@tweety wat vervelend zeg. Je staat helemaal in je recht meid. Laat je niet afschepen!! Dat moesten ze jullie stimuleren, zo'n betrokken moeder!! Wat is hun argument dat er geen 2 ouders mee mogen?
Ik heb die gister gekocht, maar vanmorgen gewoon weer hondsberoerd. Merk er dus nog niet veel van, maar er schijnen mensen echt baat bij te hebben. Is het proberen waard toch?
he meiden, wat kletsen jullie veel!! Tweety kan mij helemaal voorstellen dat je mee wilt, een schoolreisje is druk druk, en de juffen kunnen het dan vergeten als ze zoveel kids onder zich hebben. Ik zou er voor pleiten om mee te gaan hoor! Bloem, vervelend he misselijk! Ik heb er voor het eerst vandaag nog geen last van Heb ook nog niet overgegeven hoor, maar twee keer alleen gal gespuugd. In de ochtend vaak misselijk, maar 's avonds vaak heel veel trek. Ik ben gister nog bij de gyn geweest, we hebben mijn echo van maandag besproken bij de echoscopist. De echoscopist dacht een heel klein blauw plekje te zien, oftewel hematoom. Niets om mij zorgen over te maken, maar dat doe ik toch! Eigenlijk pas sinds ik thuis ben, want ik ben gaan googelen... Het verschil is dat alle verhalen die ik lees, vrouwen bloedverlies hebben en ik heb helemaal geen bloedverlies. Maar ik ben nu toch wat ongerust. Zeker omdat vorige keer tussen week 6-7 het vruchtje amper groeide. En nu moet ik nog weer wachten tot ik op 29 april weer een echo heb.. Heb net het ziekenhuis gebeld of ik volgende week mag ipv 29 april maar dat mag niet want ik moet afwachten...potverdikkie ik trek dat niet nog 2 weken in spanning net in deze tijd. Ik ga nu volgende week woensdag gewoon zelf een echo doen. pff ben gewoon verdrietig erdoor dat ik moet afwachten. Ik snap ook wel dat als het fout gaat gaat het fout, maar net in deze tijd heb ik het echt even nodig, alleen maar om te zien dat het is gegroeid ten opzichte van afgelopen week.
Google'en is vragen om paniek!!!! Beloof.me dat je nu niet meer gaat google'en... Heel veel sterkte... Je kan niet meer doen dan afwachten... Meiden misschien domme vraag... Maar ik heb bijna geen afscheiding... Soms een dag niets en dan een dag weer op mijn wc papier... Herkent iemand dit?
Dat heb ik ook. Verlies bijna niks. Is meer dat ik wat heb na het plassen met afvegen maar verder vrijwel weinig
I know...en wat ik allemaal lees hebben die meiden heel veel bloedverlies en ik heb geen bloedverlies..Maar de schrik na mijn MA zit er gewoon goed in. Ik heb ook amper afscheiding hoor, hoeft helemaal niet!
Horror verhalen moet je nu niet gaan lezen... Tis heel hard en lullig rustig afwachten... Heb je iets van afleiding? Moet je nog veel werken??? Ik ken heel veel vrouwr die miskraam hebben gehad ik ben als de dood dat ik dit kindje niet mag houden... Maar als je piekert is nog slechter voor je kindje... Weet je wat de huisarts zei vorige week tegen mij... 90% van alle zwangerschappen gaan goed... Probeer daar rust in te vinden.meid!!! Sterkte!!
Haha ja hoor heb het ook niet echt vanaf begin af aan al niet. Hoorde ook mensen over zoveel afscheiding nou nergens te vinden hihi. Had ook ergens gelezen dat idd 50% van zwangerschappen misgaat voor de nod dus dan weet je vaak niet eens dat je zwanger was. En 15% kans dat het daarna mis gaat. Dus ik heb alle vertrouwen erin
Ik heb het hartje gehoord en ze zeggen dat dan 90% wel goed gaat, daar moet ik mij op focussen! Ik moet as dagen wel veel werken, dus dat scheelt wel hoor. Ik werk trouwens in de kinderpsychiatrie, ook licht verst beperkt, op een pubergroep. Nu 32 uur in de week, als ik ben bevallen wil ik wel wat minder werken denk ik.
Dan heb ik net allemaal pechvogels in mijn omgeving... Ik hoor het veel sinds we voor een kindje gingen... Geeft wel weer goede hoop!!!
Bernou... Das wel heftig vooral omdat het pubers zijn.... Maar wel leuke doelgroep... Uitdagende job denk ik
@bernou idd niet teveel google daar lees je meestal alleen de verkeerde dingen. de dingen die goed gaan komen er weinig op te staan. de rede dat er maar 1 extra begeleider per klas mee Mogen is omdat de speeltuin alleen voor de school is afgehuurd die dag. de kids kunnen er niet weg enz. de hulp is dus niet nodig door alle juffen en stagaires die er al mee gaan. plus dan per klas 1 begeleider in de vorm van moeder, invaljuf ofzo. ik heb afgesproken met mijn man dat we het even zo laten even kijken wat ze zeggen of ze er zelf op terug komen en anders bespreek ik het met de adjuct dir die zie ik regelmatig. en anders heel sneu maar gaat mijn zoontje die dag niet mee. al zou ik dat voor hem heel zielig vinden.
Meiden, peren en kiwi´s smaken me echt niet meer. Nu pers ik elke ochtend 2 sinaasappelen (zolang ik geen maagzuur heb)... Maar nu heeft mijn vriend dus heerlijke verse ananas voor mij gemaakt... Nu lees ik op internet dat dit (misschien wel fabeltje) een bevalling of een miskraam kan opwekken. Heb net heerlijk zitten eten in de ananas.... Haha... Weet iemand of dit een fabel is of echt waar? Wil zelf ook niet teveel google'en namelijk
Volgens mij is dat als je heel veel eet. Volgens mij gaat dat meer om het hart van de Ananas maar die eet niemand geloof ik lol
Dat hart is niet te pruimen... T staat ook niet bij gezondheidsplein.nl bij wat een zwangere vrouw niet mag eten. Zal wel fabeltje zijn toch??
Ik ga een week zonder social media. Word gek van mezelf. Dagen vliegen voorbij met foon in hand. Tot volgende week!
Ja geloof er ook niet in hoor... Ik zou ook zeggen een fabel en lekker eten. Ik neem straks fruitcocktail e daar zit het ook in hihi