November 2013 buikjes.

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door MaaikeFerryJari, 6 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    4 wiels en voor draaiend lijkt mij dus ook het fijnst!
    Wij gaan dan ook daar voor... Maar dat duurt nog wel even voordat we er 1 kopen.

    Beschaafd buikje toch? Leuk hoor, al die buikjes..

    Zijn er hier toevallig ook vrouwen die de combinatie test laten doen of inmiddels hebben laten doen..?
    Ik heb vandaag toevallig een afspraak gemaakt. Morgen bloed prikken en over ruim 2 weken een echo..
     
  2. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    hey!

    leuk hoor die buikjes!!

    wij willen hier ook gaan voor een wagen met 4 wielen en zwenkwielen voor die je wel vast kan zetten.. waarom weet ik niet echt maar dat lijkt mij wel fijn wandelen en 3 wielen vind ik niet mooi :D

    wij hebben er voor gekozen om de combinatietest niet te doen. mn vriend voelde zich er niet goed bij en zei: "straks denken ze iets te zien, maak jij je de hele zwangerschap zorgen en blijkt er bij de geboorte helemaal niets aan de hand. mocht het kindje downsyndroom hebben dan is dat zo en houden we er net zo veel van als dat het kindje het niet zou hebben" dat vond ik wel een mooie gedachte dus hebben we deze keuze gemaakt.

    hieronder een foto van mn buik van 4 weken en van 9 weken!
    ik vind t echt al onwijs groot verschil en ben ook nog afgevallen in de tussentijd! pfff ben benieuwd hoe ik er met 40 weken bij loop ;)
    ( hoop dat ik m erop krijg tenminste)
     
  3. bassdevilxs

    bassdevilxs Actief lid

    13 feb 2013
    230
    0
    0
    NULL
    Uden
    Precies dezelfde reden waarom wij het ook niet doen. Ook vind ik het nogal prijzig, vooral als je zwanger bent van een tweeling. 20 weken screening doen wij waarschijnlijk wel.
     
  4. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ook dat idd! 20 weken doen wij ook wel denk ik ja! Maar die krijg je ook gewoon vergoed! :D
     
  5. marietje

    marietje Bekend lid

    24 jan 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou nog ff een berichtje van mij. Heb de 12 weken bereikt!!!!!!! :D helemaal blij natuurlijk!!!!
    Het zou alleen fijn zijn als ik me wat beter ga voelen.... Het lijkt juist wel of het steeds slechter word.... Misselijk, overgeven, moe en dan nog m'n giga jank buien!!!:( echt verschrikkelijk... Heb van t weekend paar keer flink lopen janken om niets..... Gaat natuurlijk nergens over..... Echt irritant.... Dus de roze wolk was van t weekend heel ver te zoeken. ....
     
  6. mama2girls

    mama2girls Actief lid

    30 jan 2012
    460
    0
    0
    Elleinand hier om precies de zelfde reden ook gekozen het niet te doen.
     
  7. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Bedankt dames..

    Wij hebben vanavond ook besloten om het NIET te doen.
    Niet om het geld, maar omdat we er niet vanuit willen gaan dat er iets mis is. Met de 20 weken echo kunnen ze veel zien en ik heb het geluk dat me nog wat echo's te wachten staan. :)
    Als ons kindje down blijkt te hebben dan vinden we onze weg wel..

    Maar we willen positief denken en gaan er gewoon zoveel mogelijk van genieten.

    Toen ik van mijn dochter zwanger was bestond de test volgens mij nog niet en toen wist ze met de 20 weken echo te zien dat ik een kern gezond kind zou krijgen. Resultaat is een kern gezonde beginnende puber die het overdreven goed doet op school.. :p
    Dus ik vertrouw er maar op dat ze nu ook met de echo genoeg kunnen zien.

    4 wielen vind ik ook mooier ja!!
    Maar dan niet met die hele kleine wieltjes voor.. Dat is geen gezicht.
    En idd, ze moeten wel vast gezet worden.
    Ach, we hebben gelukkig nog even om er over na te denken... ;)

    Fijne avond allemaal!
     
  8. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    @marietje: jeeejj!!!! Haha top! Nu idd nog wat beter voelen!

    @saffira: geld is idd bij ons ook niet de bekangrijkste reden hoor. We willen ook gewoon lekker genieten van de zwangerschap en idd mocht t kindje down hebben vind je toch je weg wel :)

    @hier: begin behoorlijk zenuwachtig te worden voor de echo morgen avond haha nu al!! Hoelang duurt zo'n eerste echo eigenlijk ongeveer? :D
     
  9. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    De echo zelf? Ongeveer 5 min..
    Niet lang, maar je kunt ook nog niet bijzonder veel zien hoor haha
    Wij zagen wel een armpje en beentje bewegen met 9 weken en 2 dagen.
    Plus ze laten het hartje horen.. Blijft geweldig mooi natuurlijk!

    Nou heel veel plezier dan morgen! Gaat vast goed komen,.. ;)
    Laat je even weten hoe het was en misschien een echo foto plaatsen?
    Ik mag rond 8 mei pas weer..... Duurt allemaal zo lang vind ik! Haha..
     
  10. MaaikeFerryJari

    MaaikeFerryJari Actief lid

    20 jan 2012
    449
    1
    0
    servicebaliemedewerkster
    Gouda
    Wij hebben de stokke kinderwagen.

    Bij Jari hadden we in de babykamer alles van tiger. We hebben een behang boom met aapjes gekocht en zodra we het geslacht weten 21 mei gaan we met de babykamer aan de slag. Jari heeft in oktober al een nieuw bed gehad dus hij hoeft gelukkig niet meer te wennen en de babykamer is doorgeschoven naar een leeg kamertje;)

    Ik ben gezellig samen zwanger met de buurvrouw.

    Ik moet vrijdag weer naar de gyn en krijg dan waarschijnlijk weer een echo elke x als ik op controle kom.
    Verder heb ik wat vragen betreft een natuurlijke keizersnede en hoopndat ze die willen en kunnen uitvoeren.
     
  11. Donder

    Donder Actief lid

    14 mrt 2013
    210
    0
    0
    Hallo dames,

    Wat fijn al die ervaringen en mogelijke wensen wat een kinderwagen betreft. Daar kan ik wel wat mee, haha.

    Gisteren 3e echo gehad op 10+4.
    Een lekker beweeglijk kindje dat heel even naar ons zwaaide...
    De echo zelf was wel een karwei, want zowel inwendig als uitwendig was het allemaal moeilijk in beeld te brengen omdat ik (heb ik weer) een gekantelde baarmoeder heb (en al wat kilootjes teveel een paar jaar), maar goed alles deed het.

    Hartje hebben we nog niet gehoord, dat doen ze bij onze verloskundigenpraktijk meestal bij de controle-afspraak (3 mei, op mijn verjaardag, meteen een leuk cadeautje)

    Het opmeten om de termijn te bepalen was ook door het slecht in beeld krijgen erg lastig, maar ze hebben ongeveer bepaald dat ik 2 dagen terug gezet be, maar daar hecht ik vooral maar niet teveel waarde aan, het was immers erg lastig om te zien...

    groetjes!!!
     
  12. simoontje1985

    simoontje1985 Actief lid

    3 mrt 2013
    236
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier nog iemand.
    Ik ben 28 november uitgerekend.
    Donderdag eerste afspraak op het ziekenhuis voor een echo.
    Spannend hoor.
    Dan moet ik rond de 9 weken zijn.
    Ben zooooooooooo benieuwd...:D
     
  13. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Gefeliciteerd!!! Spannend he.. ;)
     
  14. simoontje1985

    simoontje1985 Actief lid

    3 mrt 2013
    236
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja...........
    Zoooooooooooooo spannend....hahaha:$
     
  15. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Hahaha ja ik vind het ook spannend! Ben het liefst zsm 16 weken dan weten we wat 'het' is en dan voel je ook wat meer haha..

    Donder: ik heb ook een gekantelde baarmoeder, naar achteren. Geen vetjes teveel, hihi.. Maar bij ons hebben ze met 6 weken en 2 dagen het vruchtje gezien met kloppend hartje. Met 7 weken en 5 dagen nog eens. En met 9 weken en 2 dagen weer een echo en ook hartje gehoord en gezien! Plus arm en been wat bewoog haha..

    Wat vind ik het ontzettend jammer dat ze het hartje niet hebben laten horen zeg!! Het kan namelijk wel..
    Zodra het bij ons kan laten ze het ook horen..
    En een gekantelde baarmoeder is idd vervelend om het wat beter in beeld te krijgen maar het schijnt dat veel vrouwen dit na een geboorte krijgen. Verder heeft 15% van de vrouwen in nl een gekantelde baarmoeder zonder ooit gebaard te hebben.

    Bij mij verklaarde het een hoop, want na de geboorte van m'n dochter had ik meer pijn met sex. Weet niet of je daar ook last van hebt, maar dat Kan dus komen door je gekantelde baarmoeder.

    Zo heel verhaal, haha.. Maar dacht deel mijn ervaringen even met je. Weet niet of je er verder onzeker van bent geworden, maar mij is verteld dat het verder helemaal niets uit maakt mbt zwanger worden of bevallen.

    Fijne zwangerschap en hopelijk laten ze snel het hartje horen.. Zo leuk!
     
  16. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    @saffira: oh dat valt wel ff tegen haha had wel verwacht dat t ong. Een kwartiertje zou duren ofzo.. Naja is niet anders kijk er nog steeds erg naar uit!! :D en laat jullie zeker wat weten als wij wat weten :D

    @donder: fijn dat alles goed is!! Wel jammer dat ze t hartje niet katen horen idd..

    @simoontje: gefeliciteerd!! En zeker spannend haha ik stress gezellig met je mee hoor :D

    Nou tot vanavond! Dan kom ik hier hopelijk een mooie echo showen :D
     
  17. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Jaaaa vanavond echo tijd! Leuk!

    Ja sorry, ik had er graag een kwartier van gemaakt voor je, haha maar als je 10 min de tijd krijgt om je gup in beeld te zien dan is dat echt lang!
    Of ik zit bij de verkeerde... :p
     
  18. mama2girls

    mama2girls Actief lid

    30 jan 2012
    460
    0
    0
    Bij mijn verloskundige nemen ze echt de tijd om te kijken hoor.. denk dat ik de kleine zeker 10 minuten (als het niet langer is geweest) in beeld heb gezien allebei de keren.

    Het hartje hebben ze me de eerste x (7 weken) wel even laten horen, maar dat was echt maar heel kort (5 seconde denk ik :(), maar dat komt omdat via een inwendige echo er warmte bij komt als ze dat laten horen en dat is slecht voor de kleine.
     
  19. simoontje1985

    simoontje1985 Actief lid

    3 mrt 2013
    236
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat spannend zeg...
    Ik kan bijna niet wachten tot morgen!!!
     
  20. Lilly156

    Lilly156 Fanatiek lid

    9 dec 2012
    1.698
    0
    0
    Hoi dames,

    Al meer groeiende buikjes hier?
    Wel de meesten al voor een echo zie ik.
    Ik mag vrijdag eindelijk :) ben dan volgens mijn berekening 10 weken, maar als ik uitga van laatste menstruatie 10+4. Ben benieuwd hoever ik echt ben.

    Zijn hier nog dames echt vooruitgezet? Of alleen maar terug?
     

Deel Deze Pagina