Meneer wou vannacht zonder luier slapen!! Dus we hebben een soort van kraammatrasje op zn bed gelegd en nu duimen haha. En als hij toch nat is dan gaat de luier gewoon weer aan! Zal hem straks wel even laten plassen.
Wat goed zeg, je boekt volgens mij echt vooruitgang als ik je berichtjes zo lees, ben benieuwt naar vannacht!
Palmie: ja, hij snapt het nu, geloof ik! Ik las net je topic, pittig zo'n dametje. Wel sper dat ze de drol kwijt is. Dat lucht haar én jou op!!
wat goed van hem zeg, snap dat je supertrots bent, zal best nog een paar keer mis gaan misschien maar toch vind ik dit al heel erg knap! Ja ze is haar poepje of ik kan beter zeggen grote drol eindelijk kwijt en hopelijk heeft ze er geen trauma aan overgehouden, dat zindelijk worden zal hier wel iets meer tijd kosten ben ik bang,helemaal met poepen
Maar ze was ook ziek toch? Misschien staat het dan wel los van het zindelijk worden.... Wou ze ook niet in de luier poepen?
Nee ze was niet ziek, ze had altijd al last van obstipatie en gebruikten druppels van vsm en daardoor ging het heel goed maar vandaag was het drama compleet, zindelijk worden zijn we nog niet mee begonnen, willen we vanaf dit weekend doen dan heeft mijn vriend een gunstiger dienst met zijn werk!
Oh oké, dan had ik niet helemaal goed gelezen. Dan hoop ik dat de obstipatie het zindelijk worden niet in de weg zal staan! Ze moet vertrouwen gaan krijgen in de wc of het potje. Dan komt het vast goed!
Afgelopen nacht was de eerste nacht dat dochter geen luier meer om had (volgende week wordt ze 3 en ze is nu bijna een jaar dagzindelijk).. en.... ging hartstikke goed! Ze was enorm trots en helemaal blij met haar droge billen!
Voor het slapen gaan heeft ze in het potje geplast . (Het was wel effe laang zitten op het potje). ze schrok weer. We hebben eerst bravo in de handjes eklapt. en daarna hebben we samen doorgespoeld en naar toe gezwaait.
Wat zijn jullie goed bezig zeg! Hier is bij meneer wel een knopje om. Wel lastig. Het 'probleem' zette zich voort. Toen hij vanmiddag uit bed kwam natuurlijk een volle luier (plassen). Daarna weer droog gebleven totdat hij naar bed ging. Ook in bed hoorden we nog een aantal keren kreetjes van 'auw, auw'. Toen ik naar boven ging bleek dat hij niet durfde te plassen. Toen nog even op de wc gezet, maar er kwam (natuurlijk) niks. Daarna gezegd dat hij nu een luier om had en daarin mocht plassen, maar zelfs dat durfde hij niet helemaal. Ik hoop echt dat hij hier snel doorheen gaat. Positieve is nu wel dat hij echt het besef van de aandrang krijgt. Ik heb het idee dat dat eerst veel minder was. Hij plaste kleine plasjes en nu dus grotere ineens. Niet verkeerd dus. Ik probeer ook de positieve dingen ervan maar vast te houden. Ik hoop dat het morgen weer beter gaat. @Lili, ik ben benieuwd hoe het vannacht gaat! Wat dapper van hem zeg! Groetjes, Josien
Wat goed! Mijn zoon slaapt vandaag voor het eerst zonder luier, ben een beetje bang dat het niet gaat lukken
Ik lag de afgelopen nacht in de waakstand en toen ik een kind hoorde gillen dacht ik gelijk 'dat wordt verschonen' maar nee, dat bleek zoon te zijn.. die had een nachtmerrie ("ik wil niet trouwen" ... geen idee waar dat vandaan komt)
Hahahahahaha super dat het zo goed is gegaan met je dochter! Maar ik begrijp precies hoe je je voelde
Hahaha, herkenbaar. Ik denk dat ik vannacht ook niet vast slaap . Net geprobeerd hem te laten plassen maar hij begon te huilen en zei dat hij niet wou! Niet gepucht, dus heb hem weer terug in bed gelegd. Hij was wel nog steeds droog!! Duim duim duim.... .
Ik maakte hem wakker. Ik lees daar verschillende verhalen over (wel doen/niet doen), maar ik wilde dat toch proberen. Maar bij zoonlief werkt dat dus niet haha.
Helaas . Weet niet hoeveel hij geplast heeft maar het was wel nat. Hij maakte er geen drama van maar hij wil ook niet direct op de wc in de ochtend (ondanks dat hij wel meteen riep 'mama, ik moet plassen'). Dat is toch wel een must als 's nachts de luier af is. Even bedenken hoe we het vannacht gaan doen, misschien proberen we het nog een keer. Amarens: hoe ging het bij jouw zoon?
Ik zou de luier snachts pas uitlaten als deze een paar dagen elke morgen droog is. Het is niet zo dat als de luier uit is snachts ze dit beseffen net als overdag. Ze zullen gewoon hun plas laten Lopen. Snachts zindelijk worden is ook niet iets wat je ze kunt leren en er voor straffen of belonen. Als je merkt van hè de luier is al een hele week droog smorgens dan is het een teken dat ze er aan toe zijn. Is de plas nog goed warm smorgens dan hebben ze waarschijnlijk geplast na wakker worden. Dat is een kwestie van leren op het potje te gaan bij wakkerworden. Mijn dochter was snachts eerder droog dan overdag waardoor ik bijde in een keer deed. Zoontje wordt nog regelmatig met een natte luier wakker dus ga hem niet teleurstellen meteen nat bed
Snachts wAkker maken ook niet doen. . Het is juist de bedoeling dat ze snachts niet plassen ook niet aanleren dus. Ook als ze uiteindelijk snachts op de wc worden gezet zijn ze vaak nog half slaperig en weten er niks meer van smorgens. Je leert je kind al slapend te plassen . Een kind wat snachts zindelijk is kan zonder tussenstop ophouden van slapen gaan tot opstaan. Laten plassen voor het naar bed gaat en zodra ze opstaan moet voldoende zijn