April mama's 2011 deel 4

Discussion in 'De mama's' started by cvm1985, Mar 19, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Eerder slapen lukt dus echt niet, dan gaat hij niet slapen en alleen spelen in bed.
    Of hij valt uiteindelijk toch pas laat in slaap...
    Of hij gilt heel de boel bij elkaar omdat hij echt nog niet naar bed wilt.
    Ook wel logisch, omdat hij ook pas vaak rond 9 wakker is ochtends.

    Nu heeft hij vandaag geen middagslaapje gedaan, en om 19.30 naar bed, en sliep vrijwel direct!
    Nu de nacht afwachten
     
  2. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Even wat ik nog weet:

    @Aankomen zwangerschap, bij Rebecca ruim 25 kilo en bij Vince ruim 20 kilo. Nu nog 15 kilo zwaarder dan voor Rebecca en daar blijf ik al een jaar op hangen.

    @Slapen, Vince slaapt al een tijdje niet meer overdag. Hij weigert gewoon in alle staten, ookal heeft hij het eigenlijk wel nodig denk ik. Savonds is hij ook tot laat in de avond aan het etteren. Rebecca wakker maken door met speelgoed te slaan e.d. Vince slaapt in een 1 pers bed want een ledikantje klimt hij net zo makkelijk uit, dus dan is een 1 persoons veiliger. Hij slaapt dus eigenlijk altijd veel te weinig.
    Ik hoop echt dat dat gaat veranderen over 3 weken, want dan hebben ze eindelijk hun eigen kamer!!! JEEEEEJ :D

    @Cvm, fijn dat de ogentest goed ging van Liv!

    @FB, netjes hoor dat gewicht! Ik blijf in dezelfde flat, ga 1 verdieping omhoog (2e verdieping dus) en naar de andere kant van de flat.

    @MiniMe, wat goed dat je minder bent gaan werken! Lekker genieten van de rust.


    Hier trouwen nog niet verteld dat er inmiddels een ander hondje is? Via een stichting heb ik een hondje uit een Spaans asiel gehaald. Ze konden precies vertellen welke hondjes goed bij mijn situatie pasten enzo ivm de kinderen en dat was heel erg fijn! Een teefje van 9 maanden, kruising podenco. Thuis rustig, buiten lekker uitleven, maar loopt heerlijk rustig aan de lijn. Ok behalve als ze een konijn of vogel ziet, want een jagertje is het wel.

    Ik ben zooo blij dat ik dit gedaan heb. Ik ga dagelijks naar het park en kom ineens heel veel oude bekenden tegen en kom ik contact met nieuwe mensen. De kinderen vinden het geweldig en wandelen heerlijk mee. Met de wandelingen naar het park gaat Vince in de buggy en valt soms nog ff in slaap wat wel fijn is voor hem. De hond is gek op de kinderen en de kinderen zijn gek op haar. :)
     
  3. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    3,692
    32
    48
    Liv hou ik sinds deze week wakker overdag, ze sliep nog.prima.overdag maar 's nachts sinds vorige week maandag de grootste drama's. Nu slaapt ze 's nachts weer goed :). Ze houd het wel.vol overdag maar rons half vijf smiddags stort ze wel even in...even voor de tv met nijna doet wonderen en dan op tijd eten en dan jeeft ze weer energie voor tien! Ze gaat er s avonds tong 1930 in en slaapt dan vrijwel meteen...Zonder slaapzak sinds.gisteren want ze trekt ze uit, zelfs als.ik m.andersom aandoe. Gisteren had ze zelfs de hele rits eraf weten te trekken dus dan maar zonder. Vanmorgen ern klein ijsprinsesje uit bed gehaald want ze gaat op haar dekbed liggen en zonder slaapzak is dat best koud...schaapie.
    Mis mn vrije middagen.wel.nu ze.niet slaapt!!!
     
  4. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Hier ook 1 die de slaapzak op alle manieren uit krijgt. Gelukkig houdt hij van lekker onder de dekens liggen.

    Ik wil de bedtijd wat verlaten, maar hij is zooo moe om 18.30 uur! Dan is hij echt strontvervelend. Maar ja, slapen doet hij ook nog niet. Dus langzaamaan toch opbouwen.
     
  5. Musty

    Musty VIP lid

    Jul 2, 2008
    10,414
    0
    36
    vica fijn een andere woning eindelijk!!! wat heeft ze over de schreef getrokken er wat aan te gaan doen?


    @minime & FB..... en ook me2.... wat gaan jullie hard zeg!!! spannend!



    verder hier druk meiden, moeite met alles bij te benen, veel afspraken, krijg ook steeds meer opdractjes, wel heel leuk
    en onze 2 bengels :)

    wat gaan mijn kids vroeg naar bed vergeleken met die van jullie, half 7, 7 uur max dan zijn ze 99% van de keren ook compleet gesloopt, middag slaapje kijken we per dag bij beide, ene keer hebben ze het heel erg nodig de andere keer stuiteren ze door
    beer nog wel heel vaak en kippie met periodes dat ze inene weer middagen achtereen slaapt

    verder afbouwen met bv, zucht, verstandelijk weet ik het zeker maar gevoelsmatig toch moeilijk zo nu en dan, sochtends nog een voeding en savonds voor t slapen wat slokjes, verder nog liters in de vriezer die we nu aan t aanbreken zijn en dan met flesje want die zuigbehoefte heeft ie nog wel heel erg

    volgende week afspraak bij eikijker

    renovatie van woning ook inzicht.....en druk met fam, over 5 dg is mn schoonzusje uitgerekend, spannend
     
  6. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Musty, spannend weer naar de eikijker!

    De woningbouw heeft eindelijk toegegeven toen ik had aangegeven dat ik contact had gehad met het juridisch loket en mijn advocaat en dat beide zeiden dat ik volledig in mijn recht stond. Ik zei dat als ze nu niks zouden doen er een rechtzaak zou volgen.
    Dit alles in een heel formele brief en via mail verzonden op verzoek van hun.
    Zo ineens is alles mogelijk.

    En 3 slaapkamers.. Goh wat ben ik daar blij mee. Rebecca en Vince kunnen echt niet samen op een kamer! Ze zijn zo verschillend met slapen. De ene slaapt eerder, de ander is later wakker, ze slapen beide licht, als Rebecca gaat plassen is Vince ook wakker en Rebecca valt zo weer in slaap, maar Vince gaat dan heerlijk spoken de hele nacht! Met het gevolg dat we alle drie uren wakker zijn midden in de nacht.
     
  7. Jorietje

    Jorietje Fanatiek lid

    Feb 22, 2006
    4,149
    688
    113
    Zuid-Holland
    @Slapen: Lars gaat eigenlijk elke middag nog wel naar bed, heel af en toe slaan we over als we bijv s middags op tijd weg moeten.
    En meestal slaapt hij ook wel als hij in bed ligt, maar soms ligt hij anderhalf uur te kletsen en lol te trappen.. Als hij slaapt is dat meestal van ca 12.30u tot 14.30u/15.00u. Uiteraard zijn er ook dagen bij dat hij om 14.00u al weer wakker is of pas om 14.00u in slaap valt haha..

    En dan s avonds gaat hij tussen 19.30u en 20.00u (voor gtst wil ik hem er zeker in hebben).:) In t weekend wordt t wel eens wat later.. En tegenwoordig is hij s morgens rond 6.30u wakker, eerst ff huilen dan leg ik uit dat het nog te vroeg is om er uit te gaan en dan gaat ie weer slapen of hij gaat liggen kletsen/spelen.. Om ca 8 uur gaan we dan aankleden en naar beneden, vind ik vroeg zat ;)
     
  8. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Jesley gister om 19:30 naar bed (overdag niet geslapen)
    Sliep vrijwel meteen.
    Om half1 hysterisch wakker, wat ik al verwachte.
    Op 1 of ander manier kan hij zn dag minder goed verwerken ofzo?
    Half uurtje met m gekroeld, weer terug naar zn bed en geslapen tot 8:15.
    Dus op zich goed!

    Nu net half uurtje in auto geslapen, dus houd m nu weer wakker
    Ga het gewoon per dag kijken, zn slaapjes
     
  9. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    May 29, 2010
    5,398
    56
    48
    Where the heart is
    @Vica: Oh wat leuk een nieuw hondje! Dat gaat nu wel goed met Vince?

    @Musty: Spannend hoor volgende week! Is dat ook de reden dat je met bv gaat stoppen, of valt dat toevallig samen en was het nu gewoon tijd ervoor om te stoppen. Ik hoop dat jullie snel nog een wondertje gegund is!

    @FB: Dus eigenlijk is vannacht best goed gegaan, met uitzondering van dat half uurtje. Misschien inderdaad een nachtmerrie ofzo.
    Robin schrok vanochtend om 6.30 wakker want hij was zn Schapie kwijt. Maar goed, toen was hij ook echt wakker en wilde niet meer slapen. Nu ligt hij sinds 12.00 uur in bed (bijna 2,5 uur dus) en is net wakker aan het worden hoor ik.
     
  10. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Pff dat jullie kids gewoon weer gaan slapen na het kroelen snachts zeg.. Vince echt niet! Die gaat uren lang herrie schoppen, Rebecca wakker maken enz.

    @Hondje, ja dat gaat heel goed met Vince. Ze ziet hem niet als speelgoed. Snauwt wel eens als Vince baldadig is ofzo, want dan gaat hij ook steeds achter haar aan. Gewoon beide kort houden op dat moment. Ze is ook erg waaks over de kinderen. In het park beschermt ze ze echt van andere honden.
    Het is een hondje van 40cm schofthoogte. Waarschijnlijk podenco of bodequero kruising. In ieder geval een spaanse jachthond. Goed zindelijk en superlief. Rustig in huis (ondanks dat ze pas 9 maanden is) en lekker enthausiast buiten.
     

    Attached Files:

  11. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    3,692
    32
    48
    Wat een schatje vica!
     
  12. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    meidennnn.. zaterdag gaan mijn lange lokken eraf, drastisch!!

    Dit gaat het worden..
     
  13. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Dat is bij Jesley ook uitzonderlijk hoor!
    Meestal zodra ik m terug leg zet hij het op t krijsen en gillen!
     
  14. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Vica: schattig hondje! Past zo te zien veel beter bij jullie :)
    Waar is Bentley heen gegaan!

    Nikske: stoer! Ben benieuwd...
    Gewoon doen! Je kan alleen spijt krijgen als je het niet doet.
    Je haar groeit toch weer.
    Ik heb t vorig jaar in een schuine bob laten knippen.
    Spijt? Nee. Maar lang haar past veel beter bij mij, hoort bij mij.
    Nu dus veel geduld tot t weer langer word ;)
     
  15. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    ik ben mijn lange haar zooo moe, dus denk (hoop) niet dat ik er spijt van ga krijgen :)
    het is een stoer/pittig kapsel en dat past eigenlijk wel beter bij mij..
     
  16. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Bentley, lang verhaal. Om het kort te houden... gejat door mijn (toen nog) vriendin, aangifte gedaan, 1 tegen 1 dus dader krijgt gelijk. Chip stond op mijn naam en ik had via whatsapp alle bewijzen, maar daar doen ze niks mee bij dit soort zaken. Hebben ze geen tijd voor (zeiden ze tijdens de aangifte).

    @Nikske, wauw gaaf kapsel!
     
  17. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    wow dit is wel een hele korte versie, volg het niet geloof ik....
    gejat en dader krijgt gelijk?
     
  18. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Ja ik volg t ook niet, haha vaag
     
  19. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ja ze zou een nachtje oppassen en weigert terug te geven. Politie erbij gehaald en daartegen beweert ze dat ze 200 euro voor Bentley betaald heeft. Hoewel ik via whatsapp bewijs heb dat dat echt niet klopt moet ik met getuigen komen die kunnen bevestigen dat er geen geldoverdracht is geweest. Ik had hem die ochtend nog geent.. Het was een twijfel of hij terug zou gaan naar de fokker, maar nog niet bevestigd.

    Maar goed, ik heb geen poot om op te staan en zij heeft hem doorverkocht of weggegeven want zelf heeft ze hem niet meer. Het mag wel duidelijk zijn dat ik sindsdien geen woord meer met haar gewisseld heb ;)

    Sommige mensen....:x
     
  20. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    blijft een raar verhaal, vriend werkt natuurlijk bij de politie dus ik weet hoe bepaalde duiingen gaan en dat ze door personeelstekort niet overal tijd voor hebben.. maar diefstal met bewijs en getuigen moeten ze iets mee doen
     

Share This Page