Hè meis toch. Ik vind het echt heel loyaal en lief dat je haar je zwangerschapskleding hebt geleend. En dan ook nog je ledikantje aanbieden... Dat vind ik nogal wat. We doen in dit topic soms wel wat grappig over onze emoties, maar ik zou zelf geloof ik niet al teveel uitlenen. Daar zou ik wat neerslachtig van worden. Het is niet dat je ze voor een weekje ofzo uitleent. Dus ik zou nog maar eens even goed nadenken over dat ledikantje. Op Marktplaats of Gratisoptehalen.nl staan wel gratis babyuitzet dingen hoor. Dus ze hoeft niet veel geld uit te geven. Dat je dan wat depri wordt en je het even niet meer helemaal trekt begrijp ik dan ook heel goed. Euhwm, misschien dus toch maar wat meer om jezelf denken. Mijn moeder zei vroeger altijd; "Je kunt alleen maar lief zijn voor anderen als je ook lief bent voor jezelf". Nah dat lukt mij gelukkig aardig, maar je moet dus ook niet te hard voor jezelf zijn en alle dingen waar jij ongetwijfeld veel herinneringen en emoties bij hebt zomaar 'weggeven'. Toch? Hmm, of het moet je een soort van ontklemmend gevoel geven om alles even tijdelijk uit te lenen?
Ja meis heel lief van jou maar als jezelf bezig bent met zwanger worden? Straks is het deze ronde raak!! Dan moet je het weer terug vragen??
Ik heb denk ik vorige week ergens mijn eisprong gehad (ik doe geen ovulatietesten). Regelmatig gevreeën toen ook. Had enorme buikpijn, kramp en steken en soms hoofdpijn. Afgelopen weekend ben ik licht misselijk geworden en dat houdt nu aan. Verder moe. Jeetje en vannacht werd ik wakker uit een nare droom! Mijn vriend was dood (korte versie) en toen ik hem rustig naast me hoorde ademen moest ik wel zooooo huilen. Hij me helemaal kalmeren. Ik heb uren geen oog meer dicht gedaan. Wilde nooooooooooooit meer slapen. Nog nooit gehad. Conclusie: (hoewel nog ietwat voorzichtig)... Ik denk dat ik misschien en toch ook heus wel heel waarschijnlijk... zwanger ben!!? Nah, ik zal de koninginnemarkt eens even over. Leuke dag allemaal!
Jellebelle, wat kan zo' n droom echt lijken hè! Beetje eng inderdaad, snap goed dat je niet meer kon slapen... Vandaag is mijn NOD. Gisteren nog een hele witte test dus heb niet zoveel hoop voor deze ronde. Of kan het toch nog raak zijn? Waarschijnlijk word ik vandaag of morgen ongesteld Maar goed, dan kan ik wel eindelijk mijn Persona in gebruik nemen. Ik ga er nu steeds vanuit dat ik rond dag 14/15 mijn eisprong heb maar misschien klopt dat geeneens. Dat stomme wachten maakt mij GEK! Fijne dag allemaal!!
Ik testte ook pas 1 dag na nod positief. En bij sommigeduurt het nog langer. Dus hou vol! Geen bloed geeft moed!
Wat een mooie dag. Op tv alles gevolgd en emo als ik ben zelfs wat traantjes gelaten!! Vast een DBO symptoom!!! 😀
Nou, ik ben eruit! Ik maak mezelf niet gek, dat doet mijn lichaam voor mij! Die is even helemaal de weg kwijt, volgt een eigen ritme, weet niet wat voor cyclus dit moet voorstellen... Bij de FM van gisteren waren m'n eitjes veel te klein voor cd11, maar onder het eitje van 10mm zat iets groters wat leek op het lege "verschrompelde" blaasje van een gesprongen eitje ... Ik begrijp niet hoe dat kan en wat nu de gevolgen kunnen zijn ivm te plannen IUI, gaan de anderen nog wel groeien?, krijg ik nog een eisprong? en is die nog wel op tijd (voor het weekend ivm sluiting zkh) voor een IUI? Gelukkig krijg ik morgen weer een nieuwe echo maar ik ben nu wel even erg in de war met mijn DPO of DBO dagen...weet niet wat ik moet denken, laat staan voelen..
Succes dames!!!! Ik ben pas over 1,5 week vruchtbaar maar heb al heel de avond ongi krampen heel raar :-s Jaaaa heb ook tv gekeken en gehuild om onze Bea