mijn zoon wil graag roze nagellak

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Fietwordtmama, 11 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Nou ik heb wel ergere dingen gehoord inmiddels hoor..

    Bijv: als je niet met mij komt spelen dan snij ik je moeder dood.

    Kleuters dus.. 5(!) jaar oud! :(
     
  2. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Meen je niet!! :$
     
  3. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Daantje22 idd mijn dochter is bij de kleuters ook 1x getreiterd met haar bril, werd er gezegd "Brillenkop".
    Heel lullig en fout, maar heb tegen mijn dochter gezegd waar die kids bij stonden dat zij veeeeeeel mooier is dan hun ;)
    Ben ook naar de juf gestapt toen, en is t niet meer voorgekomen.
    Maar toch he, het gebeurd al heel vroeg met die kids!
     
  4. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Hm, nou bij mijn dochter heb ik gelukkig alleen nog maar dingen gehoord als 'alleen als je een prinsessen-tas hebt, ben je een meisje'
     
  5. SuusD

    SuusD Fanatiek lid

    8 jan 2013
    3.004
    3
    38
    Lekker op doen die nagellak !
    Leuk dingen uit proberen toch!
     
  6. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Helaas wel... Jochie ging vorig jaar naar groep 3 omdat ze hem niet bij degene in de klas wilden laten zitten die hij zo chanteerde...
    (En ook mijn kind dus)
    Maar hoorde vandeweek dat hij gaat blijven zitten einde van dit jaar...
    Gelukkig hoorde ik ook dat hij in ieder geval NIET in onze klas komt.
    (Wat mij betreft komt hij bij niemand meer in de klas maar dat kan ook niet. En inderdaad... Dat heeft hij vast thuis geleerd denk ik dan :( )
     
  7. lievemama19

    lievemama19 Fanatiek lid

    12 mrt 2007
    1.813
    1
    36
    Hmmmz, zo'n jochie ken ik ook... ;) Niet om het een of ander, maar naar mijn mening is er dan toch iets niet helemaal goed... (thuissituatie?)

    pesten hoort er ook wel een beetje bij, mijn zoon komt ook vaak thuis met dat ze hem gepest hebben en iets gezegd zouden hebben (ook een brilletje) maar tegelijkertijd is hij zelf ook niet op zijn mondje gevallen, alleen schelden zal hij niet.. nooit gedaan ook.. gelukkig maar. Maar idd, pesten is nooit leuk en leer mijn zoon ook dat hij dit niet mag doen, ongeacht wat andere kindjes doen
     
  8. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Ja natuurlijk! Lekker geven, en dan tenen en handen doen!
     
  9. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Nou op een school, waar kinderen zich zo gedragen is flink wat mis!
     
  10. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Waarom mogen meisjes geen gel??:(
     
  11. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    als je zoontje dat wilt.. waarom niet?
    t is niet alsof hij spontaan homo wordt door roze nagelak:p

    mijn zoontje is nu 1 jaar en 9 maanden en loopt dagelijks met de tas van zn zusje rond.. en speelt met de nep lippenstift.. of als ik mn lipglos opdoe.. komt hij ook al met zn lipjes getuit op me af.. en natuurlijk mag hij dan wat hahaha

    voor nagelak is hij nog te jong maar als hij dat over een tijdje ook wilt. omdat zn zus dat ook krijgt.. nou dan doe ik ook zijn nageltjes wel hoor hahaha
     
  12. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    En wat dan nog... Als ie homo zou worden.
    Er zijn belangrijkere problemen in het leven hoor :)
     
  13. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief


    Dat zal dan inderdaad wel. Ik geloof inderdaad dat we gekozen hebben voor een normale omgeving toen we gingen verhuizen. Maar noodgedwongen? Vind ik een grote uitspraak....
     
  14. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief


    als je kindje zo'n enorme ontwikkelingsachterstand heeft dat hij noodgedwongen naar die school moet omdat er anders in een straal van 100 km niet zo'n school is MOET je wel ja ;)

    En op zo'n school komen nou eenmaal kinderen voor uit een lagere sociale klasse aangezien die vaak laaggeschoold zijn en vaak zelf kinderen krijgen met een enorme achterstand die daar dus ook terecht komen. Wij hebben dus helaas geen keuze, anders had hij allang op een schooltje gezeten met kinderen die wel een goede opvoeding hebben genoten :cool:
     
  15. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam

    Tuurlijk mag ze dat!

    Wat denk je in godsnaam joh! Omdat ik een stukje haar afscheer (zoals Rihanna) of roze plukken zet?! belachelijk dat je dan denkt dat ze tattoo's of piercings mag! :x

    sorry even offtopic!
     
  16. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief


    nou nou, wat ben jij snel op je teentjes getrapt als je niet snapt dat dat van die tattoo/piercing als voorbeeld was bedoelt;)

    Ik denk dat het gros van Nederland hun peuter/kleuter niet zouden laten beslissen om hun haar af te scheren/rose te verven en dit vervolgens te doen, dus zo raar is dat niet dat ik het opmerkelijk vind dat jij dat doet ;)
     
  17. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Enige is dat tattoos en piercings an sich redelijk permanent zijn..
    En gekleurd of geknipt haar niet.
    Ik zat ook al met enige verbazing je reactie te lezen...
    Vroeg me spontaan af hoe dat dan zat met permanente makeup.. Scheelt hoop discussie tegen de tijd ze gaan puberen..
     
  18. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @daantje nee ik snapte je niet en mijn kleuter is niet zoals het gros kleuters blijkbaar want zij kan prima beslissen wat zij wel en niet wil. En haar groeit aan en verf gaat er vanzelf weer uit. Big deal!
     
  19. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Tsja, ik VIND (mening, geen feit) gewoon dat een peuter/kleuter niet voldoende logisch kan redeneren om dan voor rosé geverfd en geschoren haar te kiezen, niks zo veranderlijk als een peuter. De ene dag vinden ze Dora het einde, de andere dag Bassie, etc

    Pubers op hun 16 kunnen zelfs met moeite hun schoolkeuze kiezen of hebben later spijt van piercings/tattoes of andere dingen uit hun tienerjaren omdat hun brein nog niet genoeg ontwikkeld is om dergelijke verstandige weloverwogen keuzes te maken, laat staan een peuter ;)

    Maar goed, ieder z'n ding toch? Gelukkig zijn we niet allemaal hetzelfde ;)
     
  20. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    En IK vind dat mijn kleuter dat zeer goed kan beslissen om zo een eigen smaak te krijgen. En een uniek individu worden. Sinds kort mag ze ook haar eigen kleren uitkiezen smorgens en dat zijn niet altijd combis die ik zou kiezen maar prima als zij dat wil! Onze zoon zal dit ook mogen
     

Deel Deze Pagina