Gefeliciteerd!! Op de bovenste foto zie ik geen nub. Het streepje wat je ziet staat los van het lichaam en bestaat uit horizontale streepjes wat ik vind meer op de navelstreng lijkt.
Ahhhh hartstikke bedankt voor het kijken ook! Ik ben echtttt uiterst benieuwd! Is wel de ultieme droom natuurlijk een jongen en een meisje :-D
Volgens mij wel een stuk minder ver hoor! Ik ben nu pas 14 weken en 3 dagen. . Vrijdag naar Gorinchem voor hopelijk deze keer een fatsoenlijke geslachtsbepaling! Hier lijkt het toch vrij eenduidig: een meisje! Dus ben benieuwd of het klopt. Bij jou klopt het vast wel hoor en als het dat niet doet dan zou ik daar ook echtttt wel aan de deur staan inderdaad!
Vandaag 13 weken echo gehad in UMCG, uk was erg lastig (ja het begint al vroeg) maar zouden jullie willen kijken of je een NUB ziet?? ik heb geen idee waar ik op moet letten..
Ik zie (op me phone) niet duidelijk te nub maar denk iets vaags te zien. Ik zeg een jongen. Heb je nog meer foto's of een filmpje?
dit is de enige totaal foto, rest is van hoofd etc, en veel medische dingen mogen ze niet mee geven... maar maakt voor de NUB ook niet uit..
Ik ben nu 16 weken en 6 dagen , dus valt nog mee. Gelukkig word de moeheid nu een stuk minder Spannende dag voor jou vrijdag , ben ook benieuwd of ze gelijk hebben. Maar dat lees ik vast wel terug Heel veel succes en kijkplezier alvast !!
Goedemorgen, Afgelopen vrijdag zijn wij bij de verloskundige geweest. We waren op dat moment precies 12 weken zwanger. Ik ben benieuwd of jullie op de foto's kunnen zien wat het geslacht zou kunnen zijn.
Ik zie dat iedereen heel erg benieuwd is naar de mening van RoGiJuLi, dus ik ook! haha Zou je ook even naar de mijne kunnen kijken? ik was daar 12 weken en 5 dagen. Aanstaande maandag de geslachtsbepalingsecho! Ben benieuwd of het klopt met wat jullie denken!
Ik wilde graag weten of er nog meer mensen zijn die een gokje willen wagen! Loezz had haar mening al gegeven maar zie dat er nu meer mensen actief zijn in het NUB topic! Deze echo is van precies 12 weken, volgende week vrijdag geslachtsbepaling!! Spannend weer hoor!!
Haiii een aantal van jullie hadden gereageerd op mijn echo. De meningen waren verdeeld, paar meiden paar jongens. Gisteren met 14 weken echo laten maken en volgens mij hoef ik niet meer te twijfelen!