Ik vind dit geen goede instelling Zo kunnen we ook met z'n allen gaan zitten toekijken hoe bushokjes vernield worden. 'Ook dat is toch maar van de gemeente' ..... Ik weet niet of ik er verder nog iets aan zou doen. Als ze echt flink bezig blijven, zou ik misschien de ouders inlichten. En ik vind je geen zeikerd. Het is gewoon vernieling, of de boom nou van jou is of van de gemeente, vernieling is vernieling.
Ok, prima. Ik zie het alleen vaker voorbij komen op het board en dat vind ik onnodig. Ik heb je puur gequote om aan te duiden waar ik op doel. mee eens. Dus omdat "we maar blij moeten zijn dat de jeugd naar buiten gaat, ipv binnen achter de computer te zitten" moeten we ook maar blij zijn/ op de koop toenemen dat de boel gesloopt wordt. Want dan zijn ze tenminste buiten...? (en dan heb ik het over echt slopen, niet over 'een takje afbreken')
hmm ik zit hier met hetzelfde dilemma. De groenstrook waar mijn tuin op uitkijkt wordt momenteel ook omgebouwd tot boomhut. Ik wou er in eerste instantie ook niks van zeggen... idd goed dat er kinderen buiten spelen en zolang de bomen niet te erg aangetast worden zullen ze het wel overleven.... maar nu hebben die kinderen allemaal oude stoelen en tafels meegenomen en die laten ze daar doordeweeks gewoon staan in de regen.. en nu hebben ze ook nog de beschoeiing van de (gemeente)vijver vernield door er planken vanaf te trekken voor de boomhut. Bij mij zijn ze nu een grens over gegaan, ik ga hier wel een melding van doen bij de wijklijn.
Ik vind bushoekjes vernielen toch wel iets heel anders dan takken van een bosje in de gemeentetuin trekken, daar zie ik dus echt geen probleem in, ze zulken heus geen complete bomen eruit slopen, er staat vaak beplanting is die tegen onkruid aan zit, lees niet kapot te krijgen, en als ik dan kijk hoe radicaal de bosjes nu gesnoeid worden, zit daar weinig verschil in hoor . Nee ik vind wat takken uit bosjes halen geen vernieling, hooguit ene beetje snoeien. Kijk op het moment dta ze zoals cowgirl zegt echt dingen gaan slopen vind ik dat niet oke, maar dat ind ik takken uit de bosjes halen niet.
Toch wel triest om te lezen dat sommigen het wel okee vinden dat er bomen gesloopt worden (ook al zijn het maar een paar takjes). Zo ga je niet met de natuur om.
Jullie kinderen plukken zeker ook nooit een bloemetje in het park? Sjongejonge zeg, waar je je druk om kunt maken! Laat die kinderen lekker spelen! 'Geen respect voor de natuur', kom op, het zijn kinderen! Als ze ze er nu aftrokken om elkaar mee te slaan, maar als ze gewoon lekker met elkaar hutten aan het bouwen zijn, lekker laten gaan hoor!
Hihi mijn tafel staat vol met kijk eens mama voor jou geplukt omdat je zo lief bent bloemen, vooral paardebloemen zijn erg leuk .
Hier ook hoor! Ik weet nog wel dat mijn zusje en ik als kleine meisjes een paar narcissen hadden geplukt, en dat er toen een oude vent kwam die zei dat hij de politie ging bellen omdat die bloemen van de gemeente waren en wij daar niet aan mochten komen.. Daar doet dit topic me heel erg aan denken
er worden elke dag duizenden, misschien wel miljoenen bomen gekapt voor onze meubeltjes en voor brandhout dus een paar takjes afhalen voor een boomhut vind ik minder erg
Ik vind het niet ok dat kinderen bomen vernielen en dat sommigen dat wel ok vinden omdat het gemeente bezit is vind ik een beetje raar. Respect voor andermans eigendom is dus niet aanwezig. Het gaat voor mij wel om het principe. Ik vraag me dus af dat als er een boom in jullie tuin gemold wordt voor een hut jullie dat dus ook ok vinden? Aan de reacties van sommigen hier ga ik er dus vanuit dat dat dus geen enkel probleem is......
Ja hoor, wel sommige bloemetjes in het park of van ons eigen land, maar dan alleen de algemene veldbloemen (dus niet de rozen en irissen en dergelijke). Met een paar twijgjes zal ik ook geen moeite hebben, maar een boomhut maak je al snel van echte takken. Dit valt voor mij toch echt onder vandalisme en dat breng je een kind gewoon niet bij, vind ik.
Als het nou één takje is, oké. Maar het is en blijft een boom van de gemeente. Ik zou me hier ook groen en geel aan irriteren. Voor degene die dit oke vinden, als die kinderen jullie tuintjes gebruiken voor een blokhut/bosje bloemen voor mama, dan is dat oké? Want ze spelen buiten en niet met de Xbox?
onze vaders hebben vroeger allemaal wel een boomhut gebouwd en nu wij (de volwassenen) de natuur bijna helemaal verwoest hebben en nog steeds doen mogen onze kinderen dat niet meer?
Dat was nou mijn punt ook. Maar ach, wie weet zitten diegenen die verontwaardigd roepen dat die kinderen geen respect hebben voor de natuur thuis wel op designmeubels gemaakt van gerecycled materiaal he Krijg hier een beetje het idee van 'ik ben vegetariër maar ik eet zo af en toe wel een lekker mals biefstukje'.
Het heeft voor mij met respect voor andermans spullen te maken. Maar beantwoord dan eens de vraag die al een paar keer is gesteld en die zo mooi omzeild wordt! Mogen die kinderen dan ook jóuw boom in jóuw tuin mollen voor hun hut?
Hoezo? Dat dat allemaal geproduceerd wordt verplicht je niet om daar aan mee te werken. Je kan nog altijd kiezen voor bv die simpele tafel van gerecycled materiaal ipv die hele mooie waar 3 bomen voor gekapt zijn als het je echt allemaal zo stoort.
Het is me ff niet duidelijk of deze vraag voor mij bedoeld is maar laat ik daar maar antwoord op geven Mijn kind mag inderdaad bloemetjes, takken en zand gebruiken om haar hutjes en kastelen te bouwen in eigen tuin. De 'schade' valt nl reuze mee.
Was niet specifiek voor jou bedoeld hoor, maar voor iedereen die zegt dat zij het geen probleem vinden Maar jij zegt dus dat je eigen kind dat mag doen maar mogen ''vreemde'' kinderen van een jaar of 8 dat dan ook. En dan ook echt zoals TS dat beschreven heeft?