We zijn verhuisd zo te zien, kon het topic al niet meer vinden. Ben vandaag ongesteld geworden. Nu officieel de 1e ronde voor een brusje in! Vind het nu echt spannend worden! Vorige keer ook in 1e ronde raak, dus wie weet... Op m'n volgende NOD zijn we op vakantie in Spanje, dus wie weet! Zou leuk zijn! Ik reageer later uitgebreid, m'n mannetje is net wakker. Tot later!
Ik had indd verwacht dat de test negatief was omdat hij thuis ook 2x negatief was. Ik heb hem een flesje gegeven mag geen bv geven ivm de medicatie. Wij wisten wel dat ik tussen week 37 en 38 toen gestript zou worden en dat stond ook op de kalender. Maar het is een super gezond en heerlijk ventje geworden! ondanks 5 weken zh incl RS-Virus. 3 dagen thuis en zondags na 16:00 uur weer in het zh hij wilde geen drinken meer en was erg verkouden heeft toen nog eens een week in het zh gelegen . Wij hadden een couveuse kindje en mijn schoonouders wilden niet op de tijden komen dat wij er waren dus boorden ze ons en de verpleging door de neus dat ze wel zonder ons mochten komen. Weet wel als wij zwanger worden van de 2de zeg ik het pas met 25 wegen . Wij zien ze toch niet zo vaak ons ventje heeft hen dit jaar nog maar 4x gezien. en in de baby tijd 3x. ik heb geen behoefte aan deze mensen eerst was het kind kan dood geboren worden dus de kinderwagen krijgen jullie pas als het kind er is. toen hij er was moesten wij als nog zelf de kinderwagen ophalen omdat het toch nog wel even duurde voor dat hij naar huis mocht bah als ik er weer aan denk word ik weer razend. in januari op zijn verjaardag vonden ze het raar dat wij zeiden dat wij niet op zijn neefjes en oma der verjaardag kwamen. kleine ventje werd geopereerd aan zijn penis plasbuisje verleggen en moest besneden worden omdat hij maar een kwart velletje had om de eikel. en hij moest na het zh een week met een katheter lopen dat is voor een ouder al een hel dus laat staan dat wij op verjaardag ging waar dieren rond lopen en andere kinderen en hij geen kant op kon. Deze mensen + schoonzus werden gewoon boos. echt idioot voor woorden. en nooit hebben wij een excuses gehad voor wat ze hebben gezegd en die zullen wij ook nooit krijgen. en ze zijn ook boos omdat ze geen Pake en Beppe mogen zeggen ( zijn echte Friezen) ik ben NL opgevoed en kom oorspronkelijk uit Twente daar had ik ook gewoon 2 opa's en oma's waarom niet bij mijn eigen kind. Hun reactie was als je hier woont heeft je kind sowieso een Pake en een Beppe. Maar ik ga ze dan wel vragen of ze nog een keer opa en oma willen worden ( sorry klinkt hard maar is wel de waarheid )
pfff meerdere heftige bevallingen hier dus. het verhaal van so komt me bekend voor, mijn so komen ook nooit zijn in een jaar tijd 1x geweest. dat was op de verjaardag van onze zoon, ze hebben gewoon doorgedramd zodat ze konden komen op de dag en tijd dat zij wilden. ze wilden namelijk graag de dag na zijn verjaardag komen, ik wilde dat niet omdat hij dan kapot is van een hele dag verjaardag. nou ze kwamen die dag en anders helemaal niet, naja dan heb je weinig keuze. onze zoon is in het ziekenhuis geboren vanwege een open buikje, de eerste dagen leek het slecht te gaan. je zou denken dat ze dan hem graag wilden zien maar niet dus. mijn man heeft een huil verhaal aan de telefoon gedaan en toen kwamen ze dan toch maar. hier net de ha aan de telefoon gehad, hij denkt naar aanleiding van de symptomen ik wel zwanger kan zijn en dat de 3 x negatieve testen vals negatief zijn door gebruik van de pil. ik moet nu acuut stoppen met de pil en dan kijken hoe het gaat.
Det wat een verhaal! Ik snap alleen het door de neus boren niet zo goed met de verpleging etc... Maar de rest zou me ook storen,... pfff vervelend hoor dat soort mensen! Familie kun je helaas niet kiezen. Hoe is je man zijn band met zijn ouders? Hier ook uit Twente (woon er nog steeds ). Waar kom je vandaan? Zoonlief heeft ook het RS virus gehad Rond de 6 maanden en een paar weken terug had hij pseudo kroep en op een gegeven moment draaiden zijn klachten om de dacht de ha weer aan het RS virus... Longfotos en bloeduitslagen wezen echter op de pseudokroep, maar oh... zo sneu om je ventje zo ziek te zien!!
@ Robijntje1982 Spannend dus ik moet ook afwachten heb ook de symptomen en slik ook de pil maar niet helemaal goed gegaan afgelopen maanden door ziek zijn antibiotica etc... @ Sanne Ik ben geboren in Oldenzaal Door de neus boren bedoelde ik ze mochten helemaal niet alleen zijn zonder de ouders van het kind maar zij vonden dat het wel mocht. en er was een jong meisje (24) jaar zei wist niet goed wat ze er op moest antwoorden en toen zei mijn schoonvader mooi dit is nu geregeld en kunnen wij alleen gaan wanneer wij willen. Het ergste was nog dat ze elke keer gingen op het moment dat wij net weg waren en dat wij ze thuis in 1x in beeld zagen met hun handen. Ik wed erg razend zo razend dat ze niet meer in het zh mochten komen. ze hebben ook nooit gevraagd hoe hij gegroeid was en of hij al wat met het flesje kon drinken. Ik mag er van mij zelf ook niet meer zoveel aan denken word dan weer super boos en kan er nog steeds om huilen. maar goed laatste dagen huil ik om de kleinste dingetjes zelfs op tv met GT/ST
dat gaat snel hier.. K heb even snel wat bij gelezen maar nogal drukke dag dus ik kan hier en daar wat gemist hebben.. Hier gelukkig een top bevalling gehad, wel lang maar niet vervelend. Ik kijk echt uit naar een evt. komende bevalling!! En hier ook geen vervelende (schoon)ouders dus dat is ook wel fijn Hier trouwens (sorry vergeten wie het vroeg) 10 maanden borstvoeding gegeven. Toen ben ik gestopt omdat ik steeds maar net boven de lijn van ondervoeding bleef hangen en mijn energiepeil zo laag was.. Bij de komende wil ik het graag wat langer volhouden! Verders hier eergister mijn eisprong gehad (2 dagen als wat moest volgens t schema hihi) maar dus nu op t wachtenbankje voor 2 weken.. brrr haha
Det wat vreselijk zeg!! Kan me indenken dat je er razend om kan worden nog steeds Hier iets anders maar de eerste meconium luier heb ik gemist van zoonlief Ik lag op bed in het zh en iedereen ging om zoonlief heen staan en ik zag dus niets Was zo flabbergasted en verdoofd van alles wat gebeurd was dat ik er niks van had gezegd... Maar achteraf heb ik er flink om zitten janken Voor sm stond ervoor, maar ja... had net zo goed 1 van mijn ouders kunnen zijn. En Oldenzaal is vlakbij Robijn dat was ik van de bv 10 maanden, netjes hoor! Kan me indenken dat als je energie zo laag was en je kindje aan de ondergrens zat je gestopt bent. Vond je het moeilijk te stoppen? Bij mij liep het terug, bovendien dronk zoonlief 45 minuten per keer. In het begin elke 3 uur dus amper 2 uur voor mezelf... best vermoeiend. Spannend op het wachtbankje! Laat die ongesteldheid hier maar snel voorbij zijn haha!
Wat een heftige en snelle bevallingen allemaal! Ik ben met 26 weken opgenomen in het WKZ in Utrecht ivm hoge bloeddruk. Daarna thuis, maar moest veel rust houden. Mocht ook niet meer werken. Onder strenge controle bij de gyn gestaan, op het laatst moest ik 3 a 4 keer per week op controle. Met 33 weken opnieuw opgenomen, mocht dag voor kerst naar huis, kreeg thuiscontroles. Maar ik voelde me zo beroerd! 2e kerstdag belde het zh om 21 uur dat ik direct naar het zh moest komen, bloedwaardes waren slecht, had HELLP. Die nacht ging het zo slecht dat ik om 4 uur m'n man moest bellen om te komen. Uiteindelijk waren de bloedwaardes goed genoeg om tot de volgende ochtend te wachten, maar uiteindelijk op 27 december om 11.45 uur een keizersnede gehad. Was toen 34+3 weken. Helaas werkte de ruggenprik niet en werd ik alsnog onder narcose gebracht. Heb dus de hele bevalling gemist, z'n eerste huiltje, alles. Zag hem pas een paar uur later toen ik op m'n kamer kwam. Gelukkig lagen we samen op een kamer, ons ventje in de couveuse. Hier hebben we 2, 5 week gelegen. Heb echt een toptijd gehad daar! Heb 24/7 van m'n mannetje kunnen genieten, deden ook alles zelf. Bij een 2e zou ik alleen niet zolang in het zh blijven, omdat je dan nog een kleintje hebt. Maar ik hoop maar dat dat niet nodig is! Wat een verhaal over je souders. Vreselijk! Hier gelukkig geen last van! Ze wonen in hetzelfde dorp en zien ze wekelijks. Bemoeien zich gelukkig nergens mee. Spannende tijd voor iedereen die bezig is nu! Hopelijk hebben we hier snel nog meer positieve testen!
dat was ik van de borstvoeding sanne geef niet. Tjah ik vond het moeilijk om te stoppen zeker. Maar het liep ook langzaam al terug dus het was ook wel makkelijk ergens. Hier echt top borstvoeding gehad, toeschietreflex van een halve meter dus meneer was met 10min. drinken vol en dat was dus ideaal!
Even een vraagje; waar zijn we naartoe verhuisd? Ik kon het al niet meer vinden, alleen via mijn eigen profiel... Jee Det wat een vreselijk verhaal omtrent je schoonouders. Hopende bij een tweede dat het niet weer gebeurt! Ik kom trouwens ook uit Twente haha Bij mijn dochter heb ik geen borstvoeding kunnen geven. Wel nog vier weken via de fles middels kolven, maar toen was ik het zat. Eerst kolven, dan kind voeden en daardoor weinig tijd voor andere dingen waaronder rust nemen. Mijn dochter wilde wel graag uit de borst drinken, maar snapte het niet helemaal. Lactatiedeskundige erbij gehad maar geen succes. Vandaar de fles! Oh ja, bijna vergeten... Iedereen bedankt voor de felicitaties voor mijn dochter! En ik heb vanochtend een test gedaan... negatief, maar ik ben ook nog niet ongesteld. Ik ga ervanuit dat ik gewoon ongesteld wordt, want voorheen klopte deze altijd.
Hallo dames, Mag ik me bij jullie aansluiten? Wij gaan vanaf mei voor de tweede. Onze zoon is nu vier maanden en hopelijk zijn we snel zwanger van een brusje. Het heeft bij ons iets langer geduurd en voordat ik van onze zoon zwanger werd ook nog een mk gehad. Alles bij elkaar van juni 2011 gestopt met de pil tot in april 2012 positieve test!
@Milou: we staan nu bij de zwanger worden clubs. Gefeliciteerd met je dochter! Hopelijk ben je toch zwanger of anders snel weer ongi: op naar de volgende ronde! @Whoppie: welkom! Succes met zwanger worden. Hopelijk lukt het dit keer sneller! @BV: Zoontje heeft 2,5 week in zh een sonde gehad en kreeg afgekolfde melk hierdoorheen. Tussendoor wel geprobeerd met aanleggen en zelf drinken. Toen hij dit kon mochten we naar huis. Daarna tot ongeveer 3 maanden bv gegeven. Langzaamaan afgebouwd, want ik wilde gestopt zijn als ik weer moest werken. Zo zou ik het de volgende keer ook weer doen, als het lukt.
Amai, dat is me even bijlezen, zeg. Sanne, mijn ei is gisteren geweest, dus nu maar wachten... Ik hoop dat iedereen snel positief mag testen, nu even de rest van de berichten lezen
@Bevalling: Die van mij was niet echt mooi. Met 37 weken ingeleid ivm veel te hoge bloeddruk. Om 7.30u. Om 14.00 4 cm en redelijk heftige weeen, buik en rug. Om 14.30 braken mijn vliezen maar ons meisje was nog totaal niet ingedaald, dus toen vondt ons meisje de mijn weeenstroom totaal niet leuk. Dus haar hartslag ging achteruit. De weeen waren bijnà nìet meer op te vangen, kwamen te snel. Weeenremmers hielpen niet meer, dus om 15uur met spoed naar de OK voor een keizersnede, gelukkig een ruggeprik, dus het enigsinds mee kunnen maken. Weet alleen dat onze meid blauw keek, na een paar seconde hoorde ik haar schreeuwen, gelukkig.. De ktraamtijd was ook een elende, ben doodziek geweest heb totaal niet kunnen genieten. Na 2 weken ging het met mij beter. Ons meisje deed het gelukkig meteen goed. Heb wel wat angst voor weer een bevalling. Maar de wens voor een tweede is ook erg groot. @BV: Ik ben er niet aan begonnen, bij ons in de familie komt heel veel voor dat we geen melk produceren, aleen water. De kans bij was heel erg groot. En later bleek ook dat ik bijna tot geen melk produceer. Nieuwe dames, welkom, gezellig dat jullie mee komen kletsen. @ contact met schoonouders: hier een heel goed contact met mijn schoonouders. Ze bemoeien zich ook totaal niet met onze opvoeding..
@whoppie welkom, hopelijk gaat het deze keer sneller. @bv wel geprobeerd via afkolven maar lukte niet zo goed, na 2,5 week gestopt. moest afkolven omdat mijn zoon in de couveuse lag. mijn moeder vroeg mij vanmorgen of ik mee wilde doen met weight watchers maar zover ik kan vinden mag je dat niet doen tijdens de zwangerschap. dus straks toch maar even heen om te vertellen wat de vermoedens zijn.
Robijntje, ja zou je dat nu al zeggen? Hier houd ik mijn mond met dat we bezig zijn tot ik zwanger ben. Ervoor hoeven (schoon)ouders het nog niet te weten Maar ligt ook aan je band met ze natuurlijk. Hier ook aan het afvallen. Koolhydraatarm. Ben in oktober begonnen met gewoon op te letten op mijn eten en nu 6 weken bezig met koolhydraatarm. 1 Dag per week eet ik alles (nu dinsdag ipv zondag ivm K-dag) en de rest van de week eet ik kaas, worst, eieren, groenten. Zodra ik zwanger ben bouw ik de koolhydraten weer op (ene week ontbijt erbij, andere week lunch erbij etc). Nu sinds oktober ruim 10 kg afgevallen. Wil graag nog 7 kwijt. Zit al wel onder gewicht van voor de zwangerschap. Wil ook beter opletten dan de vorige keer Vervelend dat je er zo naar op terugkijkt Lotte. Bevalling en kraamtijd hopelijk de volgende keer beter. Cindell succes op het wachtbankje! Whoppie welkom!
En dan hebben wij vandaag zekerheid ik ben ongi geworden stiekem wel fijn en kunnen wij er straks met een fris koppie er voor gaan
Thnx ladies. Jullie ook allemaal succes! Hier ook aan dieet bezig, ook koolhydraatarm, maar als ik zwanger ben, dan mag t niet meer. Dus hopelijk aankomende weken nog lekker wat afvallen en dan weer aankomen . Maar dan om een goede reden. Bevalling: hier prima. Ochtend wat buikpijn en tegen 15.00 uur buikpijn om de zoveel minuten (bedacht me toen dat t weeen waren). Om 19.00 vk gebeld, kwamen om de 3 minuten. Bleek 4 cm ontsluiting te hebben, Tegen 22 steeds heftiger, vliezen gebroken door vk en 8 cm ontsluiting. Bruin vruchtwater, dus naar ziekenhuis. Om 23 uur in ziekenhuis en na veel weeen wegpuffen (hartslag en zuurstof viel weg) om 00.50 geboren. Als ik er nog zo een mag, dan teken ik ervoor! @bv: niet aan begonnen. Leek me helemaal niets... en als je er niet achter staat/open voor staat, moet je er niet aan beginnen. Dus niet aan begonnen.
Whoppie, nog een mede lijnster, leuk! Hoeveel ben je nu kwijt? Bij mij ligt het eraan hoe je het bekijkt haha! Ik was 20 kg aangekomen (einde zw schap, dus of je die kg`s allemaal mee mag tellen ) en die zijn er sowieso af. Maar ..... sinds oktober ben ik nu 10,5 kg kwijt. Eerst door gewoon op te letten en nu dan kh arm te eten. 1 Dag in de week heb ik een "go nuts" dag ala Timothy Ferris. Hij raadt dit aan om je lichaam weer een boost te geven en om eerlijk te zijn vind ik dit totaal niet erg, haha! Die dag eet ik alles waar ik zin in heb. Laatst met Pasen (zondag en maandag) die 2 dagen genomen en dus in principe 1 weekend 'overgeslagen'. Nou, ik stond gelijk 2 weken stil Nu morgen 6 weken bezig en 5,5 kg kwijt. Die andere 5 was ik vanaf oktober kwijt door enkel op mijn eetpatroon te letten, alleen stond ik op een gegeven moment erg lang stil helaas. Hoe pak jij het aan? Dokter Frank of ook ala Tim. Ferris? En zodra ik zwanger ben stop ik, en voeg ik elke week weer kh toe. Hoe pak jij dit aan? Meteen alles weer eten? Of week voor week? Wil dan in 3 weken alle kh weer toevoegen. Op die manier kan het kindje er geen last van hebben lijkt mij want de bloedband begint pas later. Groot gelijk van de bv. Dat is net als met lijnen ; als je er niet achter staat dan moet je er niet aan beginnen Anders wordt het enkel een teleurstelling. Det "fijn" dat je ongesteld bent geworden! Weg onzekerheid Hier vandaag laatste dag bruinverlies (sorry hoor). Dus hopelijk kunnen we er morgen voor gaan. Volgens mijn app heb ik een "bevrijdingseitje" haha en ben ik vanaf morgen vruchtbaar!! Nu kriebelt het wel heel erg hoor haha! Er schiet van alles door mijn hoofd (willen we wel nu, is het haalbaar) terwijl we er bewust voor gekozen hebben en ik aan paar mnd terug niet kon wachten, haha Vanmiddag weer werken, morgenvroeg om 8 uur lekker vrij Ik draai slaapdiensten, dus ben voornamelijk overdag vrij Wat doen jullie voor werk? Ik werk in als woonbegeleider in de gehandicaptenzorg. Gelukkig geen zware groep ( 3 helpen met douchen --> 2 mondeling aansturen, 1 wassen ) maar geen tilliften etc. Alleen door mijn bekken de vorige zw schap wel eerder de zw in gegaan (27 weken ofzo) want je helpt de bewoners ook met huishoudelijke taken en aangezien ik niet mocht stofzuigen en dweilen, zat ik er op een gegeven moment alleen nog maar bij... Wat zijn jullie plannen voor vandaag? Hier een klein speelhuisje van Little Tikes gekocht via mp. Het is een klein glijbaantje waar zoonlief zelf in en op kan klimmen en glijden Hij vindt het helemaal geweldig en ik hoef hem niet te helpen (zelluf doen) wat hij helemaal fijn vindt (en ik stiekem ook, haha want 10x op een grote glijbaan zetten is op een gegeven moment niet fijn meer) dus hij zal wel lekker buiten willen spelen vandaag