Klopt en ik denk dat het wellicht ook beter gegaan zou zijn als de pup op cursussen kon enzo, maar ik ben een alleenstaande moeder met nauwelijks oppasmogelijkheden. Ik denk ook dat de onbeantwoorde werklust een reden is geweest van zijn vreemde speelgedrag. Nou ja, vreemd... hij pakte het verkeerde 'speelgoed'. Daarom ook.. prima honden, weet waar je aan begint. In mijn situatie passen ze echter niet. En ik ben blij dat ik niet te lang heb aangekeken ook voor de pup die duidelijk niet op zijn plaats was.
Geeft ook niets, want jou wil ik niet eens 'overtuigen' Deze reactie geeft perfect weer hoe kortzichtig jij bent. Jammer. Ik vind dat je je bij elke hond moet verdiepen in achtergrond en gedrag. Maar met een stafford, pitbull, boerboel is meer verdieping en ook een stuk zelf kennis nodig. Je moet van jezelf weten dat je consequent bent. Daarom zou ik ook alleen een amerikaanse stafford ( of engelse ) bij een fokker aanschaffen waarvan de ouder dieren de mag test hebben afgelegd en het geen pleziernestjes zijn. Fokkers met hart voor het ras, en die 100% zekerheid willen dat hun honden goed terecht komen en een verrijking voor het ras zullen zijn. Galaxy, je honden komen me bekend voor. Zijn ze van Engela? Hier ons schatje.
Hoi Aszz, Nee de honden zijn niet van Engela. Ik ken geen Engela, zit ze hier ook op het forum? Gewoon van mezelf. Die van jou is ook een beauty. Mooie kop, mooi getekend. Prachtige hond!
Ik heb niet alles gelezen, maar wil toch reageren. Hier 4 honden "stafford achtige". Je zegt "een pitbull met adba stamboom", dat zijn geen echte stambomen en kan iedereen zelf in elkaar verzinnen. Ik zou als ik jou was voor een AmStaff gaan (met FCI stamboom), die zijn vaak erg stabiel en in verhouding met de Engelse variant (en ook de pitbull) wat kalmer. Woods lijnen zijn over het algemeen het meest rustig! Houd er wel ook rekening mee dat sommige vriendjes en vriendinnetjes niet bij jou kind mogen komen spelen omdat jullie een "gevaarlijke hond" hebben. Ook al bijt een Labrador of Chihuahua eerder zo gaat dat nou eenmaal ... Ik las ook ergens "een hond is een hond", dat is zo, maar een Terrier blijft ook een Terrier... er is wel verschil tussen bepaalde rassen/karakter eigenschappen! Bij mij zijn ze alle 4 netjes opgevoed en degene die het beste luisterd is het meest fel naar andere honden. Kinderen zijn ze alle 4 dol op, maar ze zijn erg druk dus ik laat ze niet bij kleine kinderen die op bezoek komen, als we zelf een baby hebben is dat anders, dan wennen ze er rustig aan (groeien ze mee), maar ineens een druk rond rennende gillende peuter lopen ze zo omver omdat ze er zelf dol enthausiast van worden Met "engela" werd indd een fokker bedoeld. Ik vind een dog-achtige meer geschikt voor bij kinderen dan een terrier-achtige... in amstaffs zit meer dog dan in een pitbull. Succes met je keuze, scheve gezichten blijf je toch houden
Ok, die ken ik niet. Je hebt een prachtige hond in ieder geval. Loop je ook shows? Deze foto heb ik gister nog gemaakt, dit is echt een goedzak
Absoluut mee oneens!! Mijn oom en tante hebben al 35 jaar van die 'enge' rassen als Pitbull, Stafford, Rottweilers en allemaal reuen. Ik scheet in me broek als ik daar kwam voor die honden en zeker als kind zijnde. Heel opdringerig en dominant aanwezig altijd, maar dan ook echt alle honden die ze hebben gehad en ze zijn toch wel ervaringsdeskundigen na zoveel jaren en zoveel honden (erg oud worden ze vaak niet...) Ik ben niet een bang uitgevallen persoon maar door de verhalen van mijn tante dat haar knieschijven uit de kom getrokken werden op straat omdat haar hond een kat zag en erachteraan wilde, tot een paar keer toe bijna een andere hond verscheurd heeft heb ik niet echt een positief beeld van die honden. Ja voor eigen baas zijn ze super! Maar voor een ander vaak niet. Heb zelf een Mops en een Spaniel en die trekken echt geen knieschijven uit de kom, doen niet opdringerig, willen op straat geen andere levende wezens verscheuren Als je dan al zo'n hond kiest dan zou ik een teefje nemen, zeker als dit je eerste hond is van dit ras.. Oh en men zal het niet eens zijn met mijn reactie maar dat is mijn mening over deze rassen. Heb teveel slechte dingen gezien (en mijn oom en tante zijn super consequent met opvoeden van de honden) onvoorspelbaar gedrag. En dan heb ik het over de reutjes, teefjes is een ander verhaal.
Je over straat laten sleuren omdat de hond een kat zeg? Dat vind ik dus helemaal niet consequent. Als je consequent bent ( en de pack leader ) dan zal hij het niet eens in zijn botte hersens halen om achter een kat aan te gaan. Sorry hoor, maar hier een reu van 35 kilo en die sleurt helemaal niks. En opdringerig? Dat wil ik hier ook helemaal niet hebben. Hij komt even kijken, en thats it. Vooral omdat wij hier zoveel vriendjes over de vloer krijgen. En teefjes een ander verhaal? Haha, ik heb liever een reu voor me ( van welk ras dan ook ). Teefjes kunnen heel erg fel zijn. Dus nee, ik ben het niet eens met je mening. Omdat ik van mening ben dat je alleen ervaring hebt met slecht opgevoede honden. En voor eigenaren die zo opvoeden, moeten ze een honden verbod instellen. Galaxy, nee wij lopen geen shows meer. Geen tijd voor shows, en wij wilden hem laten helpen. Wel een aantal gelopen dus, met leuk resultaat. Hij is trouwens een zoon van Saiyan, waar hij zijn hoofd van heeft geërfd
Volgens mij ben jij gewoon de sjaak als jouw hond een andere hond bijt. Juridisch gezien worden huisdieren beschouwd als eigendommen, en schade toebrengen aan iemands eigendom is strafbaar. Maakt niet uit of die andere hond aangelijnd was of niet, jij weet dat jouw hond echt serieus in de aanval gaat en hoort hem daarom te muilkorven buitenshuis. Verder zou ik als ik jou was eens kijken of er trainingen zijn die dit gedrag van een hond kunnen afleren, dan is die muilkorf niet eens nodig.
Vind dat echt heel erg.... dan ben je toch geen dierenliefhebber meer.. en het is de tendens helaas onder eigenaren van deze rassen. Dat iedereen zijn hond maar aan moet lijnen en anders is het eigen schuld, dikke bult. Zo praten ze het moordgedrag van hun lieve hondjes goed. Meestal zijn ze er zelf ook niet zo van onder de indruk en loopt die hond diezelfde dag gewoon weer zonder muilkorf rond. overigens zou je eens moeten lezen wat er allemaal gezegd wordt op de fora... daar val je stijl van achterover.
@ jippie: niet alle eigenaren, echt niet😔 Ik zou het verschrikkelijk vinden als 1 van mijn honden een ander levend wezen iets aan zou doen. Gelukkig heb ik het nog nooit meegemaakt. Er zijn fatsoenlijke mensen met staffords, die hun hond wel opvoeden en onder controle hebben. Helaas zijn ze misschien op 1 hand te tellen maar ze zijn er. Ik vind het vervelend om te lezen dat alle eigenaren over 1 kamp getrokken worden. Wij zijn absoluut niet zo, hebben het beste met onze hinden voor en met alles en iedereen om ons heen.
Dat klopt. Het incident dat wij een paar weken geleden hebben meegemaakt met die aanval van een pittbull kreeg de eigenaar proces verbaal en een boete. De volgende x dat hij een verbaal krijgt moet de hond gemuilkorfd (belachelijk natuurlijk want dan is het misschien geen hond maar een kind!!) en bij de 3e aangifte is het inbeslagname. Alleen doet niet iedereen aangifte. Dus wie weet wie er nog wordt aangevallen voordat de muilkorf erom heen zit....