afhankelijk hoe ik het ervaar en hoe de bevalling verloopt natuurlijk!
Ik vind het juist heel handig die tips van jou Juul.. Elke keer als ik iets niet weet denk ik; Zou ik ook even aan Juul kunnen vragen hahahaha. @Elina; Je moet inderdaad gewoon kijken hoe je het op het moment ervaard. Dat weet je toch niet van te voren. @Minnie; Dikke knuf! Succes meis!
@juul, hier ook ria blom fan, maar de tijden pas ik wel aan... Daar ben ik dan een watje in @bevallen en uitspraken....bij de eerste: dat mensen hier een tweede keer intrappen en bij de tweede: een ks lijkt me op dit moment zo gek nog niet.... En wat betreft pijn, ik heb alle 3 de bevallingen anders beleefd...dus ik denk dat je niet kunt voorspellen hoe een bevalling voor iemand verloopt.... Zo verder wel bijgelezen maar moet nu echt even slapen om bij te tanken
Oh, ik ben ook heel flexibel met de tijden, maar weer heel rigoureus met de voorspelbare regelmaat. En het altijd in eigen bedje slapen. Maar vwb de tijden luister ik meer naar het soort huiltje dan dat ik op de klok kijk, maar wel een minimum van 3 minuten. Ik ken mezelf, ik ben ook een watje en heb een compleet andere tijdsbeleving als mijn kind huilt, dan lijken 3 minuten wel 3 uur
@poekie: Blij dat het CTG goed was, maar balen dat ze je weer zo veel langer door laten lopen :x @minnie, wat jammer dat de weeen zelf niet verder doorzetten! Hopelijk gaat het een beetje met de opwekking.
Pookie: balen dat ze je nog zo lang door laten lopen! Snap dat je ervan baalt! Minnie: oeh spannend! Succes meid! Juul: gewoon doorgaan hoor met die tips!!! Heel handig Hier: ff de controle laten bezinken. Was toch niet helemaal wat ik gedacht had. Dacht dat het voorwerk toch wel wat meer had gedaan de afgelopen dagen. Het enige positieve is dat ik nog maximaal 2 weken door hoef te lopen. Maar ja, dat voelt nu ook nog best lang!
@beleving van bevalling: Tja ik ben een uitzonderingsgeval denk ik, nog nooit een wee gehad Dus nooit uitroepen gehad in de trant van: 'Dit nooit weer'. Wel mijn liefde verklaard aan een anestesie assistent toen hij na de spoedsectio onder volledige narcose bij mijn dochtertje aan kwam zetten met een opstartdosis morfine, die had ik niet mogen hebben voordat ze er was en HELLP doet echt heeuuul zeer
Pookie & geranium balen dat ze jullie zolang door laten lopen.Hopelijk komen de baby's toch uit zichzelf' Minnie, balen dat je weeën niet op gang zijn gekomen. Veel sterkte meid!! Ik zei bij bevalling Madelief ook; dit doe ik nooooooit meer. Ach zei de vk. Dat zeggen ze allemaal en over 2jaar lig je hier weer.. Ik zei echt niet! En ik had gelijk
Pfff heb sinds het inwendige onderzoek steeds meer buikpijn gekregen. Voelt als heftige menstruatiepijn die constant door m'n buik trekt. Heb maar ff een kruikje gemaakt en ben lekker weer op de bank gekropen. Eten: ook vaak iets makkelijks hoor. Maandag wezen wokken, maar dinsdag en gisteren netjes wat gezonder gegeten. Dus vanavond vond ik dat we best pizza kunnen eten. En morgen maakt mams een ovenschotel voor ons net verse groenten. Ook goed!!!
Tja de bedoeling van het laten doorlopen is dat ze mij lever niet willen inleiden na eerdere sectio. Het lijkt mij alleen dat als ik zometeen wel ingeleid moet worden de kans op weer een sectio alleen maar groter wordt. Ik kan dus alleen maar hopen dat het vanzelf komt, maar als dat niet gebeurt kan ik troonwisselingsdag wel vergeten.....en pookman zijn optreden op 29 april. Dat gaat wel erg krap worden allemaal.
Spannend Geranium, misschien heeft het onderzoek toch wat in beweging gezet... Het %&!!!#@SNEEUWT hier! Bijna half April!!!! WINTER ROT OP!!!!!!!
O'nee. Dit wordt echt een eeuwig durende winter voor jullie:x Hier wordt komend weekend een hogere temperatuur voorspeld, laten we dat weer door naar jou sturen.
@Maartje: Kolven staat me nu (nog) niet tegen, ik kolf over het algemeen zo'n 5x 10-15 min. per dag en dan heb ik zo'n 700ml per dag. Voor nu dus genoeg voor Daan om te drinken, maar vraag me af hoe dat moet als hij meer gaat drinken. Dat het niet lukt met aanleggen vind ik echt zo verschrikkelijk, wordt er elke keer als ik het probeer erg verdrietig van dat het niet lukt. Daarom probeer ik het 1x per dag, niet vaker. @Zora/unexpected: Bedankt voor de steun! @Juul, de tipkoningin: Hartstikke bedankt voor de tips zeg, zoals ik het nu zie is verborgen reflux misschien van toepassing bij Daan, de tips neem ik ter harte en ik zal er eens wat meer over gaan opzoeken. Het verschonen voor de voeding en het rollen doe ik al en het matrasje zal ik wat ophogen met een handdoek eronder. Wie weet helpt het! En wat het kolven betreft: Ik ga inderdaad voor nu maar even door met kolven en via de fles aanbieden, het aanleggen is zo stressvol nu dat ik er echt tegenop zie. Misschien met een LK erbij nog een keer proberen... Morgen maar eens overleggen met de jeugdvpk, die komt Daan wegen, en dan de LK inschakelen.