Oh en sterkte ajeetje en anderen Gefeli miranda, laten we hopen dat hij alleen maar duidelijker wordt!
Ik ga er weer even vandoor, kom later wel weer Net de was in de machine gedaan en een andere was opgevouwen. Nu even de keuken opruimen verder en stofzuigen. Ben overigens blij dat ik een druk weekje heb, woensdag, donderdag en vrijdagochtend werken, dan gaat de tijd ook wat sneller en ben je er minder mee bezig, althans voor mij werkt dat zo
Mocht ik nu zwanger zijn.. dan heb ik zeker vroeg kwaaltjes gekregen.. heb vrijdagavond laat me ei gehad en maandag voelde ik me al anders.. Maar ik kreeg toen ook griep dus kan daar ook mee te maken gehad hebben..
Wie gaat er woensdag testen dan? Even een lijstje maken? Vul maar aan!!! Woensdag-testers: Ing49824 MirandaV
Wie gaat er woensdag testen dan? Even een lijstje maken? Vul maar aan!!! Woensdag-testers: Ing49824 MirandaV Ajeetje
Pff mijn kwaaltjes ( nu al?) honger honger honger Twee dagen fikse hoofdpijn. Nu ook twee dagen raar onderbuik gevoel (lichter dan ongi buikpijn.) En net bij plassen slijm?! Afgeveegd, wat kan dat zijn, ei was vorige week en gisteren niet geklust.
en weg is het ongi gevoel weer pffff (ik lijk wel zo'n drama queen zeg...normaal ben ik zo koelbloedig...)
Denk dat het wel goedkomt Ajeetje.. heb goede hoop.. Oeps.. ik zat even niet te kijken hoelaat t was maar ik had zo een trek in een rol ROLO.. en hij is al bijna op.. *schaam*
Spannend Simoontje, heb ik ook, hele tijd wit en nu net donkergeel. Lekker hoor Miranda hahaha. Als je maar genoten hebt
@ Ajeetje; Daar heeft ze dan wel weer gelijk in...duim voor je meid! Hopelijk is het allemaal gewoon goed!
miran, omdat wij dezelfde dag onze nod hebben, heb ik ook de neiging om te testen, wat doe je mij aan???? Nee ik wacht, ik wacht, ik wa... Dit is mijn eerste Koninginnedag in een klein dorp in plaats van grote stad. Zag dat er wel wat dingen te doen zijn hier dus misschien ga ik daar even heen en zo niet dan blijf ik lekker thuis. En jij?