Sperma overleeft gemiddeld 48 uur, maar er zijn gevallen bekend van sperma wat 5 dagen overleeft, echter is dit uitzonderlijk. Het is ook niet alleen een kwestie van het sperma... Ook je cervix slijm heeft hier invloed op... als je te ver voor je ovulatie zit is je slijm te taai om doorheen te komen en de omgeving te zuur voor sperma om te overleven. Natuurlijk heb je uitzonderingen waarbij een vrouw heel vroeg in haar cyclus sex heeft gehad en toch zwanger is worden, maar daar zou ik persoonlijk niet van uit gaan. Ik ga niet op vakantie dit jaar... ik ga op huwelijksreis!!!
huwelijksreis, nog mooier! wij gaan trouwens in zomer 2014, 21 juni! (de eerste zomer dag) we kregen een relatie op een laatste zomer dag 20 september! we zijn verloofd sinds november vorig jaar en mijn vriend heeft nooit gerookt, en drinkt bijna nooit. alleen met feestjes of vakanties eigenlijk, zelfs in het weekend drinkt hij eigenlijk niet. dus eigenlijk bijna nooit. zijn zwemmers zouden wel goed zijn!! alleen ik heb bijna 2 jaar gerookt en het laatste jaar ook echt veel meer! bijna een pakje van 19 per dag........ maarja ik ben nu 3.5 week geleden gestopt dus me lichaam is zich volop aan het reinigen even een melding, ik heb nu echt heeeeelee erge ongi krampen sinds 5 - 10 minuten... en ben nog geen uur geleden naar wc geweest voor een grote boodschap?? @zwangels? jij gaat morgen testen las ik?? IK DUIM VOOR JE laat ons goed nieuws zien!
Dank je shy! Andere dames die op mijn eerdere berichten gereageerd hadden eerder deze week sorry dat ik niet gereageerd heb, maar heb het gelezen. Bedankt voor julli medeleven/steun! Ik hoop idd op goed nieuws, maar het kan ook nog te vroeg zijn. Mijn kortste cyclus was 23 en mijn langste cyclus 29 dagen. Vind het enorm spannend!
Pfff uitgerekend vanavond nix te doen.... hubbie werken, pa met mijn broer naar het ziekenhuis... wie zal ik nou eens gaan vervelen...
Hiero ook rustig, manlief is gaan werken... Ik zit lkkr ongegeneerd te neuzen op het forum naar allerlei klachten etc.
hihi lov ik mag ook op vakantie testen!! Wanneer is jou nod? Mijne 9of 10 mei. En dan zit ik in turkijke!!!! Ook echt zin in. Gaat die laatste wachtweek sneller voorbij.
Is wel grappig, ik zit dan in Duitsland en mijn NOD is op 8 Mei Hopelijk een goed voorteken voor ons allen
Heerlijk al die vakanties hihi! Ten eerste geniet ervan en hopelijk allemaal met een posi test terug naar huis en geen ongesteldheid!
Ik heb echt een vreeeetbui vandaag!? En was juist mooi op gewicht morgen balansdagje met veel groenten en fruit
Ha meiden! Wat een gezellig gekwebbel hier! Wel bijgelezen vandaag tussendoor! Niet veel persoonlijk gereageerd! Te veel gekletst om alles te onthouden en reageren! Lieflief hoe gaat het nu??? Wat een vakantiegangers zeg...heerlijk...genieten!!! Zag al iemand op rood...balen! Spannend wachtbankje...Jammie pizza Manlief komende daagjes vrij dus lekker genieten en leuke dingen doen met ons gezinnetje
Nou wij zijn in de tuin bezig! Gras allemaal eruit en vijver leegpompen, die is te goor. Zitten ook vissen in, die even redden (overigens nog een wonder dat ze uberhaupt te redden zijn want hebben al jaren geen eten gehad volgens vl).
Ja vind ik eigenlijk ook wel, daarom morgen ook gelijk voer halen. VL wilde nieuwe kopen maar als deze te redden zijn dan hou ik toch deze!
ze leven dan waarschijnlijk van de gorigheid(algjes) in het water hihi! in de natuur krijgen ze toch ook geen voer ik ben vandaag erg emotioneel, had net ongi krampen voor 15 minuutjes, is dat een voorbode dat me eisprong naderd?? of gewoon toeval? en steeds steekjes in me onderbuik links en zo nu en danrechts.