ook ik ga voor ronde twee van mij slaapje! net lekker ontbeten...nu nog proberen paar uurtjes te tukken! tot strakjes xx
Nou meiden klinkt bij een aantal van jullie toch hoopvol! Hoop het echt voor jullie! Ben ook wel heel benieuwd! Toucheren, ik had maandag vingertop ontsluiting en dinsdag nacht was Storm er
Femmelepem, spannend meis! Succes! !!! Juul, ja die gebroken nachten was ik ook 5 jaar vergeten, maar het is all coming back to me now Stuwing, bv geprobeerd maar mer gestopt. Stuwing gisteren en nu ook nog. Au!! Ook nog strond verkouden geworden, grieperig
Spannend femm!!! Veel succes! ! Hier vandaag heel misschien naar buiten.. gister blijkbaar "teveel" gedaan (2x trap af geweest ipv 1x en doekje over keuken heen gehaald..nou nou :S) en gelijk vannacht die verrekte BI Nu dus weer flink rusten..hopelijk vanmiddag goed genoeg om even klein stukje voorom te lopen..
@femmelepem, succes vandaag! Hopelijk zit je nu vol in de weeen (moet niet gekker worden dat je mensen weeen wenst...) @Pookie succes vandaag bij de gyn! @Geranium, succes bij de vk (toch? Of ging je vandaag ook naar het ziekenhuis?)
Woerdie: zwaai terug! Ook nog rustig bij jou dus. Balen he! Pookie: succes in het zh, duim voor je dat ze kunnen/willen strippen! Mone: als het goed is allebei! Vanochtend vk en zij gaat dan het zh bellen voor een afspraak later vandaag. Fem: spannend meid succes vandaag! Hier ook een "voelpoging" gedaan, maar ik voel niks. Bmm staat volgens mij nog gewoon te ver naar achteren. Heb toch redelijk geslapen vannacht, was dan ook echt bekaf. De vk komt ergens tussen 9 en 11 als er geen spoedgeval is. Ga er dus zo maar eens uit en ff lekker onder de douche. Beeb is nog lekker actief dus dat zit wel goed!
Via gebruikersinstellingen. Aan de rechterkant krijg je dan een menu waar je handtekening wijzigen kunt kiezen!
Spannend geranium! Femmelepem, succes Frommel, knuffel! Het blijft helaas nog een lastige klus dus. Pookie, succes in het zh.. Woerdie, balen hè dat het niet opschiet! Ik heb zo ongeveer de hele nacht wakker gelegen. Geen harde buiken of voorweeen maar gewoon wakker zonder rede. Ik was me ook een beetje aan het irriteren dat ik soms wat gerommel heb maar het nooit eens doorzet. Wil gewoon zo graag bevallen! Weet dat het alleen maar tegenwerkt als ik er zo mee bezig ben, maar kon het echt even niet van me afzetten. En eigenlijk heb ik niet eens iets te klagen want de meeste bib meiden zijn verder dan ik...
Goedemorgen @pookie en geranium, succes vandaag in zkh/bij vk!! Hoop dat ze toch al wat doen voor jullie!! @elina, nou meid vind wel terecht hoor dat je t zat bent! Hoe lang zit je al niet thuis dat je amper wat kan doen door alle harde buiken....had zelf nooit verwacht dat je nog zo ver zou komen!! Hoop dat jij ook gauw uit je lijden verlost wordt! @shahrazed, hihi achgossie , ik vond t hier echt zo zielig toen ik met stuwing zat...ze raakte er echt van in de war zo sneu. Is nu gelukkig over @mone, naar blijdorp lijkt me echt zoooo leuk! Maar rondje winkelcentrum was vrijdag al teveel ...toen al gevoel alsof mn onderkantje eraf zou vallen! Zat ik daar even op bankje (en ml was even tasjes in de auto aan t zetten alvast), kreeg ik nog op mn kop van oudere mevrouw of ik wel beetje uit wilde kijken met mezelf gezien ons meisje pas 1,5 week oud was , was wel lief Maar dus wauw! Blijdorp! Wij gaan vandaag proberen rondje te lopen naar kinderboerderij, en hopelijk t rondje eromheen @juul, achgossie arme H!! Hihihi zie t al helemaal voor me arm kind @maartje, denk dat t zeker goed is om hulp in te roepen hoor! Het is ook niet niks wat jullie in zo'n korte tijd hebben meegemaakt!! @hier, vanmiddag huisbezoek van cb, ben erg benieuwd Wel heel sneu hoor, ze heeft best last van krampjes, dus ze krijgt nu voor elke fles infacol. Heb wel idee dat t helpt (meeste van de tijd dan), maar gister was ze even heel lange tijd volledig overstuur, zo zielig! Ml kreeg dr niet stil dus ik nam dr ff over en was ze gelijk stil (tot frustratie van ml....) maar 2 minuten later begon ze ook bij mij dus dat vond ml wel fijn Zelfs liedje zingen hielp niet (werkt tot nu toe erg goed eigenlijk ) en ondanks dat ze beetje aan t zoeken was tussendoor wilde ze ook geen speen. Die had er dus gewoon geen zin in Opeens was t over en viel ze lekker bij me in slaap onder t genot van 'ssssshhh' geluiden die ik constant maakte (je moet toch wat als ze zo overstuur zijn ) Verder is ze gelukkig nog steeds erg tevreden ze is zo lief! (Ben verliefd en hoe ) Nu maar eens douchen en dan kunnen we een rondje gaan wandelen buiten
Hier ook niet heel veel last gehad van stuwing, 3 dagen op het einde van de dag de harde plekken afkolven en dat was het Ik vind het altijd zo'n gek gezicht als het hoofdje kleiner is dan mijn borst..... @tumtum, begin nu wel nieuwsgierig te worden naar de naam van jullie meid! @bfg, ze hebben ook heel wat bankjes in blijdorp hebben wat gedronken in oceanium en een ijsje gegeten bij de speeltuin en we hebben een abo dus het is niet erg als we de meeste dieren niet zien was wel leuk, er was een 2 dagen oud girafje en eentje die op dezelfde ag als Sietske geboren is!
Femmelepem: spannend ben benieuwd! Meiden succes vandaag in ziekenhuis of bij vk, hopelijk volgen er snel meer baby"s. Hier vannacht redelijk geslapen. Nu even lekker luieren en dan maar eens aan de poets beneden. Dochterlief is heerlijk aan het spelen.
Nou, de vk is geweest. Ze heeft getoucheerd, maar er is niets veranderd t.o.v. donderdag. Ze kon dus ook niet strippen. Bmm ligt nog steeds naar achteren, dus beeb maakt nog helemaal geen aanstalten om zich te laten zien. Vanmiddag om half 2 kon ik al terecht in het zh voor een ctg, echo en de hele mikmak. Daarna in overleg met de gyn beslissen over hoe we nu verder gaan. De vk gaf aan dat in principe de eindbeslissing bij ons ligt, maar dat de gyn waarschijnlijk nog wel 2 dagen zal willen wachten met inleiden. Dat kan ik mijn geval alleen maar met gel en dat kan best even duren voordat het op gang komt. Het grote nadeel is dat je dan wel in het zh moet blijven. Dus dat is wel even een afweging die je moet gaan maken. Heb eigenlijk nog nooit in het zh gelegen, dus dat is wel ff vreemd. Nou ja, we wachten maar af wat ze gaan zeggen!